Pseudotuberculosis

Vispārējā informācija par šo slimību

 Simptomi pseudotuberculosis pacientam

Pseudotuberculosis - akūta infekcijas slimība, kas izraisa zarnu baktērijām, un ir raksturīga ar smagu intoksikācijas, bojājumiem ādas un kuņģa-zarnu traktā. Patogēnu pseudotuberculosis atrodami augsnē, ūdenī, ķermeni daudzu dzīvnieku sugu. Galvenās slimības pārnēsātāji ir grauzēji.

Pseudotuberculosis baktērijas izdzīvot ilgu laiku vidē un produktos, vienlaikus saglabājot spēju vairoties 2-3 mēnešu laikā. Kad vārīti, viņi mirst ātri, tāpēc viens no visefektīvākajiem preventīvs pasākums ir pareizi cooking. Vislielākā uzmanība jāpievērš ziemas uzglabāšanas produktu (kartupeļi, kāposti, burkāni), jo tie bieži vien ir inficēti grauzējus. Turklāt, jāievēro piesardzība, ja dzeramo pienu, krējumu, biezpienu un citus piena produktus, kas ir ēst bez iepriekšējas vārīšanas. Bieži pseudotuberculosis atrodami ūdeni no atklātām ūdenskrātuvēm.

Infekcija skar jebkura vecuma cilvēkiem, bet lielākais skaits infekciju bērniem pseudotuberculosis iezīmēja pirmos dzīves gadus.

Patoģenēze

Patogēni pseudotuberculosis apēšanai ar ūdeni vai pārtiku. Kuņģī, mikrobi ir fiksēti, sāk vairoties un iekļūt reģionālajos limfmezglos, izraisot iekaisumu. Atklājiet pseudotuberculosis bērniem, kuru simptomi ir agrīnā stadijā, ir praktiski nav izpausties, tas ir ļoti grūti. Būtībā infekcija diagnosticēta pēc kontakta ar dažādām sistēmām un orgāniem, kad ir masveida nāve patogēnu, kopā ar atbrīvošanu toksīnus. Tikai pēc tam pacienti parādās pseudotuberculosis tipiskiem simptomiem slimības: orgānu bojājumiem, drudzis, reibumā.

Sekcijas pētījumi par pacientiem, kuri nomira parādīja, ka, kaut kā, pseudotuberculosis ietekmē visas svarīgākās sistēmas organismā. No slimu cilvēku līķi tika atrasti pseudotuberculosis nonspecific distrofiski, microabscesses granulomas. Šī iemesla dēļ, pret psevdoturbekulez bērni būtu tūlīt pēc diagnozes, kas samazina risku nopietnas komplikācijas. Mēs arī atzīmēt, ka iepriekšējā infekcija veido ļoti vāja imūnsistēma. Reizēm viņš nešķita, tāpēc ir iespējams, recidīvi un atkārtotas gadījumi pseudotuberculosis.

Simptomi pseudotuberculosis

Slimība sākas akūti un izpaužas:

  • drebuļi;
  • drudzis;
  • ķermeņa temperatūras paaugstināšanās līdz 38-39 grādiem;
  • simptomi intoksikācijas organisma;
  • galvassāpes;
  • stipras sāpes locītavās un muskuļos;
  • slikta dūša, vemšana;
  • krampjveida vai pastāvīgas sāpes vēderā.

Kā likums, avoti ir lokalizētas sāpes pakrūtē reģionā, jo labajā apakšējā vēdera un ap nabu. Dažreiz tie izplatījās labo hypochondrium. Ja tur bija pseudotuberculosis bērniem, simptomi liecina par nopietnu traucējumu gremošanas sistēmu. Krēsls kļūst šķidrums vai viskoza, tas iegūst īpašu asu smaku. Kad pseudotuberculosis izpaužas resnās ar izkārnījumos parādās gļotas vai asinis. Stool frekvence ir palielināta līdz 15 reizēm dienā.

Raksturīgie simptomi pseudotuberculosis - tā saukto "kapuci" - apsārtums sejas un kakla. Mainīt krāsu uz ādas, ir vērojama arī uz rokām un kājām. Parasti apsārtums kļūst manāms 3-5 dienas slimības. Tas notika nedēļas laikā, un pēc tam pazūd, atstājot zvīņaini plankumi uz ādas.

Ļoti bieži pseudotuberculosis noved pie balti plankumi uz mēles. Tā izzūd pēc 5-7 dienām pēc saslimšanas sākuma, tad valoda kļūst bagāts purpura.

Diagnosticēšanai pseudotuberculosis izmanto kā vēstures datiem un īpašām metodēm - seroloģiskiem un bakterioloģisko. Kopš diagnozi pseudotuberculosis simptomus, kas līdzīgi daudzām citām infekcijām, pacienti tiek veikti: fecal paraugus, asinis, cerebrospinālā šķidruma paraugi, un limfmezgli. Lai noteiktu TB antigēniem ekspertu izmantošana imūnsorbenta metodi.

Ārstēšana pseudotuberculosis

 Glikoze tiek izmantots, ja simptomi pseudotuberculosis

Pseudotuberculosis izārstēt ar antibiotikām, ķīmijterapijas līdzekļiem un sulfonamīdiem. Kad izteikti intoksikācijas simptomus pacientiem parādīja intravenozas infūzijas 5% glikozes šķīdumu vai gemodeza. Ņemiet vērā, ka pseudotuberculosis bērniem prasa visvairāk atbildīgu pieeju līdzekļu izvēlē, īpaši antibiotikas. Iesaistīties sevi - tas ir nepieņemams. Bērns nekavējoties jāapmeklē ārsts, kurš sniegs precīzu diagnozi un izvēlēties visvairāk aizturošas narkotikas.

Ārstēšanas ilgums ir atkarīgs veidā pseudotuberculosis slimību. Ja diagnosticēta pseudotuberculosis darbojas, ārstēšana būs garāks, jo tas ir nepieciešams, lai noteiktu sekundāro infekciju, un strādāt, lai atjaunotu galvenās sistēmas organismā. Ja ir norādes, ārsti var ķerties pie operācijas. Ekstrakts pacientiem ir iespējama tikai pēc pilnīgas atveseļošanās un negatīviem paraugiem attiecībā klātbūtnē TB antigēniem.

Profilakse pseudotuberculosis

Efektīva vakcīna pret pseudotuberculosis tur, tādēļ preventīvie pasākumi tiek samazināts līdz cīņai pret grauzējiem, stāvokļa uzraudzībai dārzeņu veikali, ievērošana higiēnas noteikumiem uzņēmumos, kas nodarbojas ar pārstrādi, uzglabāšanu un transportēšanu pārtiku.

Яндекс.Метрика