Cēloņi un simptomi psihomotorās uzbudinājumu
 Akūtas garīgās attīstības traucējumiem bieži pavada kustību traucējumiem. Stāvoklī uzbudinājuma persona izdara šādu pārvadājumu, kam ir zināma raksturs, visbiežāk destruktīva. Psihomotorās uzbudinājums prasa vairāk uzmanības, un cilvēki vērsts šīs patoloģijas, nepieciešama kvalificēta aprūpes psihiatra.

Motor uzbudinājums raksturīga daudzām psihiskiem traucējumiem, dažos gadījumos vispār ir tikai izpausme slimības. Par ilgums uzbudinājums var atšķirties no dažām minūtēm līdz vienai nedēļai. Daudz kas ir atkarīgs no satiksmes, klīniskās izpausmes pamatslimību. Tomēr jebkura stāvoklis uzbudinājums attīstās vienā sistēmā ar līdzīgām īpašībām:

 • Akūts sākums, dažreiz, negaidītu citiem;
 • Pārkāpšana vispārpieņemtiem uzvedības sabiedrībā, kas izpaužas ļoti nepietiekams kustību;
 • Mainīt noskaņojumu pacienta, satraucošs, kamēr karstumā kaislību;
 •   Agresija darbībās pacienta, kuru mērķis ir aizstāvēt, uzbrukumu vai kam pašnāvības motivēti.

Personas, kas attīstās uzbudinājumu, radīt draudus citiem, un viņa paša dzīvi. Tāpēc, akūtas psihozes pazīmes, kas saistīti ar nosacījumiem, kas prasa sniegšanu tūlītēju medicīnisko palīdzību.

Psihomotorās uzbudinājums, veidi

Atkarībā no fona, kas izstrādā patoloģiska kustību aktivitātes, šāda veida psihomotorās uzbudinājums:

 • Depresija;
 • Maniakālu;
 • Murgi;
 • Epilepsijas;
 • Psihopātiski;
 • Galyutsinatorno-maldīgas;
 • Catatonic;
 • Hebephrenia;
 • Psihogēnisko.

Katra no šīm valstīm ir īpašas iezīmes un īpašības.

Psihomotorās uzbudinājums, dažāda veida depresija pašnāvības orientāciju. Pacienti, mēģinot izdarīt pašnāvību, nepievērš uzmanību reakciju citiem.

Statuss mānija raksturo neierobežotas enerģijas. Man aizņem milzīgu darba apjomu, taču neviens no tiem varētu pabeigt kā domas manā galvā daudz. Tomēr dažas no tām var būt agresīvi. Manic uzbudinājums pavada liekvārdības un pacilāts.

Murgojošs uztraukums raksturīgās izpausmes "delīrijs," pavada bailes un ir paredzēts, lai aizsargātu. Tajā pašā laikā cilvēki apkārt var likties "līdzdalībnieki" par agresoriem, un pacients var būt bīstami mīļajiem.

Twilight reibonis epilepsija - visbīstamākais garīgās veselības stāvokli. Pacienta apziņa ir pilnīgi klāt, un darbības ir ļoti agresīvi. Kad krēslas uzbudinājums tiek pārtraukta, pacients neatceras neko. Viņš šausmās aktu, jūtas nožēlas, bet piemīt sava apziņa nevar.

Psihopātiski uzbudinājums rodas kā atbilde uz labi definētu cēloni un nosūtīti tieši uz "likumpārkāpēju". Jāpiezīmē, diezgan nozīmīgu rīcību. Kustība psihopātiski personības demonstratīvi, teātris.

Halucinācijas-murgi slimība, ko raksturo kustība "citā realitātē", kurā pacients dzīvo. Viņš runā ar viņu tikai "redzamu" cilvēki varētu pēkšņi uzbrukt kāds stāv blakus vīrietim.

Catatonic psihomotorās uzbudinājums raksturīgs nereāls kustības, kuriem nav nekādas jēgas. Taču pacients spēj aktīvi pretoties, mēģinot ierobežot viņa pārvietošanās brīvību.

Izmaiņas kustību aktivitātes gebefrenicheskoy formā šizofrēnijas laikā ir muļķīgi raksturs. Tomēr pacienti ir diezgan spēj ievainot sevi un apkārtējiem cilvēkiem.

Psihogēnisko psihomotorās uzbudinājums dēļ noteiktu cēloni un to raksturo simptomi panikas bailes par savu dzīvību.

Psihomotorās uzbudinājums, ārstēšana

Pacients stāvoklī uztraukums steidzami hospitalizācija kādā psihiatriskajā slimnīcā. Šim nolūkam ir nepieciešams, lai izsauktu specializētu ātro palīdzību. Izstrādājot uzbudinājums apstrāde iecelt ārsts psihiatrs.

Primārais taktika medicīnas darbinieku ir tūlītēja imobilizācija no pacienta. Šim nolūkam izmanto metodes, nosaka plašs apsējus. Īpašos gadījumos, ārstiem ir pienākums sniegt palīdzību tiesībaizsardzības iestādēm.

Kad iespējams kontakts ar pacientu, ārsts veic skaidrojošo saruna. Pacientam ir nepieciešams teikt, ka viņa stāvoklis ir nepieciešama hospitalizācija un ārstēšana specializētā slimnīcā.

 Kā uzbudinājums
 Narkotiku ekspozīcija tiek veidota kā steidzami. Izmantot vairāk vai nelielas trankvilizatori. Sasniegumi mūsdienu farmakoloģijas ātri noņemt uzbudinājumu un novērstu nevēlamas sekas gan pacientam, gan ap tiem cilvēkiem.

Psihomotorās uzbudinājums bērniem

Bērniem šāds traucējums ir reta un tās sastopamību pirmajā vietā, jo bioloģiskās smadzeņu bojājumus. Tas var būt saistīts ar dzemdību traumu vai akūtu neiroinfekciju.

In epilepsijas kratīšanas bērnu klīniskās izpausmes plūsmu tāpat kā pieaugušajiem. Twilight reibonis noved pie ļoti agresīvu rīcību.

Sindroms "negatīvisma" pusaudžu vecumā bieži vien ir viens no izpausmēm šizofrēnija debija. Psihopātiskiem traucējumus izraisa iedzimtību, tāpēc riskantu uzvedību bērniem, kas ir līdzvērtīgi līdzīgu traucējumu pieaugušajiem un ir neatliekamā medicīniskā palīdzība.

Яндекс.Метрика