Ptoze no augšējā plakstiņa

Vispārīgs raksturojums slimības

 Simptomi augšējo plakstiņu ptoze

Ptoze ir acs augšējā plakstiņa patoloģijas. Tādējādi pacientam daļēji vai pilnībā slēgta acu slots un attiecīgi redzes lauks. Tāpēc ptoze - tas nav tikai kosmētikas defekts, bet arī nopietna acu slimība. Ptoze no augšējā plakstiņa var izraisīt funkcionālas aklumu.

Ptoze no augšējā plakstiņa var iegūt vai iedzimtas. Bērni ar iedzimtu plakstiņa noslīdēšana slimības formu bieži tiek kombinēts ar šķielēšana vai ambliopija (slinks acu slimība).

Ārstēšana galvenokārt ptoze operācija.

Cēloņi augšējo plakstiņu ptoze

Cēloņi ptoze ir trauma vai iedzimtus defektus, kas noved pie muskuļu vājumu vai traucētu neiromuskulāro pārraidei augšējā plakstiņa. No ptoze cēlonis zīdaiņiem var kalpot par bērna piedzimšanu, neurofibroma (audzēja no nervu apvalku uz augšējā plakstiņa) vai hemangioma (pietūkums asinsvados) laikā saņemto traumas.

Starp iemesliem ptoze asimetriska divpusējo lēni progresējoša forma sauc myasthenia gravis (autoimūna neiromuskulāro slimību). Distrofiski myasthenia vienlaicīgi rada nabadzības un izsīkšanu pagaidu sejas muskuļus.

Oftalmoparez kā vienu no iespējamiem cēloņiem ptoze abās acīs, kā rezultātā simetrisku formu slimības un vājumu cirkulāro muskuļus acīm.

Cēloņi akūtu augšējo plakstiņu ptoze formām parasti neirogēnu raksturs. Gadsimta izlaidumu bieži novērota Horner sindromu (simpātisks inervācija patoloģiju). Šāda veida patoloģijas augšējo plakstiņu ptozes attīstās tikai vienā acī.

Vecumu saistītās izmaiņas muskuļu gadsimtā un sagging ādas, kas ir zaudējusi savu elastību pār acu spraugas - senils plakstiņa noslīdēšana formas cēlonis.

Neatkarīgi cēloņi ptoze, pacientiem nepieciešams konsultēties ar acu ārstu.

Pazīmes augšējo plakstiņu ptoze

Galvenais simptoms ptoze - gadsimta bezdarbības vienā vai abās acīs. Pacientam ar ptoze no augšējā plakstiņa nevar pilnībā aizvērt acis, un tas noved pie vizuālo nogurumu un kairinājumu acs audu.

Pacienti ar augšējo plakstiņu ptoze un mirgot grūti. Mēģinot paplašināt redzeslauku, viņi nometa galvu atpakaļ. Mēģinājumi, lai paceltu vāku rokas var izraisīt inficēšanos pacienta acs. Iedzimta ptoze bērniem bieži notiek fona šķielēšana, ambliopija, vai diplopija (redzes dubultošanās).

Diagnoze un ārstēšana augšējo plakstiņu ptoze

Diagnoze ptoze ir viegli. Diagnosticēšanai izmērītā augstuma gadsimta pārbaudīts simetriju un pilnības pārvietošanās augšējo plakstiņu abu acīs.

Ārstēšana augšējā plakstiņa ptoze - ķirurģiskā. Standarta operācijas ptoze - saīsināšana gadsimta, veidojot uz tā ts dublication levator. Lai to izdarītu gadsimta pacientam nepieciešama ārstēšana ptoze, ražo trīs U-veida šuve.

Šis operācijas ptoze veids nevar veikti pacientiem ar iedzimtu slimības formu, kā šajā gadījumā, pacients parasti ir ļoti plāna kārtiņa muskuļu gadsimtā. Ārstēšana augšējā plakstiņa ptoze ar levator pārklājošo dublication bieži noved pie izvirduma šuves un recidīva.

Alternatīva operācijas ptoze uz augšējā plakstiņa - veidošanās tehnikas dublication tarzoorbitalnoy šķiedrām. No iepriekš minētās metodes ārstēšanā ptoze tas atšķiras veids, kā uzlabot burzīties. Papildus trīs U-formas šuves, kad darbība ietver no plakstiņa noslīdēšanas diathermocoagulation izmantošanu (piededzināšana  Ptoze ķirurģija pacelšanai augšējo plakstiņu
 diathermic strāva) čaulas muskuļi augšējā plakstiņa.

Izmantojot diathermocoagulation ārstē ptozi augšējo plakstiņu operācijas samazina traumu un uzlabotu turpmāko rētas muskuļu gadsimtā un izvairīties no potzariem ķirurģiskas korekcijas patoloģiju laikā.

Ķirurģiska ārstēšana ptoze augšējā plakstiņa tiek veikta vietējā anestēzijā. Izņēmumi ir bērni: operāciju laikā, kad ptoze bērniem ieteicams lietot vispārējo anestēziju.

Яндекс.Метрика