Reimatiskas sirds

Īss apraksts slimības

 Reimatiskas sirds

Sirds problēmas - ir raksturīga mūsdienu sabiedrībā, ko raksturo: mazkustīgs dzīvesveids, kaislība atkarībām, neizvēlīgumu, un nepilnvērtīgs uzturs. Turklāt, tas izraisa sirds defekti var būt krūškurvja traumas, iedzimtām faktoriem, sifilisu, asinsvadu skleroze un citām slimībām. Ja jūs runāt par visbiežāk problēmas ar sirds un asinsvadu sistēmas, pirmkārt, ir nodrošināt reimatisma sirds slimība, ārstēšana ir biežāk prasa jauniešus.

Reimatisko sirds ir iekaisuma process, kas pavada reimatismu. Tādējādi pastāv traucējumi saistaudu, veidošanās reimatisko mezgliņu, to turpmākā rētas un attīstība cardiosclerosis. Jāņem vērā, ka iekaisums nav skaidras lokalizāciju, un dažos gadījumos, tas ietver visu no korpusa organismā. Tomēr mūsdienu medicīna ar tās efektīvu diagnostikas metodes reti nes uz šo bēdīgo iznākumu. Raksturīgi, slimība var tikt pamanīta laikus, kad tā ir koncentrēta vienā sadaļā. Ja diagnoze reimatiskas sirds slimības simptomi liecina muskuļu bojājumu ķermeni, ārsti saka par miokarda. Ietekme uz iekšējo čaulu sauc endokardā. Nu, ja iekaisuma process ietekmē ārējais apvalks, šis defekts sauc somiņu.

Reimatiskas sirds - simptomi un klīniskā aina

Pētījumā specializētā klīnikā pacientiem tiek identificēti: paplašinot robežas sirds, asins sastāva izmaiņas, izskats troksni darbā Iestādes un tās nedzirdamu toņus. Tas ir iespējams, sirds mazspējas simptomi. Turklāt, reimatiskas sirds raksturīgākās iezīmes ir:

  • sāpes krūtīs;
  • drudzis;
  • deguna asiņošana;
  • neregulāra sirds darbība;
  • vispārējs vājums;
  • bieža elpas trūkums;
  • bāla āda;
  • svīšana;
  • nogurums pat visvairāk nelielas fiziskas slodzes.

Atkarībā no smaguma iekaisumu, ārsti atšķirt fokusa iekaisuma un reimatisma sirds slimības. Pirmais raksturo vieglas sirds mazspējas simptomi, un ir ar izmēru no ķermeņa pieaugumu, ja nav adekvāta ārstēšana. Īpašas riska vārsti, jo tie ir visvairāk pakļauti iekaisuma reakciju. Ja Jums ir diagnosticēta ar izkliedētiem reimatiskām sirds slimības simptomi ir izteikti spēcīgāk un raksturo lieli izpausmēm sirds mazspējas, kas ietekmē izvēli ārstēšanas metodes.

Reimatiskas sirds - ārstēšana slimības

 Ārstēšana reimatisko sirds

Galvenais mērķis medicīniskās procedūras - lai samazinātu smagumu iekaisumu, novērst izpausmes sirds mazspēju, un atdod sirds un asinsvadu sistēmu normālā funkcionalitāti. Ja pacientam ir dedzīgi reimatisma sirds slimība, viņš parāda stingru gultas režīms. Šī iemesla dēļ, pacients parasti tiek hospitalizēti specializētās nodaļas slimnīcā, jo slimnīca ir daudz vieglāk izsekot statusu personas un veikt ārkārtas pasākumus, akūtu iekaisumu.

Pamats ārstētu reimatismu, sirds ir sarežģīta ārstēšana ar obligātu antibiotiku lietošanu un pretiekaisuma zāles. Pacientiem, kam penicilīna, eritromicīns, glikokortikosteroīdiem. Braucot un sarežģītas formas reimatisko sirds attieksme ir balstīta uz uzņemšanai gamma globulīnu preparātu un antiinformācijas narkotikām. Bez tam, visā laikā pretiekaisuma terapijas, pacients ieņem vitamīnu piedevas, ieskaitot askorbīnskābe.

Optimālā deva glikokortikoīdus tiek izvēlēti ar acu par slimības smaguma un smaguma pakāpes izmaiņām. Kā likums, pacientiem jāņem prednizonu daudzumā 15-25 mg / dienā, ar lielāko daļu narkotiku ir krist no rīta. Ja pacientam ir diagnosticēta hroniska reimatisma sirds slimību, ārstēšana tiek balstīta uz administrēšanu nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem, kas ir apvienotas ar kortikosteroīdu un SMPRL (hlorokvīnu, Plaquenil, benzilpenicilīnam).

Liela nozīme, lai atbrīvotos no reimatisko sirds noņemts sanatorija ārstēšanu. Svaigs gaiss, minerālūdens, dubļu, mērot, klusa dzīve dod lielisku efektu un veicina ātru atjaunošanu pat pēc ilgas un sarežģītas ārstēšanu cilvēkiem, var arī nākt palīgā un multi-zonu gaisa kondicionēšanas sistēmas.

Яндекс.Метрика