Metodes diagnosticēšanai Reino sindromu
 Visas funkcionālās sistēmas cilvēka organismā var ciest no dažādām slimībām. Tas nav izņēmums, un sistēma asins apgāde. Liels skaits patoloģijām, kas var traucēt procesu orgānu un audu piegādi. Starp tām ir diezgan reti slimību, piemēram, Reino sindromu. Kā likums, tā ir komplikācija dažādām slimībām, taču bieži notiek patstāvīgi. Klīniskās izpausmes, ko izraisa spazmas kapilāru.

Slimību, un ar Reino sindromu

Asinsrites problēmas var uzsākt dažādiem patoloģiskiem procesiem organismā. Bieži vien tā attīstās fonā citu slimību, un kuru mērķis, pirmām kārtām, galvenās terapeitiskās pasākumus. Tomēr, tā var būt spazmas kapilāru un sevis slimību un Reino sindromu. Kāda ir atšķirība starp šiem jēdzieniem?

"Neizskaidrojami" parādīšanās asinsvadu spazmas ekstremitātēs bez skaidras slimībām citu orgānu un sistēmu, saka palielināta uzbudināmība nervu sistēmu. Šī ķermeņa īpašība noved pie krasa nelīdzsvarotība starp stimulu un atbildes kuģiem pie viņa. Protams, īstermiņa spazmas kapilāru kā aizsardzības reakcijas, piemēram, iedarbības uz aukstumu, laiku pa laikam notiek jebkura persona. Patoloģija ir palielināt spēku un izturību spazmas, reaģējot uz nelielu samazinājumu temperatūras.

Citu slimību klātbūtne var nedaudz samazināt vērtību šāda problēma, kā pārkāpjot asins plūsmu uz roku un kāju pirkstiem. Kā rezultātā, ja nav adekvātas terapijas attīsta Reino sindroms. Tas ir stāvoklis, kad simptomi un sekas spazmas kapilāru kļūt diezgan manāms. Viņi sāk negatīvi ietekmēt labklājību vienā līmenī ar galvenajām izpausmēm slimības.

Reino fenomens, iemesli

Jebkurš anomālija ķermeņa ir zem noteiktā pamata un nekavējoties ietekmē veselību. Kad Reino sindroms cēloņi slimības ir vairāki faktori. Dažas no tām izraisa slimību, tieši pie fona, kuras tur ir kapilāru spazmas. Tas var būt endokrīnās sistēmas traucējumi, piemēram, cukura diabēta vai vairogdziedzera darbības traucējumi. Tāpat "galvenais avots" bieži vien ir deģeneratīvas izmaiņas mugurkaulā.

Rezultāts ir neveiksme veģetatīvo nervu sistēmu, kas noved pie tā uzbudināmība pieaugumu. Tā rezultātā, organisms reaģē ar spēcīgu reakciju veidā spazmas kapilāru pat pie nelielas stimulēšanas. No katalizatora loma var būt patoloģisks process temperatūras svārstībām, kā arī emocionālo pieredzi, gan pozitīvas, gan negatīvas.

Reino sindroms izraisa ne tikai pārkāpumu inervāciju perifēro kuģiem. Viens no iemesliem reakcijas anomālijas organismā ir vāja kapilāru sieniņas. Šo negatīvo faktoru un cēloņi, piemēram smagām sekām, kādi ir neatgriezeniskas trofiskas izmaiņas pirkstos ekstremitāšu kombinācija.

Reino sindroma, simptomi

Poor cirkulācija kapilāru vienmēr ir diezgan izteikta.

To raksturo pastāvīga sajūta auksts rokās un pēdās, kas ir neatkarīga no apkārtējās vides temperatūras. Parasti ekstremitātes ietekmē simetriski, var arī ciest zodu un degungala, earlobes. Kad simptomi Reino sindroms, perifēro asinsvadu spazmas virsū izpausmēm pamatslimību.

Jāpiezīmē, lai paroksismālo slimību. Saasināšanās sākas ar asu sašaurināšanās perifēro asinsvadu slimības, kas izpaužas ar bālums un chilliness pirkstiem. Pēc kāda laika, āda kļūst zila krāsa pirkstiem, spēcīga sāpes. Pakāpeniski kapilāru izplesties, ekstremitāšu ir sasilšanu un kļūst sarkana. Atkārtotas lēkmes rezultātā samazinās jutīgumu rokai, ādas bojājumus, izskatu venozās čūlas.

Reino sindroms, kura simptomi parasti notiek paralēli ar citām pazīmēm slimības bieži izraisa grūtības diagnozes. Svarīgi kritēriji šajā situācijā ir rādītāji, piemēram, skarto ekstremitāšu, izturību simetrija un stiprumu spazmas, un tās biežuma.

Reino sindroma, ārstēšana

Pārkāpšana perifērās asinsrites spēj izraisīt nopietnas sekas. Saistībā ar nepārtraukti topošā asinsvadu spazmas ir daudz sliktāka dzīves kvalitāte. Pārkāpšana trofisko audu bieži noved pie gangrēna no pirkstiem, kas nozīmē amputācija. Kad Reino sindroma ārstēšanai jābūt sarežģīts, tas tiek veikts gandrīz visu savu dzīvi.

 Reino sindroms - ārstēšana un sekas
 Liela nozīme, lai atvieglotu slimības gaita ir novērst vai ierobežot kontaktu ar faktoriem, kas veicina asinsvadu spazmas. Šī iedarbība pret aukstumu un mitrumu uz ādas, kā arī smēķēšana, augsts stresa. Klātesot profesionālo risku, būtu jādomā par darba vietas maiņu.

Attieksmi pret Reino sindroms ietver narkotiku lietošanu dažādu farmakoloģisko grupu, kā arī fizikālās terapijas un masāžas. Medicīnisko pasākumiem, kuru mērķis ir ne tikai uzlabot asins plūsmu uz ekstremitātēm sarežģīts, bet cēlonis pamatslimību.

Lai gan Reino sindroma ārstēšanai tautas aizsardzības līdzekļiem nav panaceja, tas ir iespējams izmantot daļu no galiem kopā ar zāļu terapijas. Pirmkārt, izmantošana vannām ar ēteriskajām eļļām priedes un izmantošanu augu uzlējumiem.

Spazmas no mazākajām kuģiem var negatīvi ietekmēt veselību. Lai saglabātu veselību ir nepieciešams laiks, lai meklētu medicīnisko palīdzību un ievērot visus ārsta rīkojumiem. Ir svarīgi atcerēties, ka sindroms Reino ārstēšanai tautas līdzekļiem nespēj aizvietot medicīnisko terapiju.

Яндекс.Метрика