Reino slimība

Vispārīgs raksturojums slimības

 Par Reino slimības simptomi

Reino slimība vai Reino sindroms - reta slimība artērijās ekstremitātēm. Tas izpaužas vazospastisku (spontānu) samazināšanu kuģu sienām. Rezultātā cilvēks veidojas asiņošanas vieta - išēmiju. Ilgi artēriju asinsvadu spazmas, kas nosaka izmaiņas ar krāsainam audumam ekstremitāšu - viens no galvenajiem simptomiem Reino slimība.

Reino slimība ir lokalizēts, parasti kājām vai rokām cilvēks. Artēriju sakāvi parasti divvirzienu simetrisks. Riska faktori, kas provocē Reino slimība ietver biežu hipotermija (hipotermija apakšējo ekstremitāšu), trauma, sistēmiska intensīvu spiedienu uz ekstremitāšu, kā arī endokrīnās sistēmas traucējumi un smagu emocionālo stresu. Reino slimība bieži skar sievietes līdz 40 gadu. Slimība parasti rodas cilvēkiem, kas cieš no migrēnas.

Reino slimība, kas atšķiras no Reino sindromu. Attīstība ekstremitāšu asinsvadu sašaurināšanās hroniskas sklerodermiju un citiem traucējumiem saistaudu liecina Reino sindroms. No Reino slimība, viņš raksturo vēlu simptomu parādīšanās, izpausmes un asinsvadu sašaurināšanās asimetrijas un kombinētās obligāto kursa ar citām asinsvadu vai autoimūna slimība.

Par Reino slimības simptomi

Attīstībā Reino slimība parasti izceļas 3 posmos ar raksturīgām pazīmēm slimības. Par Reino slimības simptomi ir pirmais posms ievērojamu pieaugumu toni kuģa sienām. Hypertonus izraisa īslaicīgs spazmas artērijās, atkrāsošanās ādas un stipras sāpes - dažiem svarīgiem simptomus Reino slimības šajā posmā. Pēc īsa uzbrukums sāpes iet prom, un krāsu atkārtoti daļa kļūst dabas.

Otrajā posmā slimības simptomi Reino pirmā posma pievienojas izrunā cianoze, marmora ādas krāsu, pietūkums ekstremitāšu. Šī slimība posms ir arī kopā ar stipras sāpes uzbrukuma laikā. Pirmie divi posmi Reino slimība var attīstīties 3-5 gadi.

Pazīme Reino trešais posms - parādīšanās uz galīgo stiept nekrotisko audu. Sakarā ar asinsrites traucējumiem ekstremitāšu brūces nav tos dziedinātu. Šajā laikā iespējams pievienošanās sekundārās infekcijas un sepse.

Diagnoze Reino slimības

Diagnoze Reino slimības ietver novērtējumu par šādiem kritērijiem:

  • līmenis asinsrites traucējumi ekstremitātēs,
  • simetriski sekcijas ar asinsvadu sašaurināšanos,
  • citu slimību klātbūtne phlebological,
  • ilgums simptomi Reino slimības vismaz 2 gadus.

Laikā, kad diagnozes Reino slimība tiek veikta capillaroscopy naga pacients. Tas ļauj vizualizēt un pētīt funkcionālās un strukturālās pārmaiņas artērijās ekstremitātēm.

Vēl viens no diagnozes Reino slimība posms - aukstās tests, lai novērtētu stāvokli to ekstremitāšu pēc iegremdēšanas ūdenī pie 10 ° C 2-3 minūtes.

Diferenciālanalīze Reino slimība ir saistīta ar izslēgšanu 70 autoimūnām slimībām un phlebological kuru var pavadīt Reino sindroms.

Attieksmi pret Reino slimības

 Attieksmi pret Reino slimības

Ja diagnoze "Reino fenomens" galvenais uzsvars ir uz ārstēšanu ar pamatslimību. Ārstēšana Reino slimības notiek citā virzienā, proti mazināja simptomus un novērstu cēloņus slimības epizodes.

Pirmajā posmā Reino tikai konservatīva ārstēšana. No asinsvadu spazmām uzbrukums var viegli noņemt ar palīdzību siltās vannas, ietīšanas, masāžas pacients daļa ekstremitātes. Narkotiku ārstēšana Reino slimība ir uzņemšana vazodilatējošo narkotikām. Pacients ir ieteicams, lai izslēgtu iespēju, hipotermija, traumas un ekstremitāšu vien iespējams nav jāuztraucas.

Posmā čūla un audu nekrozi pacientam tiek piešķirts vietējo brūču dzīšanu terapiju. Narkotiku ārstēšana Reino var ilgt pāris gadiem, līdz periodam, kad uzbrukumi asinsvadu spazmas ekstremitāšu nav jutīgi pret vazodilatātorus.

Šādā gadījumā ieteicams ķirurģiskā ārstēšana ir Reino slimība - sympathectomy. To veido, novēršot vai mazinot nervu šķiedras simpātiskās stumbra, kas izraisa spazmas artērijās. Vismaz traumatisks ķirurģiska skats Reino slimība tiek uzskatīta endoskopiskās sympathectomy. Viņas pacientam vispārējā anestēzijā ar virsū klipa simpātiskās stumbra krūtīs vai kakla laikā.

Palīglīdzekļi ārstēšana Reino slimība - sesijas plazmaferēzes izņemt no pacienta asinīm kaitīgu toksisko un vielmaiņas komponentu.

Яндекс.Метрика