Rotavīrusa

Vispārējā informācija par šo slimību

 Rotavīrusu infekcija bērnu

Rotavīrusu (zarnu gripa) - tā ir viena no šķirnēm akūta zarnu infekcija, kas visbiežāk skar bērnus. Visvairāk gadījumu rotavīrusu infekcijas ziemas mēnešos, kā rotavīrusu lieliski saglabājušās zemās temperatūrās notiek. Rotavīrusu infekcija parasti attīstās bērniem vecumā no 1 līdz 3 gadiem. Zīdaiņiem infekcija tiek atklāta reti, jo tās ir mātes antivielas, kas novērš iekļūšanu patogēniem.

Kā jums rotavīrusa?

Rotavīruss izplatās ļoti plaši un "noķert" tas nav grūti. Raksturīgi, rotavīrusa infekcijas ārstēšanai pieaugušajiem un bērniem tiek nosūtīta, izmantojot slikta personīgās higiēnas, mājsaimniecības priekšmetus, un caur vispārējiem higiēnas priekšmetus, apēšanai nepareizi gatavotus ēdienus. Turklāt, rotavīrusa infekcija bērniem var jūtams pēc dzeršanas netīro ūdeni no lūku avotiem vai atklātām ūdenskrātuvēm. Baktērijas zelt nulles temperatūrā, un var būt ilgu laiku ūdenī, un pēc tam nokļūst pārtikā.

Simptomi rotavīrusu infekciju bērniem

Pie pirmajiem simptomiem rotavīrusu infekcijas bērniem tikai nedaudz iesnas un iekaisis kakls. Šī iemesla dēļ, tas bieži vien kļūdaini uzskata par gripu vai akūtas elpceļu slimības, ja pacients joprojām svinēja un drudzis. Kļūda kļūst redzams tikai tad, kad izplatība patogēnu kuņģa-zarnu traktā. Kopš tā laika, rotavīrusu infekcija, kuras simptomi ir jau izpaužas diezgan skaidri definētas pazīmes akūtu slimības simptomus:

  • caureja, bieži taburetes līdz 20 reizes dienā;
  • vemšana, kas ilgst 3-4 dienas;
  • Augsta temperatūra (līdz 40 grādiem);
  • Easy iesnas;
  • galvassāpes;
  • letarģija;
  • chill.

Saplēst bērns sāk pirmajās stundās slimības. Tādējādi sāpes vēderā, ir reti. Ievērojiet arī, ka rotavīrusa infekciju pieaugušajiem un bērniem var notikt bez spēcīgas caurejas. Izkārnījumos biežums, kas šajā gadījumā paliek normāls, bet cal mainās krāsa.

Parasti rotavīrusa infekcija beidzas pats par sevi. Hospitalizācija tiek prasīts tikai atsevišķiem pacientiem, kuriem ir rotavīrusa infekcija norit ar komplikācijām. Jūs varat novērst agrīnā stadijā, ja jūs sniedzat savu bērnu dzert daudz, viņam pareizu uzturu un rūpēties par atjaunošanu ūdens-sāls līdzsvara. Protams, diagnostikā rotavīrusu infekcijas jāārstē ārsta uzraudzībā. Pretējā gadījumā praktiski nekaitīgs pirmais infekcija var progresēt līdz ārkārtīgi bīstamu slimību un izraisīt nopietnas komplikācijas.

Vai es varu izvairīties no inficēšanās?

Mēs jau runājām par to, ka rotavīrusu infekcija bērniem ir plaši izplatīta. Saskaņā ar dažiem, tas ir pārvadātājs vīrusa katrs piektais. Paturot to prātā, lai runātu par pilnīgu drošību bērnam nav nepieciešama. Tomēr, jūs varat samazināt situācijas, kas provocēt attīstību rotavīrusu infekciju bērniem un pieaugušajiem. Ja bērnam parādās rotavīrusa infekcija, simptomi parasti ir saistītas ar citu vai slimības, vai ar personīgo higiēnu. Zinot šo, jūs varat izveidot pamatdokumentu kopums, preventīvajiem pasākumiem. Pirmkārt, bērns ir rūdīta, stiprināt tās imūnsistēmu, jānodrošina tiesības uz bērnu, uzturs, bagāts ar vitamīniem un mikroelementiem. Jums vajadzētu arī rūpēties par personīgo higiēnu bērniem, iemācīt viņiem jāmazgā rokas pirms ēšanas un nav stick mutē netīrās posteņiem.

Ārstēšana rotavīrusu infekciju bērniem

 Zāles, ko izmanto, ārstējot rotavīrusa infekcija bērniem un pieaugušajiem

Nav īpaši pasākumi attiecībā uz pacientiem nav veikti. Ja diagnoze rotavīrusu infekcijas ārstēšanas sastāv mazināja simptomi saglabājas. Ārsti ārstēt bērnus no caureju un dehidratāciju, veic pasākumus, lai samazinātu temperatūru, izmantojot enzīmu preparātus (Creon, Smecta). Turklāt pacienti ar rotavīrusu iecelts stingru diētu. No standarta uzturs ir nepieciešams, lai novērstu skābs-piena produktu, cepta pārtika, sāļa un pikantu pārtikas produktus, sulas, gaļa un zupas. Priekšroka tiek dota vārītu ēdienu, veģetārās zupas, dārzeņu biezeņus, žāvēti maizi. Ja bērns grib salds, jūs varat dot to cep ābolus ar cukuru.

Tā rotavīrusu infekcijas ārstēšanai pieaugušajiem un bērniem pārkāpj šķidruma un elektrolītu līdzsvaru, atjaunot to ar šādu recepti: 1 paciņa Regidron izšķīdināts 1 litrā ūdens. Dzert zāles ir malku no 50 ml stundā. Caureja un citi simptomi saglabājas, arī palīdzēs cilvēku naudu, bet pirms to lietošanas Jums vajadzētu konsultēties ar savu ārstu, lai novērstu iespējamās komplikācijas.

Яндекс.Метрика