Krūze

Īss apraksts slimības

 Slimība ir rozi uz sejas bērna

Roze - slimība, infekcijas rakstura, ko sauc par hemolītiski Streptococcus. Iekaisums un celms skaidri skar ierobežotu platību ādu, kopā ar drudzi un reibumā. Tā darbība A grupas streptokoku tiek uzskatīts, ka galvenais iemesls, par kuru persona ir seja ir, ārstēšana tiek balstīta uz administrēšanu penicilīnu un citām antibiotikām.

Raksturīgi, slimība izpaužas pēc bojājumu ādā, bet dažos gadījumos seja ir tur, un nepārkāpjot integritāti ādas, pēc ieņemšanas inficēšanās no cilvēkiem, kas ir avoti pyogenic baktēriju. Viņu patogēns efekts raksturo hyperemia, serozs iekaisumu, infiltrācija un pietūkums skartajām teritorijām. Ja nav atbilstoša ārstēšanai streptodermiju uz kājas vai citām ķermeņa daļām izraisa to, ka abscesa veidošanās un nekrozes ādas audu. Turklāt, vīruss var izplatīties ar streptokoku organismā caur asinsvadiem un izraisīt sekundāro septisko komplikāciju.

Ar raksturu iekaisuma procesu, ir trīs formas slimības:

  • eritematozi - apsārtums un pietūkums ādu;
  • hemorāģisko - asiņošana asinsvadus dēļ parādību caurlaidību;
  • bullozs - rašanos burbuļi uz bojāto vietu. Šie burbuļi sasniegt diezgan liels un piepildīta ar serozs šķidruma.

Rózsa - simptomi

Inkubācijas periods ilgst vairākas dienas, un tad pēkšņi parādās un vietējās klīniskie simptomi:

  • drebuļi, vājums;
  • galvassāpes;
  • slikta dūša, vemšana, tahikardija;
  • drudzis;
  • muskuļu sāpes;
  • apsārtums;
  • pietūkums bojātās ādas laukumu.

Dažos gadījumos slimība izraisa krūze murgojošs valsts, krampji un meningisma. Arī dokumentēti gadījumi, kad vīrusi inficē ne tikai ādu, bet arī reģionālās limfmezgli. Visbiežāk, ir roze uz kāju, roku, rumpja un sejas, vismaz - uz gļotādām.

Atkarībā no tā, kādā veidā tas notiek roze, simptomi var mainīties. Eritemtoznaya seja raksturo eritēmas, tūskas izskats un klātbūtnē sāpes. Eretimy malas ir neregulāra, pārtraukta līnija konfigurācijas, un viņa krāsotas spilgti rozā, skaidri tikai uz konkrētā jomā ādas un pavada ādas lobīšanās.

Bullozs veido līdzīgi eritemtoznoy, bet to raksturo epidermas norīkošanai un burbuļu veidošanos dažāda lieluma, piepildīta ar serozs saturu. Pēc kāda laika viņi eksplodēt vai tiek pārveidoti čūlas.

Hemorāģiskais forma notiek fonā jau minēts iepriekš, un pavada simptomi vairāku asiņošanu skarto teritoriju. Retos gadījumos cilvēki ir Bullozi-hemorāģisko roze - slimība, kas noved pie veidošanos burbuļi kā parasti bullozas formā, bet tie nav piepildīti ar serozs un hemorāģisko izdalījumiem.

Kad eramatoznoy forma drudzis un intoksikāciju ilgst līdz 5 dienām citās formās - līdz 10-15 dienas vai vairāk. Rózsa ārstē neracionāli vai kopā ar sēnīšu un strutojošu bojājumiem var atkārtoties pēc 2 gadus pēc iepriekšējās slimības. Viņa aicināja arī provocējot faktori - ķermeņa hipotermiju, bīstamus darba apstākļus, pārvietoti no hroniskām slimībām vai limfmezglos. Periodiskās forma visbiežāk novērotas jauniešu un vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Tā kā nav atbilstošu ārstēšanu slimības izraisa krūze phlegmon, abscess, nekrozes ādas, ar infekcijas toksisks šoks un encefalopātijas. Vecāki cilvēki var saņemt sekundāro pneimoniju un sepse.

Rózsa - ārstēšana slimības

 Eritromicīns - zāles, lai ārstētu slimības roze

Ārstēšanas metode ir atkarīga no intoksikācijas pakāpē, un daudzām komplikācijām, kas saistītas slimības. Visefektīvākā terapija ir cēloniskā - saņem tetraciklīnu, penicilīnu, oletetrin, eritromicīns un citas antibiotikas. Ir ieteicams turēt divus kursus terapijas ar izmaiņām narkotiku (7-10 dienām no ne mazāk kā 10 dienas). Kad atkārtotas forma liecina, kortikosteroīdi (dienas deva - 30 mg).

Hroniskas infiltrācija, roze uz kājas un citām ķermeņa daļām, ir apstrādāts ar pretiekaisuma līdzekļiem - reopirin butadiēna hloutazola. Efektivitāte un autohaemotherapy. Akūta iekaisuma perēkļi iedarboties ar UHF un MSP.

Kad bullosa pieņemamā formā lokālai ārstēšanai - stiprinājuma mērces ar šķīdumu vai furatsilina rivanola. Lai būtu visefektīvākais vienlaicīgi tos izmanto Shostakovskiy balzams un apsējus ar ekteritsinom. Šādu līdzekļu izmantošana būtu pārmaiņus ar fizioterapiju.

Rózsa, ārstēšana tiek veikta ar atbilstošu kvalitāti un atbilstību visām noteiktā kārtībā šādos gadījumos, ir labvēlīga prognozi. Pretējā gadījumā tas atkārtojas un var radīt dažādus sarežģījumus (celulīts, abscesi, reģionālo limfmezglu).

Яндекс.Метрика