Sarkoma

 Jaunveidojumiem - tipisks simptoms sarkomu

No slimības Kapoši nosaukums atvasināts no grieķu vārda «sarcos», kas burtiski nozīmē "gaļu". Sarkoma apvieno lielu grupu ļaundabīgu audzēju. Sarkoma ir īpatnība tā nav epitēlija izcelsmes. Slimība nāk no primāro savieno mobilo - iegūts mesoderm, no kura izriet komplekss histoloģisko un morfoloģisko procesu attīstot ļaundabīgs audzēju veidošanos, kurā šūnu elementus cīpslas, saites, kaulus, asinsvadu, muskuļu, smadzeņu apvalkos un tā tālāk.

Raksturīgi, sarkomu notiek nobriedušu vecumu, lielākā daļa pacientu vairāk nekā divdesmit piecus gadus. Starp visiem Kapoši audzēja formām aizņem vairāk nekā 15 procentus no gadījumiem ļaundabīgo audzēju.

Cēloņi sarkomu

Cēloņi sarkomu parasti saista ar kancerogēno vielu, kā arī ar aktīvu jonizējošo starojumu, iedarbība uz kuru izraisa strauju izaugsmi neparasts, neraksturīgu sākotnējai veida audu šūnas, sauc par ekspertiem vai vāji diferencēts netipisks.

Turklāt mūsdienu zinātnieki noteikt datus par ietekmi dažu patogēno vīrusu un noteiktām ķīmiskām vielām. Šodien ir noteikti pierādīts fakts, ka, piemēram, ilgtermiņa kontakts ar ķīmiskām vielām, piemēram, vinilhlorīda, ir iemesls angiosarhoma aknu, un kancerogēno vīrusi veicina rašanos konkrēta veida vēzi - mīksto audu sarkomu.

Veidi sarkomu

Visas esošās veidi sarkomu (kas šobrīd ir nedaudz mazāk nekā simts klīniskās subjekti, kas krasi atšķiras sugas), dalīts ar audzēja šūnu aksesuāri un tās histoloģiskai struktūru.

Liela slimību grupa, kas uzņemas kopīgu nosaukumu sarkomu kaulu, ietver šādas pasugas:

- Chondrosarcoma;

- Osteosarkomas;

- Fibrosarkomu;

- Sarkoma šūnu kārta - neyrosarkomy, Ewing sarkoma, lymphosarcoma un citi kauli.

Mīksto audu sarkomu iedala šādās klīniskās un morfoloģiskās variantiem:

- Angiosarhoma

- Sinoviālā sarkomu;

- Liposarkomas;

- Neirogēnu sarkomu;

- Myogenic sarkomu un citi.

Papildus atsevišķu grupu izolētas sarkomu kompleksa šūnu struktūru, kas saistīts ar vājo diferenciācijas šūnu nevar skaidri saistāms ar vienu vai citā formā.

Simptomi sarkomu

Klīniskās pazīmes un simptomi sarkomu, kā arī pazīmes slimības atkarīgs no sākotnējā šūnu un audu lokalizāciju audzēju veidiem. Lielākajai daļai no sarkomas tipiska pazīme ir izskats audzējs, strauji palielinās izmēros.

Pēc pirmā pazīme kaulu sarkomas slimības ir izskats nakts sāpes kauliem neizskaidrojamu etioloģiju. Raksturīgi, sāpes nemazinās, ņemot pretsāpju, laika gaitā, sāpes skartajā kaulu departaments turpina pieaugt. Turpmāka patoloģiska augšana audzēja audos sāk iekarot apkārtējo orgānus, izraisot sekundāros simptomus Kapoši piemērotā vietā un zaudējumu apmēru.

Sarkomu atšķiras arī ātruma izplatīšanās. Piemēram, parostalnye kaulu sarkomas progresē ļoti lēni. Šis vēža veids var pastāvēt ar nelielu vai nekādu ārējās izpausmes uz ļoti ilgu laiku. Savukārt, cita veida audzējiem (piemēram, rabdomiosarkoma) mēdz būt aktīvas izaugsmi un plašas metastāzes. Daži veidi sarkomu (piemēram, liposarkomas) vairāku atšķirīgu raksturu pamatizglītības, kas ievērojami sarežģī savu diagnozi un savlaicīgu ārstēšanu Kapoši iecelšanu.

Sarkoma Ārstēšana

 Ķirurģiska izgriešana no audzēja - ārstēšanas metode no sarkomas

Priekšnoteikumi veiksmīgai ārstēšanai sarkomu jebkāda veida - agrīna diagnostika un integrētu terapeitisko pieeju.

Vēl nesen, tikai attieksme pret sarkomu ir darbības metode, ti. E. Ķirurģiska izgriešana audzēju veidošanās. Bet šodien, lai ārstētu šīs smagās slimības efektīvi izmantot jaunas metodes - staru terapija un modernās pretvēža zāles.

Ārstēšanā Kapoši prognozei potenciāls var veikt, ņemot vērā daudzu faktoru kombinācija, galvenās no kurām - slimības stadijā. Agrīnai diagnostikai visvairāk veidu sarkomas var veiksmīgi ārstēt ar mūsdienu medicīnas metodēm.

Vācijā, ārstēšana vēzi tiek veikta efektīvi, izmantojot vismodernākās iekārtas. Medicīnas centrs www.krankenhaus.ru organizēt ārstēšanu ārzemēs kvalificētiem speciālistiem.

Яндекс.Метрика