Kontūzija

 Brain Kontūzija
 No patoloģiskā stāvokļa ķermeņa sasitumi nosaukums cēlies no latīņu vārda sasitums un burtiski nozīmē "zilumi." Kopējais sasitums traumas pārstāv visu ķermeni vai lielāko daļu no tā virsmas. Neaizstājams ietekme satricinājumiem ir - amnēzija, apziņas traucējumi, reibonis, galvassāpes, runas un dzirdes uztveres zudums. Pēc smagas satricinājums iedarbību uz cilvēka ķermeni, ir neprognozējams, varbūtība Kurlmēmums vai ilgstošas ​​dziļā komā.

Dažos gadījumos, medicīnas terminu parasti lieto, lai atsauktos uz ievainojumu orgānu, neprecizējot, piemēram, ja ir vidējais acs sasitums vai smadzeņu kontūzija.

Iemesli satricinājums

Iemesli gulēt ar traumatiskiem smadzeņu satricinājums iedarbību uz cilvēka ķermeni, kas izriet no plašas traumas, kad sprādziens vilnis lielu spēku spēcīgu atmosfēras spiediena svārstībām, spēcīgu vibrāciju, un tā tālāk.

Kopējā ietekme iespējama satricinājums rudenī vīrietis no liela augstuma, ar ķermeņa dzīvoklis ietekmi uz ūdens virsmas, kā arī kaudzes blīva smago svaru (smiltis, akmeņi uc).

Simptomi satricinājums

Ir grūti iedomāties, kā jūs varat iegūt visu ķermeni ievainots pilnīgi (no augšas uz leju, lai papēža). Tomēr tas bija traumas būtībā rezultāts iedarbības spēcīgu sprādziena vilnis uz cilvēka ķermeni. Ar sprādziena gaisa apkārtējo personai, kura saskaras ar ķermeņa virsmu ar lielu spēku. Ir vairāk vai mazāk vienādas ietekmes, bet ne visas, cilvēku orgāni tur to pašu. Lielākā daļa cieš no cilvēka nervu sistēmu un smadzenes, jo īpaši, ar dažādām sekām konuzii.

 Simptomi acu sasitums
 Šajā sakarā, svarīgākais simptoms pat vieglas satricinājums ir obligāta samaņas zudumu, kas ilgst no dažām sekundēm līdz dažām stundām (vai pat dienas). Light satricinājums nav pievienoti nekādi citi simptomi, papildus samaņas zudums. Kad jūs saņemat ļoti smaga kontūzija cilvēks var nomirt bez samaņas atgūšanas. Arī lieliem sasitumiem uz raksturīgo simptomu traucējumu pievienojas funkcionēšanu sirds un asinsvadu un elpošanas sistēmu, dažreiz izraisot pilnīgu pārtraukšanu elpošana un nāvi.

Tie smags satricinājums, parasti apvienojumā ar smagiem traumatiskiem bojājumiem - lūzumi (ribām, ekstremitāšu uc), smadzeņu satricinājums, lūzumiem un traumām iekšējo orgānu (aknu, nieru, liesas).

Ārstēšana satricinājums

Tā, piemēram, attieksme pret satricinājums galvenokārt izveidot un saglabāt dzīvības funkcijas aizskartās personas brīdī, kad viņš ir bezsamaņā. Shell-satriekts vīrietis bezsamaņā, bezpalīdzīgi un var nomirt, aizrīšanās pat nelielā peļķe ūdens.

Ir nepieciešams noteikt sejas-up čaulas satriekts .  Ja cietušais ir skaidras pazīmes elpošanas darbības steidzamu nepieciešamību uzsākt procedūru par mākslīgā elpināšana .  Pre-nepieciešams, lai pārliecinātos, ka deguns un mute pacienta netiek uzkrāta zeme, smilts, uc . d .  (Kas bieži notiek sprādziens laikā) .  Ja zobi ir skārusi satricinājums cilvēka ietekmētas, kamēr viņš ir bezsamaņā, First palīdzības sniedzējam ir ļaut aiziet no saviem jebkādiem līdzekļiem pie rokas - piemērotu izmēru ar nūju, nazi uc . P .  Pēc tam jums ir nepieciešams tīrīt aizdegunes no netīrumiem vispirms ar pirkstu un tad piemērots gabals tīru lupatiņu .  Pēc doties tieši uz mākslīgās elpināšanas "mutes mutē" .  Izmantojot tiešo sirds masāžu ar krūtīm likvidēta, jo tas ir iespējams vēl vairāk traumu iekšējos ievainojumus un pārvietošanos kaulu lūzumiem .

Rezultātā satricinājums, ja ne kategorija ir pārāk smags, un neizraisa tūlītēju nāvi, parasti iet ātri. Sasitums attieksme arī pakļauj sevi diezgan labi. Sekas pēc satricinājums - nervu sistēmas traucējumi, stostīšanās un dzirdes traucējumi efektīvi apstrādāta.

Яндекс.Метрика