Serozotsele

Serozotsele - šis uzkrāšanās serozs šķidruma dobumos. Serozotsele  Serozotsele - šis uzkrāšanās serozs šķidruma dobumos
 plašākajā nozīmē var būt jebkurā no vēdera vai citu dobumā. Šobrīd termins parasti saprotam serozotsele labdabīgs šķidrumu iegurņa zonā. Šādas peritoneālās cistiskās audzēju rašanās var būt saistīts ar nodoto operatīvu terapiju, akūts iekaisums dzemdes, pelvilperitonitom, endometrioze. Serozotsele ir apaļa vai ovāla forma. Tās diametrs parasti ir no 1 līdz 25 cm. Konsekvence turgora audzējs var noteikt diagnostiskās un ārstnieciskās iejaukšanās laikā. Lielākā tugoelastichnaya konsekvence. Serozotsele var būt mono- vai vairāku kamera, kas ir ir viena vai vairākas dobumu. Izglītības Sienas iesniegta spaykami.Polost serozotsele piepildīta opalescējošu dzeltenīgu šķidrumu. Šķidruma apjoms var sasniegt 500-100 ml.

Simptomi serozotsele

Serozotsele ir viens grūti diagnosticēta iegurņa audzēji .  Simptomi serozotsele malospetsifichny .  Sūdzības atšķirt serozotsele, olnīcu audzēji un olnīcu cistas ir gandrīz neiespējami .  Tas veidošanās var būt gandrīz bez simptomiem un var novest pie hroniskas iegurņa sāpju sindroms .  Pacients var būt mulsinoša sāpes muguras, jostas, vēdera, ka uztraukties katru dienu, sliktāk pēc iedarbības uz aukstu, fizisks darbs, stress .  Bieži novērots fenomens dismenoreja - sāpīgas mēnešreizes, kopā ar samazinājumu invaliditāti .  Var būt arī sāpes dzimumakta laikā ar dziļu ieviešanas dzimumlocekļa makstī .  Sāpju intensitāte var būt tik smagas, ka daudzi pacienti ir spiesti atdot seksuālās attiecības .  Kopumā konstante sāpes noārda nervu sistēmu, samazina imunitāti, invaliditātes .  Lai precizētu diagnozi, ieceļ instrumentālās pārbaudes metodes .  Ultraskaņas pārbaude mazā iegurņa serozotsele diezgan informatīvs .  Raksturīgi nebija skaidras kapsulas, neregulāras kontūras ar cistisko struktūru vizualizācijas ar ultraskaņu .  Atkārtota ultraskaņas var būt nozīmīgas izmaiņas formā izglītība, kas ir arī simptoms serozotsele .  Ja diagnoze ir grūti, dažreiz tas ir nepieciešams, lai veiktu diagnostikas iejaukšanās - laparoskopija, ti, pārbaudot iegurņa dobumā, izmantojot ievietota caur caurumiem special laparoscopic iekārtu .  Tehniskas grūtības var būt saistītas ar klātbūtni saaugumi vēdera dobumā .

Ārstēšana serozotsele

Ja simptomi serozotsele nē, nav apnikt pacientam sāpes iegurņa rajonā, ārstēšana nav nepieciešama .  Šajā gadījumā, regulāra uzraudzība pie ginekologa .  Parasti reizi sešos mēnešos atkārtota ultraskaņu no iegurņa orgānu .  Ja ir ievērojami palielinājies serozotsele vai hroniskas iegurņa sāpju sindroms, tas ir iespējams, nepieciešama operācija .  Minimālā ķirurģija ir adata biopsija serozotsele .  Saskaņā ar ultraskaņu, ārsts ievieto adatu dobuma veidošanos un novērš šķidrumu tajos ietverto .  Tādējādi uzreiz samazināta kompresijas apkārtējo audu, un līdz ar to sāpes pazūd .  Punkcija jāatkārto otrajā klastera šķidruma laikā .  Saturs serozotsele izskatīja laboratorijā .  Ar palīdzību imunoloģisko un bakterioloģisko kultūrai tiek definēta kā baktēriju floras definīcijas jutīgumu  Diagnoze serozotsele
   pret antibiotikām un vīrusu, sēnīšu infekcija, hroniskas uroģenitālās infekcijas un antivielas pret mikoplazmas tuberkulozes .  Identificējot izraisītājvielas piešķirts specifisku ārstēšanu .  Citas sievietes pēc punkcijas serozotsele rāda pretiekaisuma terapija .  Tur var būt plašāki operācija, ja norādīts, izveidot pastāvīgu aizplūšanu reģiona serozotsele vai noņemt iegurņa saaugumu .  Konservatīvā ārstēšana serozotsele var piemērot kā alternatīvu ginekologa darbības metodes .  Terapija ir balstīta uz izmantošanu, pretiekaisuma, protivospaechnyh narkotiku un fizioterapijas .  Par pretiekaisuma iedarbība tiek piešķirts nesteroīdie pretiekaisuma līdzekļi, kas injekciju veidā, supozitoriju vai tablešu .  Par konservatīvu ārstēšanai saaugumi, kas iegurņa izmanto fermentu līdzekļiem - hyaluronidase un citi .  No fizikālā terapija parasti izvēlas elektrisko stimulāciju, magnētiskā terapija un fonoforēze .

Serozotsele ārstēšana tautas aizsardzības līdzekļiem

Dažkārt pacientiem ir ķērušās pie metodēm alternatīvo medicīnu. Ārstēšanas serozotsele tautas aizsardzības līdzekļiem parasti neefektīva. Ir iespējams apvienot ārstējošo ārstu un alternatīvu terapiju. Tik plaši izmanto attīrīšanas novārījums saknes Bergenia četras nedēļas. Buljons ir izgatavots 50-100 g augu izejvielām, kas darīts, un pēc tam izmanto apūdeņošanai un iekšā. Iespējams izmantot tinktūra saknes līdz Marijas pārtiku iekšā trīs reizes dienā uz mēnesi. Vēl herb ārstēšanai serozotsele - garšaugu Morinda limononosnaya. To var izmantot kā infūziju veidā, un ar pulvera veidā iekšpusē. Ārstēšana tautas līdzekļiem serozotsele ietver Hirudoterapija, ti, lietojot zāles, dēles. Procedūras girudoterapii iecelt amatā atkārtoti KURSI vairākas reizes gadā.

Serozotsele un grūtniecība

Apvienojot serozotsele grūtniecību un prasa īpaši rūpīgi jāapsver vecmāte-ginekologs .  Serozotsele liels var izraisīt saspiešanas iegurņa orgānu, traucēt asins piegādi, olnīcu, dzemdes, caurules .  Dažreiz, ka izglītība var kļūt neauglības cēlonis .  Šajā gadījumā, ķirurģiska ārstēšana .  Ja grūtniecība ir jau noticis, tas serozotsele liela izmēra, var izraisīt stipras sāpes un reizēm saspiešanu grūtnieces dzemdes un izraisīt komplikācijas grūtniecības laikā .  Šajā gadījumā, kodols biopsijas veidošanās, lai samazinātu tās tilpumu .  Pirmā atklāti grūtniecības laikā to var pārdurt serozotsele arī diagnostikas mērķiem (ieskaitot izslēgšanas infekcijas iegurņa) .  Mazie serozotsele nav kontrindikācija grūtniecības un veicot procedūru in vitro apaugļošanu un embriju implantācijas .

Яндекс.Метрика