Anogyny

 Anogyny

Gadījumos, kad sieviete pēc gada regulāras dzimumakta bez kontracepcijas nav grūtniecības, lai runātu par sieviešu neauglību. Vairāk nekā puse no koncepcijas nenotiek vainas dēļ sievietei. Sieviete Neauglība ir sadalīta primārā, kad grūtniecība nekad nāk, un sekundāri, ja tā bija vieta, kur būt.

Arī atšķirt absolūtā un relatīvā sieviešu neauglību. Pirmajā gadījumā, koncepcija nav iespējama sakarā ar anatomiskām un fizioloģiskām īpašībām, piemēram, nepietiekama attīstība vai neesamību dzemdes un citu sieviešu dzimumorgāniem. Otrajā - grūtniecība ir iespējama pēc likvidēšanas cēloņiem neauglību.

Sieviešu neauglības pati par sevi nav slimība, bet vairumā gadījumu ir nepieciešama medicīniska iejaukšanās, jo tikai speciālists var noteikt cēloni šo nosacījumu, un izvēlēties pareizo taktiku, lai novērstu šo problēmu.

Cēloņi sieviešu neauglību

No cēloņiem sieviešu neauglību šķirne ir pārsteidzošs, bet starp tiem ir trīs galvenās grupas:

- Obstrukcijas olvadu vai olvadu neauglība. Šajā gadījumā, cēloņi sieviešu neauglību var radīt no sieviešu dzimumorgānu iekaisuma slimību, ko izraisa vairumā gadījumu, uroģenitālo infekciju. Tā arī var būt saaugumi pēc operācijas, uc

- Pārtraukumu menstruālā cikla, kurā nepastāv regulāra ovulācija, hormonālas vai neauglība. Visbiežāk tā izraisa disfunkcijas endokrīno dziedzeru, kas ietver olnīcas.

- Pārkāpums procesa īstenošanu un piestiprināšanas apaugļotas olšūnas, piemēram, endometrioze, pēc aborta un citu iemeslu dēļ. Šo sieviešu neauglības veids tiek saukts royal.

Turklāt, tā kā cēloņi sieviešu neauglību, tiek uzskatīts, patoloģiska struktūra un kroplības par iegurņa orgānu, imunoloģiskām faktoriem, audzēju un cistas no olnīcas un dzemde dažādu etioloģiju, stress, ģenētisko traucējumi. Dažkārt koncepcija nenotiek pat gadījumos, kad nepastāv iemesli, kas kavē labvēlīgu iznākumu.

Diagnoze sieviešu neauglību

Pilns apsekojums, tostarp diagnostikas testu, ir ļoti dārgi, gan finansiāli, gan morāli. Līdz brīdim, kad diagnoze sieviešu neauglību tas aizņem apmēram 4-5 menstruālo ciklu. To ilgums ir izskaidrojams nesavienojamību starp dažām procedūrām, ir fakts, ka pārbaudes var veikt tikai dažas dienas menstruālā cikla laikā.

Ja jebkāda veida sieviešu neauglības diagnostiku sākas ar anamnēzes, ginekoloģiskās pārbaudes un pārbaudes. Tas ir obligāts aptauja tiek veikta uroģenitālo infekciju, ir iegurņa ultraskaņas un uztriepes tiek veikti pētījumu maksts floru. Asins ņemts no vēnas tukšā dūšā ar 5 līdz 7 dienām menstruālā cikla pētījumā, palīdz identificēt hormonālo nelīdzsvarotību, kas neļauj nobriešanu olu. Kā palīglīdzekli diagnostikai sieviešu neauglību, izmantojot grafiku bazālo temperatūru, ar izrādās grafiku ovulācijas, ja tāda ir pieejama.

Ticamākas noteikšanas metodi periodu ovulācijas ir biopsija endometrija audu, kad īpašu instrumentu ņem gabaliņu no virsmas dzemdē. Pamatojoties uz mikroskopējot paņemto paraugu, ir skaidrs, pakļauj dzemdes audu hormonālo ietekmi vai ne.

Ja jums ir aizdomas par Bloķēto caurules tiek veikts rentgena pārbaudi, hysterosalpingography (HSG) vai laparotomija. Uzticamāko informāciju par olnīcu, caurules, dzemdes stāvokli un apkārtējo vidi var iegūt, izmantojot pēdējo metodi pētījumā.

Sievietes neauglības ārstēšanai

Pēc pārbaudes un atkarībā no rezultātiem var piešķirt vai vairāk padziļinātu diagnoze, vai arī, ja tiek identificēts iemesls, optimāla metode sievietes neauglības ārstēšanai:

- Dzimumakta īstajā laikā ieņemšanas. Ovulācija tiek aprēķināts, izmantojot bazālās ķermeņa temperatūras diagrammas vai ultrasonogrāfijas iegurņa orgāniem.

- Hormonu terapija, kuras laikā koriģētās hormoni, kas nozīmē, ka normālu olnīcu darbību un aktivizē olu ražošanu.

 Sievietes neauglības ārstēšanai irbenājs ogām
 - Ja nepilngadīgais hormonālie traucējumi, apaugļošana tiek veikta. Šī procedūra ir spermas ievadīšanu dzemdē par seksuālo partneri visizdevīgākie grūtniecības periodā. Vispār, pirms tas tiek piešķirts olnīcu stimulāciju, lietojot hormonālos līdzekļus.

- Bez ietekmes uz sievietes neauglības ārstēšanai labāko rezultātu parāda in vitro apaugļošana (IVF), kad olšūna tiek apaugļota ar spermu ārpus ķermeņa nākotnes māte, un pēc tam ievieto dzemdē.

- Donoru olu lietošana. Tas var būt aizstājējs mātes, kad bērns uzņemas donoru un ieviešanu donoru olas sagatavots, izmantojot hormonu neauglīga sievietes dzemdē. Šī metode tiek izmantota, ja ir konstatēta nopietna ģenētisku slimību vai, ja nav pašu olšūnu.

Novēršana sieviešu neauglību

Kā minēts iepriekš, sieviešu neauglības nav slimība, bet gan atbilstība noteikumu kopumu, kas daudzos gadījumos palīdzēs izvairīties no situācijām, kurās ir neiespējami iedomāties. Lai novērstu sieviešu neauglību ietver uzturot veselīgu dzīvesveidu, lika seksuālo dzīvi, kontracepcijas lietošanu, agrīnu ārstēšanu uroģenitālo infekciju un iekaisumu iegurņa orgāniem. Ir svarīgi, lai apmeklētu ginekologu, jo slimība ir daudz vieglāk, lai novērstu vai ārstētu, ja tas nav pārveidots par smagā formā.

Яндекс.Метрика