Sirds astma

Īss apraksts slimības

 Sirds astma
 Sirds astma - komplikācija hipertensijas, aterosklerozes cardiosclerosis, infarkts, sirds defekti.

Izskatās, sirds astmas lēkmi elpas trūkumu un nosmakšanas, izraisīja stagnācija asins plaušu kuģiem, sarežģītību tās aizplūšanu uz kreisā kambara no sirds.

Cēloņi

Sirds astma ir izstrādāts sakarā ar sašaurināšanās kreisi atrioventikulyarnogo caurumi vai kreisā kambara sirds mazspēja, miokardītu, akūtu miokarda infarktu, plašu cardiosclerosis, sirds aortas defektu, mitrālā atvilnis, kreisā kambara aneirisma, paroksismālo liela spiediena paaugstināšanās, kopā ar pārmērīga stresa kreisā kambara miokarda.

Iemesls uzbrukumu dienas laikā parasti ir emocionāla vai fiziska aktivitāte, augsts asinsspiediens, stenokardicheskie uzbrukums. Retos gadījumos, astma rodas pēc smagas dzeršanas vai ēšanas, bet bieži vien uzbrukums attīstās naktī miegā.

Simptomi sirds astma

Galvenais simptoms sirds astma - paroksismālo aizdusa, kurā dominē pagarināts skaļš elpu.

Simptomi sirds astmas noticis dienas laikā: sirdsklauves, spiedoša sajūta krūšu kurvī, kas tieši pirms uzbrukuma.

Ja Jums rodas astma naktī, pacients pamostas no trūkuma gaisa, apgrūtināta elpošana, spiedoša sajūta krūtīs, sauss klepus. Uz parādās seja sviedriem, pacients piedzīvo trauksmi un bailes. Laikā uzbrukums parasti elpot caur muti, ir grūti runāt, ir taustāms nepieciešamība pēc skābekļa.

Diagnoze slimības

Diagnoze uzbrukuma laikā, kas veikta, izvērtējot simptomus sirds astmu. Liela nozīme ir diferenciāldiagnozes ar astmu (it īpaši gados vecākiem cilvēkiem).

Uzstādīt izcelsme astmu, ir ļoti svarīgi, jo sniedzot neatliekamo medicīnisko sirds astmas banku likšana izmantot citas zāles netiek izmantotas bronhiālo astmu.

Ārstam ir jāieklausās pacienta sirds. Par šāda veida astmas raksturo auļot pār plaušu stumbra ir materializēt divas akcentu krāsas. Pulss var būt vājš saturs var attīstīties tahikardiju, izelpot ir vienkārša un klausīties tālā sēkšana. Variācijas var redzēt uz elektrokardiogrammu: Redzams koronāro mazspēju, ritma traucējumiem.

Ar tipisku simptomu diagnosticēt sirds astmu nav grūti, bet, ja ir bronhu spazmas, pacients vai viņa draugi uzdeva par pacienta uzņēmību pret alerģijām, klātbūtni hronisku bronhītu vai citām plaušu slimībām.

Ārstēšana sirds astma

 Par pirmo palīdzību tiek ievadīts zem ādas morfīna šķīdums 1%
 Procedūra sākas ar neatliekamās aprūpes sirds astmu, kas galvenokārt vērsta uz samazinot uzbudināmība elpošanas centra, slodzi uz mazā loka asinīs. Šim šķīdumam tika subkutāni morfīna, 1% (jeb 2% šķīdums pantopon) ar šķīdumu, 1% atropīnu. Ja izteiktie tahikardija (lielāks 100ud / minūte), nevis atropīna ievadītā pipolfen, suprastin vai difenhidramīnu - 1 ml muskulī. Ja pacientam ir zems spiediens, morfīns (pantopon) aizstāt nātrija promedola 2%, kas tiek injicēts zemādā. Papildinot savu kofeīna, kamparu. Jūs nevarat ievadīt morfiju un pārkāpjot elpošanas ātrumu, elpas trūkums, kas samazina frekvenci un kad izcelsme uzbrukuma joprojām ir neskaidrs (ar astmu nav iespējams administrēt morfiju).

Kā avārijas atzīšanās sirds astmas izmantoti banku likšana: atbrīvot 200-300ml asinīs. Tos nedrīkst asiņošana pazeminātā spiedienā. Šajā gadījumā, kā arī, ja vēnas ir izteikti slikti, vai nepieciešams atkārtoti notecinātas, viņa kājas piemērots tourniquets, saspiežot vēnas (nav artērija - pulse būtu taustāms). Elektroinstalācijas turēt ne ilgāk par 30 minūtēm, noņemt tos pakāpeniski vājināt ik pēc dažām minūtēm. Izslēgt žņaugu, ja pacients ir pietūkums ekstremitāšu, asiņošanas diatēze, trombozes, sirds lēkme, stenokardicheskie uzbrukums.

Arī apstāšanās uzbrukumu, kad pulss ir ne mazāk 60ud / minūtē (un, ja pacients lieto medikamentus, kas satur glikozīdus) uzlikto risinājumu strophanthin 0, 05% - 0, 5 ml. Narkotiku parasti ievada tiklīdz asiņošana (ja tiek veikts), un to pašu adatu. Bieži narkotiku Aminofilīns papildinājums - nozīmē efektīva, ja to sajauc ar simptomiem sirds astmas un bronhu izcelsmes, jo mitrālā vārstuļa stenozi. Ievadiet eufillin zems spiediens ir neiespējami.

Ārstēšana sirds astmas turpināt īstenot pasākumus, lai samazinātu sastrēgumus plaušās. Lai to izdarītu, intravenozi 40mg Lasix (furosemīds) vai 50g uregita (ethacrynic acid). Dažkārt pacientiem ar hipertensiju aterosklerotiska cardiosclerosis labu efektu tiek novērota pēc ievadīšanas nitroglicerīnu.

Visas ārstēšanā sirds astmas cikls tiek veikts, ņemot vērā arī konstantu skābekļa terapijas. Kad depresija elpošanas centra administrē kampars, Lobelīns, kordiamin. Pacients uzbrukuma laikā likt maksimālo pārējo. To nevar transportēt, visas nepieciešamās procedūras, lai ārstētu sirds astmas tiek veikta uz vietas. Hospitalizācija ir nepieciešams tikai tad, ja Jūs pārtraucat uzbrukums neizdevās.

Profilakse slimības

Lai efektīvi novērstu uzbrukumus par nepieciešamo neatliekamo un pareizu ārstēšanu pamatslimība, kas var ietvert šķidruma ierobežošanu, sāli, ņemot diurētiskie līdzekļi, sirds līdzekļi.

Яндекс.Метрика