Spazmofilii

 Spazmofilii visbiežāk bērniem
 Spazmofilii - cieši saistīta ar rahītu slimība, kas izpaužas kā tendenci uz spastiskām valstīm, kas bieži tiek novērota bērniem 2-18 mēnešiem.

Parasti, pilna termiņa, un ar krūti bērni reti saslimst spazmofilii. Slimības bieži ir pakļauti dzimušiem zīdaiņiem ar pazīmēm rahīts.

Sakarā ar esošajām metodēm novēršanas rahīts, spazmofiliya šodien, īpaši smagas formas, ir diezgan reti.

Cēloņi spazmofilii

Cēloņi spazmofilii bērniem uzkrāšanās D vitamīna, kas rodas, piemērojot lielu devu vitamīnu, un agrā pavasarī, kad pastāv pārmērīgs tā veidošanās ādā.

Lielākas devas D vitamīna aktīvo formu veicinās samazinātu funkciju epitēlijķermenīšu, kas savukārt stimulē uzsūkšanos atsevišķu minerālu sāļu (sevišķi kalcija un fosfora) zarnās un reabsorbciju (reabsorbciju) nieru kanāliņos. Tas izraisa alkaloze attīstību, un arī tāpēc, ka Hipokalciēmija (samazinot koncentrāciju kalcija līmenis asinīs) pārākumā kalcija nogulsnējas kaulos. Tā rezultātā, ir pieaugums neiromuskulāro uzbudināmība, kas noved pie rašanos krampjiem.

Simptomi spazmofilii

Spazmofiliya tas tiek parādīts kā slēpta vai tieša.

Slēpt forma spazmofilii bērniem parasti ir diezgan grūti noteikt, jo šāda veida slimības ar psihomotorās un fiziskās attīstības ir normāli, lai gan ir pazīmes rahīts.

Tipiskākās izpausmes latento plūsmas spazmofilii ir simptomi Lust, chvostek, Erba, pūrs un Maslova. Latents slimība var rasties sakarā ar ietekmi izraisošas faktorus, piemēram, bailes, vemšana, raud, kamēr viņa dažreiz tērēta skaidri slimības formu.

Galvenie veidi izpausmēm skaidri spazmofilii bērni ir laringospazmas, spazmas karpopedalny, eklampsija, un, iespējams, abu kombinācija.

Laringospazmas (aka - "krampji") ir visizplatītākā izpausme slimības. Spazmofilii simptoms ir akūta, nevis pēkšņi sašaurinājums balss spraugas, kas tiek novērota, kad nobijušies vai raud, un to raksturo bieži slēgtā balss spraugas (daļēju vai pilnīgu).

Ņemot vērā laringospazmas parādās pārsteidzošām aizsmacis elpa ("gailis") kopā ar cianozes, biedēja skatīties uz viņa sejas un auksti sviedri. Kad darīt simptomi parādās pēkšņi spazmofilii var nākt pilnīgu pārtraukšanu elpošana (līdz 2 sekundēm), kā rezultātā samaņas zudums. Raksturīgi, ka beigās novērots uzbrukuma skanīgs dziļu elpu ar pakāpenisku atveseļošanos elpa.

Smagos gadījumos, krampjus laringospazmas var atkārtot vairākas reizes dienā, ar garām apstājas elpošana iespējami letālas.

Karpopedalny spazmas bērniem ir mazāk izplatīta. Tas izpaužas kā tonizējoši konvulsijas sejas, rokām un kājām. Šī veidlapa spazmofilii bērni nosaka raksturīgo vidējo - roka noslīdēja, rokas saliektas pie elkoņiem, pleciem piespiež stumbra, viņa īkšķis piespiež palmu, ceļa un gūžas locītavas ir saliektas. Atkarībā no plūsmas spazmofilii spazmas var ilgt 2-10 minūtēm līdz vairākām stundām. Ņemot vērā ilgstošas ​​spazmas var pietūkums aizmugurē kājām un rokām, un tāpēc, ka orbicularis Oris muskuļu spazmas, dažreiz sauc par "zivs mute".

Eklampsija ir ļoti bīstams forma spazmofilii. Tas ir visizplatītākais zīdaiņiem. Ja eklampsija novērota kloniski-krampji Toniks ar samaņas zudumu. Sākumā uzbrukuma parādās asu blanšēšanas seju, kopā ar nejutīgums, ar izteiktu sakustināt sejas muskuļiem stūrī mutē vai acīs. Pēc tam, sāk raustīties ekstremitātes, elpošana ir traucēts, pārtraukts ar ļoti īsiem elpas vilcieniem, kas noved pie cianozes. Pēc iestāšanās stinguma parasti notiek bezsamaņu.

Daudzos gadījumos, attīstīt krampji naktī, kad bērns neguļ. Eklampsija parasti ilgst ne vairāk kā pusminūti. Šajā laikā, var apturēt sirdi un elpošanu.

Diagnosticēšanas un ārstēšanas spazmofilii

Ja jums ir aizdomas spazmofilii diagnosticēt bērnus ar pazīmēm rahīts saskaņā ar divu gadu laikā, parasti pavasarī. Laboratorijas pētījumu jāapstiprina Hipofosfātēmija, Hipokalciēmija un vielmaiņas alkalozi, un jāievēro kritisko līmeni, samazinot kalcija līmenis asinīs - mazāks par 1, 75 mmol / L

 Ārstēšana parasti veic spazmofilii narkotikas Relanium
 Ārstēšana ietver medikamentus spazmofilii atvieglojums lēkmes narkotiku relanium, seduksen, GABA, magnija sulfātu. Lai palielinātu kalcija līmenis asinīs, risinājumu kalcija glikonāta 10%. Turklāt, ārstēšana tiek veikta, lai novērstu alkalozi (3-5% amonija hlorīdu).

Pēc tam, ārstēšana tiek veikta, izmantojot spazmofilii vitamīnu un pēc kalcija līmenis asinīs, administrēšanu D vitamīna terapeitiskas devas.

Fit laringospazmas šādi:

  • Novietojiet mazuli uz cietas, līdzenas virsmas;
  • Lai nodrošinātu piekļuvi gaisa un atsprādzēt apģērbu;
  • Smidzināt aukstu ūdeni uz viņa sejas un ķermeņa, izraisīt kairinājumu deguna gļotādas ar amonjaku vai citiem līdzekļiem un veikt ārstēšanu ar kalcija glikonātu (iv) un Relanium (intramuskulāri).

Ja pasākumi jāīsteno banku likšana spazmofilii nepalīdzēs rīcību intubāciju un krūškurvja kompresiju (sirds apstāšanās).

Spazmofilii pieaugušajiem

Tiek uzskatīts, ka spazmofiliya pieaugušajiem neattīsta. Tomēr ir vairāki simptomi, kas ir līdzīgi slimības gaitu, kas nereti rodas pieaugušajiem un nav pakļauti diagnozi un efektīvu ārstēšanu. Tie ir saistīti ar patvaļīgu krampjiem, īpaši miega laikā, rāpot uz ķermeņa, salšana un auksts.

Ārsti Francijā veikta pētījuma spazmofilii pieaugušajiem. Saskaņā ar saņemto informāciju, slimība ir visvairāk pakļauti sievietēm ar trūkst kalcija organismā.

Ārstēšanai spazmofilii un banku likšana ir ieteicams ēst pārtiku, kas bagāts ar kalcija, magnija un fosfora. Tā kā vairumā gadījumu attīstība krampju spazmofilii provocē stresu un konfliktsituācijas, ir ieteicams, lai spētu kontrolēt savu elpošanu un atpūsties, palīdzēja ar jogu un meditāciju.

Яндекс.Метрика