Tetānuss

Īss apraksts slimības un tās izplatību mūsdienu apstākļos

 Bērnu rūpējas stingumkrampjiem

Stingumkrampji - ir viena no bīstamākajām infekcijas slimībām, kas ir raksturīgs atbrīvošanu nāvējošu toksīnu un ļoti strauju klīniskās gaitas. Lai saprastu smagumu stingumkrampjiem, tas ir pietiekami, lai zinātu, ka 30 līdz 50% pacientu mirst, arī tad, ja tie ir vakcinēti pret stingumkrampjiem. Vietās, kur medicīniskā aprūpe ir ļoti vāji attīstīta, mirstība pacientu var sasniegt 85-90%.

Stingumkrampji izraisa svarīgo darbības baktērijas, kas iekļūst organismā caur brūcēm un citu ādas traumu. Visizdevīgākos nosacījumus attiecībā uz vaislas patogēnu stingumkrampju veidojas karstā un mitrā vidē, tāpēc lielākais nāves gadījumu skaits no stingumkrampjiem reģistrēto ekvatoriālā Āfrikā, Āzijā un Latīņamerikā. Tomēr pat salīdzinoši pārtikušu Eiropas stingumkrampjiem ik gadu nogalina tūkstošiem dzīvību, tāpēc runāt par tā drošību uz attīstītajiem reģioniem vēl nav nepieciešams.

Izraisītājs aģents stingumkrampju infekciju un veidos

Stingumkrampjiem pieder pie ģimenes bacillaceae. Normālos apstākļos, stingumkrampjiem vairoties zarnās dzīvniekiem un cilvēkiem, neradot nekādu kaitējumu. Kad injicēts brūces un bezskābekļa pirms Bacillus pavisam mierīgas pārmaiņas. Viņi sāk ražot toksīnus, kas tiek uzskatīts par vienu no spēcīgākajiem baktēriju indēm. Tas darbojas ļoti ātri, un pirmās pazīmes stingumkrampjiem rasties cilvēkiem dažu stundu laikā pēc inficēšanās laikā. Ievērojiet arī, ka atkritumi patogēnu netiek uzsūcas caur gļotādu, un ir pilnīgi droši, ja norīts, kaut kad tiek sasildīta un pakļauts ultravioleto gaismu tie iet bojā ļoti ātri.

Kā jau teicu, vakcinācija pret stingumkrampjiem var būt nepieciešama Personīgs traumām un bojājumiem uz ādas vai gļotādām. Visbīstamākais šajā sakarā dziļas dūriena brūces, kura iekšpusē veidojas ideālus apstākļus attīstībai kaitīgo mikroorganismu. Bez tam, infekcija var aktivizēt, ja apdegumiem, aukstuma, iekaisuma slimību. Jaundzimušo bērnu stingumkrampji ir caur nabassaites, sagriež slikti apstrādātas instrumentus.

Piesardzība jāievēro, vienmēr un visur, jo dažos gadījumos infekcija ievadīta organismā, pat caur izraisa nelielas brūces, piemēram, kad jūs soli basām kājām uz indiešu auga vai nejauši sabojāt ādas ērkšķis.

Klīniskā aina un simptomi stingumkrampjiem

Zinātnieki izšķir četras periodus slimības.

Simptomi stingumkrampjiem inkubācijas periods   - Tā ir ilgums no dažām stundām līdz 60 dienām. Šajā posmā, baktērijas iekļūst barotnes un sākt vairoties ar atbrīvošanu no toksīnu. Pacientiem var justies galvassāpes, svīšanu, muskuļu sasprindzinājumu, aizkaitināmība, drebuļi, bezmiegs, un citus psihoneiroloģiski traucējumi.

Simptomi stingumkrampjiem sākuma periodā - Pacientam ir stulba nagging sāpes brūces. Tajā pašā laikā tas parādās pirmās raksturīgās pazīmes stingumkrampjiem, piemēram, stingumkrampjiem - raustīšanās masticatory muskuļus, kuru dēļ dažkārt nevar atvērt muti.

Simptomi stingumkrampju augstuma slimības laikā   - Parasti ilgst 8-12 dienas, bet smagos gadījumos šis periods var palielināt par 2-3 reizes. Aktīvās posma stingumkrampju ilgums ir atkarīgs no tā, cik ātri pacients devos pie ārsta, vai vakcinēti pret stingumkrampjiem, jo ​​ir liela mēroga ādas bojājumus. Šajā posmā pilnā spēkā izpaužas galvenās infekcijas pazīmes:

 • konfiskācijas sejas muskuļus, radot personai ir raksturīga "smaids";
 • apgrūtināta rīšana pārtiku;
 • spēcīgs spiediens muskuļus ekstremitāšu un vēdera;
 • sāpīgi krampji;
 • pārmērīga svīšana;
 • bezmiegs;
 • apnoja, cianoze, apnoja;
 • urinēšanas traucējumi un asins cirkulācija;
 • siltums

Ja pacients nav vakcinēti pret stingumkrampjiem, tas parasti mirst no elpošanas muskuļu spazmas vai paralīze sirds muskuli. Ar nāvi svina un citiem faktoriem: miokarda infarkts, sepse, embolija, plaušu karsoni.

No atveseļošanās periods   - Gadījumā, ja eksperti sākuma laiku, lai ārstētu stingumkrampjiem, simptomi pakāpeniski iet "ārā." Šis posms var ilgt 2 mēnešus, kuru laikā pacients ir īpaši neaizsargāts pret dažādu sarežģījumu, tāpēc ir nepieciešams pastāvīgi uzraudzīt viņa stāvokli.

Ārstēšana stingumkrampju

Visa ārstēšana stingumkrampjiem jāveic pieredzējuši ārsti slimnīcā. No stingumkrampjiem ārstēšana ietver:

 • cīņa pret stingumkrampjiem jomā galvenā uzmanība (atverot brūces, noņemot atmirušās jomas, sanitārijas un aerācija);
 • ieviešana stingumkrampju toksoīda;
 • reljefs smagas krampju;
 • saglabājot dzīvības funkcijas visu organisma sistēmu;
 • novēršana komplikācijas;
 • barojoša pārtika, bagāta ar vitamīniem un mikroelementiem, lai stiprinātu imūnsistēmu.

 Lekartstvo novēršanai stingumkrampjiem bērniem un pieaugušajiem

Slimi stingumkrampjiem vēlams novietot atsevišķā telpā, lai novērstu negatīvo ietekmi ārējiem stimuliem. Viņa gulta ir organizēta non-stop amatam pastāvīgu uzraudzību cilvēka stāvokli. Ja pacients nevar ēst to pašu, tas ir ieviests ar speciālu zondi. Iesakam šķidro pārtikas produkti (piens, zupas, augļu dzērieni). Ūdens būtu pietiekami, lai kompensētu šķidruma zudumu no svīšanas. Ārstēšana stingumkrampju ilgst no 1 līdz 3 mēnešiem.

Novēršana stingumkrampju

Novēršot stingumkrampju tiek veikta vairākos virzienos. Tas ir īpaši svarīgi, lai izvairītos no traumām un veikt informatīvo darbu iedzīvotāju vidū. Turklāt bērni vecumā no 6 mēnešiem līdz 17 gadiem tiek vakcinēti pret stingumkrampjiem. Ja jūs novērstu nopietnu kaitējumu nevar, tad visi nevakcinētiem cilvēkiem ieteicams avārijas novēršanu stingumkrampjiem.

Яндекс.Метрика