Strongyloidiasis

Vispārējā informācija par šo slimību

 Simptomi strongyloidosis zem ādas

Strongyloidiasis - hroniska slimība, kas izpaužas dažādu patoloģiju, kuņģa-zarnu traktā. Patogēnu - E. ugritsa (Strongyloides stercoralis) - pirmo reizi tika aprakstīta ar franču ārsts Normandijā, kurš izceltas to ārā ekskrementi slimu cilvēku 1876. Nākamajās desmitgadēs strongyloidosis pētīta pietiekami labi, tomēr pēdējos gados interese par šo slimību, ir būtiski palielinājies sakarā ar to, ka to bieži atrodams cilvēkiem, kas cieš no AIDS.

No strongyloidiasis avots vienmēr cilvēks, vai drīzāk tās izkārnījumiem, ar kurām šīs olas nonāk vidē. Augsnē, kāpuri lūka, un pēc tam pārnes uz jaunajiem medijiem caur ādu vai norijot piesārņotu pārtiku. Un patiesībā, abos gadījumos parazīti migrē uz kuņģa un zarnu, kur jaunas mātītes dēj olas. Raksturīgi, analīze (strongyloidiasis precīzi nosaka no paraugiem ekskrementi) parāda esamību patogēnu lyuberkyunovyh dziedzeri divpadsmitpirkstu zarnā, bet bez ārstēšanas strongyloidiasis ugritsa uztver jaunu teritoriju un bieži sastopamas visā tievajās zarnās, gan pyloric daļā kuņģī.

Simptomi strongyloidosis

Tā kā parazīti atrodas dažādos orgānos un audos, klīniskās izpausmes strongyloidiasis ir ļoti dažādas. Tomēr pirmajās 2-3 nedēļās slimības laikā ir slēpta un notiek praktiski bez simptomiem. Pirmais brīdinājuma zīmes strongyloidosis parādās tikai pēc beigām inkubācijas perioda un tur jau vairākus gadus, un atlaišana var aizstāt ar asu saasināšanās.

No strongyloidiasis simptomi jāietver:

 • alerģiskas reakcijas, piemēram, izsitumi uz ādas un blisteri sārti sarkanā krāsā;
 • sāpes muskuļos un locītavās;
 • palielināts eritrocītu grimšanas ātrums (EGĀ);
 • palielināt skaita eozinofilu asinīs;
 • vēdersāpes;
 • noturīgas caureja;
 • dzeltējumus ādas un sklēras (ne vienmēr acīmredzama).

Izsitumi uz ādas, kad strongiloidoze tur 2-3 dienas, un pēc tam pazūd, neatstājot pēdas. Ja diagnoze strongyloidiasis, simptomi parādās uz ādas vairākas reizes gadā, sakarā ar migrāciju parazītiem uz asinsrites sistēmu. Laikā, kad akūtu pacientu sūdzas par reibonis, miega traucējumi, nogurums. Dažkārt šie simptomi ir pievienotas strongyloidosis plaušu slimība, ko izraisa atbrīvošanu kāpuru ar bronhu lūmenu.

Kad slimība kļūst hroniska, klīniskā aina mainās. Atkarībā no Jūsu simptomiem, ārsti konstatēja vairākas kopējas formas strongyloidiasis:

 • Douady-zhelchnopuzyrnaya strongyloidosis forma - raksturīga lēna plūsma, trulas sāpes sāpes labajā augšējā kvadrantā, slikta dūša, vemšana, apetītes trūkums. Pētījumos (X-ray, ultraskaņa) atklāja deformāciju žultspūšļa;
 • Kuņģa un zarnu trakta strongyloidosis - izpaužas acīmredzamas pazīmes gremošanas traucējumi - aizcietējums garu vai, gluži otrādi, nekontrolētu caureja. Krēsls novērota piejaukumu asinīm un gļotām. Valodu pacienti tiek uzlikts;
 • neiro-alerģiska forma strongyloidosis - uz ādas parādās daudz niezoši izsitumi. Viņi ātri pazūd, bet, lai aizstātu izsitumi nāk galvassāpes, miega traucējumi, aizkaitināmība un vājums;
 • Plaušu - patogēnu ir lokalizēts elpošanas sistēmu un izraisa dažādas plaušu slimības.

Neskatoties uz pārpilnība formu medicīnas praksē, visbiežāk jaukto strongyloidiasis, simptomi kas apvieno pamata uzvarēt visus vitāli sistēmas organismā. Visvairāk destruktīva procesi notiek cilvēkiem ar novājinātu imūno sistēmu.

Strongyloidiasis - ārstēšana slimības

 Tabletes ārstēšanai strongyloidiasis

Galvenās narkotikas lieto mintezol (tiabendazolu) un Albendazols. Ārstēšanas kurss ilgst strongyloidosis dažas dienas, pēc kura pacients tiek veikti atkārtoti jātestē strongyloidosis iespējamai korekcijai dzīšanas procesu. Atbrīvojumu no spēcīgākajiem saslimšanas pazīmes simptomātisku līdzekļu tiek izmantoti.

Profilakse strongyloidosis

Profilakse strongyloidosis mērķis ir agri noteikt pacientu un piesārņojuma ekskrementi apkarošanu. Dezinfekcijas ekskrementi izmantoto balinātāju. Augsne tika attīrīts caur pesticīdu karbationa un dažādu mēslojuma (fosfāts, slāpeklis, kālijs). Ir arī nepieciešams ievērot personīgo higiēnu. Ir ieteicams atdot nekalta naga kājām uz zemes, bez nepieciešamības nepiesārņo zemes ādu, rūpīgi nomazgājiet dārzeņus, augļus un ogas. Strādāt pie dārza zemes gabalu, ir ieteicams lietot cimdus un pirms ēšanas mazgāt rokas.

Яндекс.Метрика