Syndactyly - deformācija plaukstās vai pēdās
 No ieņemšanas brīža līdz tā dzimšanas cilvēka ķermenis iet garu ceļu. Šajā laikā daudzi faktori var būt visvairāk negatīvi ietekmē veidošanos pieaugošo bērnu un, tādējādi, veicināt sākuma dažādu iedzimtām anomālijām. Viens no tiem ir syndactyly - deformācija rokām vai kājām, un iespēja apvienot ietekmēto ekstremitāti. Šī jaundzimušo atzīmēta savienojot divus vai vairākiem pirkstiem kopā. Šo malformācija var izraisīt dažādi iemesli.

Syndactyly, iemesli

Visbiežāk syndactyly notiek uz augšējām ekstremitātēm. Saskaņā ar dažreiz anomāliju var ciest vairāki vienas ģimenes locekļus, kas liecina, iespēju, ka iedzimtu rakstura defektu. Ja tika atzīmēts bērna radinieki šādas anomālijas, tas ir saistīts ar pakļaušanu dažādiem negatīviem faktoriem par auglim dzemdē.

Cēlonis syndactyly iemeslus nevar uzskatīt par "ļoti specializētu". Tās var sagraut veidošanos un visus citus orgānus un sistēmas augošo organismu. Kā zināms, par kādu negatīvu ietekmi uz turpmāko mātei tieši ietekmē veselību viņas bērnu. Faktori, kas traucē normālu augļa attīstību ietver: profesionālajiem riskiem darbavietā, nelabvēlīgu vides apstākļu, infekcijas mātes grūtniecības laikā.

Brush mazulis sāk veidoties beigās pirmā grūtniecības mēneša, kad sieviete ne vienmēr apzinās, ka bērns ir. Šajā sakarā var attīstīt dažādas defekti, tostarp syndactyly, cēloņus, kuru kopums ir problemātiska. Sākotnēji suka auglis ir fizioloģiska saplūšana rudiments pirkstiem. Otrajā grūtniecības mēneša, pieaugums garumā, tie sāk atdalīties, iegūstot savu dabisko formu. Šajā laikā jebkura no patoloģisko faktoru var būt negatīva loma iegūtajiem pirkstiem netiek atvienots.

Papildus iedzimtas patoloģijas var parādīties un ieguvusi syndactyly. Tas notiek gan bērniem, gan pieaugušajiem, jo ​​siltumenerģijas vai ķīmiskie apdegumus suku.

Syndactyly, klasifikācija

Syndactyly ne vienmēr izolēts defekts, it īpaši, ja mantota. Nereti tā ir apvienota ar citiem anomālijas, jo īpaši tiem, kas ir saistīti ar cilvēka hromosomu bojājumiem. Arī patoloģiskas Connect pirksti var rasties iedzimtu defektu muskuļu un skeleta sistēmas. Klasifikācija syndactyly atkarīgs skartajos pirkstiem, no šuves veidu, un, izmantojot paplašināšanu pieejamo saķeri.

Savienojums var būt no plānas membrānas, ādas tilti ar iekļaušanu mīksto audu vai blīvu kaulu veidošanos. Tas ir iespējams fusion vai visā garumā vai tikai vairāk nekā viena vai divu falangu. No syndactyly sarežģītība nosaka statusu skarto pirkstu defektu. Tie var būt normāls vai ir izstrādājuši nevienu muskuļu un skeleta anomālijas.

Syndactyly kas skar galvenokārt pirkstus augšējā daļa ir nozīmīgs kosmētikas defekts. Turklāt, slikta veikt funkcijas kā suku ir ļoti negatīva ietekme uz veidošanos bērna personību. Syndactyly, jo sniegums diferenciālo kustības pirkstiem, ir ierobežota vai neiespējama, izraisot sekundāru defektiem. Tās izpaužas, pārkāpjot psihomotorās, runas un, atsevišķos gadījumos, intelektuālo attīstību bērnam.

Novērst iedzimtu trūkumu skaistumu, kā syndactyly un novērst tās negatīvo ietekmi uz bērnu, ļauj agrīni attieksmi pret šo slimību.

Syndactyly operācija

Nodalīšana conjoined pirkstiem tiek veikta tikai ar ķirurģiskām metodēm. Kad syndactyly ķirurģiskā ārstēšana ar augšējo ekstremitāšu. Skaidrojams ar esošo medicīnas praksē, ka šāda anomālija par smagu kosmētikas defektu, un ievērojami pasliktina funkciju roku. Kā rezultātā, viņš cieš no garīgās un fiziskās attīstības bērna. Ķirurģiska iejaukšanās ir uz pirkstiem apakšējo ekstremitāšu tiek veikta tikai tad, ja faktiskais defekts ievērojami traucēt normālu kājām.

 Syndactyly - saplūšana pirkstiem
 Visos syndactyly darbību veidiem parasti tiek veikta, kad bērns sasniedz vecumu 4-5 gadiem. Vienīgais izņēmums ir iespēja iedzimts defekts, ja ir kaulu barības termināla falangas. Šajā gadījumā, sadalīšanu ražoti otrajā pusē pirmā gada mazuļa dzīvē, jo nav savlaicīgi ķirurģisku iejaukšanos noved pie attīstības sekundāro deformācijas pirkstiem.

Kad syndactyly darbību veido ķirurģisko sadalījumu pirkstiem, kam seko slēgšanas brūces virsmas veido nelielu gabalu ādas audu pacientam. Atveseļošanās periods ir 3-4 mēneši, kuru laikā tas aizņem uz nakti, lai noteiktu pirkstus pilnībā izvirzītā stāvoklī ar apmetuma noņemamu riepas. Pēcoperācijas ārstēšanu syndactyly ietilpst arī masāžas, vingrojumu terapija, fizioterapija, dūņu aplikācijas.

Kā labi zināms, ir izskats vairumā mūsdienu medicīnas kroplības novērst praktiski neiespējami. Tomēr nav kārtējie ārstēšana ļauj mums veiksmīgi atrisināt daudzas iedzimtas anomālijas, ieskaitot syndactyly. Savlaicīga rīcība operācijas ļauj bērnam ar šādu defektu, attīstīt vienlīdzīgi ar saviem vienaudžiem un pēc tam dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.

Яндекс.Метрика