Tic

 Simptomi Tick

Tic ir neapzinātas, atkārtoja, ātra kontrakcijas muskuļu vai muskuļu grupu. Šī parādība ir bieža, izpausmes nervu TIC piedzīvoja paši vai novēro to, gandrīz visiem cilvēkiem.

Visbiežāk ir nervu tiki acis, bet daži cilvēki zina, ka tic varētu izskatīties un cik sarežģīts kustības un tāpat kliegšana vārdus, tostarp neķītrs un kā laist apgrozībā dīvaini skaņas. Slimība var rasties jebkurā vecumā, bērna nervu tic notiek 10 reizes biežāk nekā pieaugušajiem.

Iemesli, atzīmējiet

Bilances statistikas var būt galvenais, ka tiek rodas kā atsevišķu traucējumi, nervu sistēmas, un sekundāro, bija saistītas ar smadzeņu slimību. Arī uzsver grupu iedzimtu nervu tiks.

  • Primārās vai psihogēnisko tiks. Parasti nervu tic Bērniņu parādās vecumā no pieciem līdz septiņiem gadiem, kuriem ir bērnu psihologi uzskatīja visneaizsargātākie ziņā emocionālo ietekmi. Visbiežākais iemesls ir nervu tic, šajā gadījumā - psiho-emocionālo traumu, akūta (single stress, kā rezultātā, piemēram, par ģimenes strīdēties klātbūtne) un hroniska (sajūtu pamestības, nepatīk māte, pārmērīgas prasības bērnu). Dažos gadījumos iemesls nervu tic un joprojām ir neskaidrs.
  • Sekundārie vai simptomātiska tiks. Attīstīties kā rezultātā traumas, ieskaitot sugas, audzēju vai vielmaiņas traucējumi smadzenēs dažādās slimību, kā viens no simptomiem. Un šajā gadījumā, cēlonis ērce var būt ne tikai smadzeņu slimība vai nervu sistēmas, un ka katru nodoto slimības, ko izraisa pat īsā laika posmā, smadzeņu hipoksiju, piemēram, vīrusu infekcija. Otrās grupas slimībām, kas var izraisīt nervu TIC, tās ir slimības, kuru kustība, kas vēlāk kļuva par tīkkoks, sākotnēji piespiedu reflekss un droša. Piemēram, hronisks tonsilīts bērns bija spiesta norīt bieži. Pēc izņemšanas no mandeles tonsilīts vairs notiek, un par rīšanas ieradums un kļuva iesakņojusies bērnu nervu TIC.
  • Tureta sindroma. Tajā nodarbināti ģenētisko mehānismu nodošanu nervu tic. Šajā gadījumā slimība ir izplatīta ģimenes locekļiem, lai gan ne vienmēr vienā un tajā pašā veidā. Piemēram, māte var būt nervu tiki acis, un viņas dēls saraustītas galvu, vai atkārtošanos tiem pašiem vārdiem.

Veidi nervu tiku

Nervu tic var būt kustība grupas muskuļu, un tad runāt par vietējiem vai ierobežoto nervu tiku vai kustībām, kas ietver vairākas muskuļu grupas, tad to sauc vispārējs nervu tic.

Arī bilances statistikas var būt vienkāršs, šajā gadījumā, kustība sastāv no viena elementa, piemēram, acu muskuļu raustīšanās ar nervu ērču acs vai komplekss, kas sastāv no grupas koordinētu, bet nekontrolētu kustības, piemēram, lekt.

 Bilances statistikas bērniem

Saskaņā ar tās izpausmēs bilances statistikas iedala trīs grupās:

  • Mīmikas, vai sejas. Šāda veida nervu tiku iesaistīt galvenokārt sejas muskuļus. Šīs ērces ir nervu tic acs (teikt acs "twitches"), bieži mirgo, winking, lūpu kustības, un citi samazināšana sejas muskuļus.
  • Vokāls vai balss. Šī ir grupa, sarežģītu nervu statistiku, kuru laikā pacients saka vai daži pēkšņas izklausās pohryukivany, čīkstoņu et al., Vai vārdus un pat frāzes. Šī frāze var runāt, ko viņš vai atkārto otrā galā frāzes (eholālija), vai pat kliegšana expletives.
  • Bilances statistikas ekstremitāšu. Pritoptyvaniya, veselīgs, clapping rokas, uc pieder šai sugai.

Simptomi Tick

Simptomu nervu Tic brīdinājuma nekavējoties izskatu. Pacients, jo īpaši, ja runa ir par bērna nervu TIC, sen zināms par šo kustību, parasti dīvaina uzvedība pievērst uzmanību. Kā jau minēts iepriekš, tic var notikt dažādos veidos, taču apvieno visas šīs kustības viena lieta - viņi nevar kontrolēt. Pacienti var paredzēt izskatu ērču uzbrukumu, un dažreiz pat pūles gribas to apspiest, bet ne uz ilgu laiku. Parasti nervu tic ir spēcīgāka stāvoklī paaugstināta uzbudinājuma vai izsmelšanu, bet retos gadījumos, gluži pretēji, var būt īpaši izteikta periodos miera un relaksācijas.

Tic nenoved pie samazināšanos izlūkošanas, pasliktināšanos nervu sistēmu, bet tas var būtiski ietekmēt garīgo un emocionālo stāvokli pacienta samazināšanu, jo īpaši, ja slimība ir uzmanība, straujš nosodījums vai izsmiet no apkārtējās vides. Īpaši jutīgi pret bērniem, tāpēc bērna bilances statistikas var saasināt trokšņainā vidē vai kad lielus cilvēku pūļus.

Diagnoze ērču

No nervu tic diagnoze liek neirologs, pēc pagājušo neiroloģisku un psihiatrisko ekspertīzi. Galvenais mērķis aptaujas šajā gadījumā - izņēmums slimības ar organiskām smadzeņu bojājumu, piemēram, audzēju un garīgās attīstības traucējumiem. Eksperta secinājums ir vajadzīgs arī tāpēc, ka bieži vien kāda veida nervu tiku, it īpaši vokāls, kas veikti, lai neapdomīgas rīcības. Tas izraisa krasi negatīva attieksme pret citiem, savukārt, izdarīt spiedienu uz pacientu, kas izraisa simptomus pastiprināja ar nervu tic.

Tick ​​ārstēšana

Raksturīgi, īpašu ārstēt nervu tic ir nepieciešama. Tādējādi bērns nervu tic, kas izraisīja emocionālas problēmas, notiek ar normalizēšanai psiho-emocionālo atmosfēru ģimenē un vidi. Vēlākajās gadījumos terapija ir labs efekts, bet izstrādājot problēmas un rotaļīgs bērns mācās tikt galā ar stresu. Turklāt šajā gadījumā, psihoterapeitiskā konsultēšana ir ļoti ieteicama un bērna vecāki. Parasti simptomi nervu TIC bērnam, ko izraisa psiholoģisku iemeslu dēļ, vai nenoteiktas izcelsmes, iet laiks pubertātes.

 Hawthorn - attieksme pret nervu tic

Lai normalizētu apspiestas, overexcited vai citādi traucēta emocionālā fona var tikt izmantota vieglas nomierinošs (nomierinoša) narkotiku, medikamentu vai augu izcelsmes (tinktūra Leonurus, baldriāns, un citi.), Bet ne uz ilgu laiku. No spēcīgiem līdzekļiem, lai ārstētu nervu tiku lietošana nav ieteicama, jo tie rada lielu skaitu blakusparādību, daudz lielāku nekā terapeitisko efektu narkotiku.

Ārstēšana nervu statistiku, kas ir simptomi citām slimībām ir ārstēšana pamatslimību.

Ar vienkāršu lokalizēts nervu pieaugušo ērces pastāvīgs raksturs, piemēram, nervu Tic acs var izmantot neirotoksiska ietekme uz zālēm, kas izraisa blokādi nervu impulsus muskuļu motoru. Visbiežāk šim nolūkam izmanto Botox injekcijas.

Яндекс.Метрика