Asins saindēšanās

 Asins saindēšanās grūtniecības

New Life, kas radās iekšas mātes ķermeņa - ir ne tikai prieks un prognozēšana, bet arī svešs sievietes ķermeņa svešķermenis, izdala kaitīgas vielas. Kad injicē asinsritē, tie iekļūst visus orgānus un provocēt pazīmes reibumā. Šāds nosacījums grūtniecēm ir sauc asins saindēšanās.

Nosliece uz toksikozes grūtniecības laikā ir mantots no mātes uz meitu, un viņa true "vainīgie" ir hormoni. Runājot par rīta slimības var iedalīt agri un vēlu. Toksikozes otrā puse grūtniecības sauc preeclampsia vairāk atšķiras.

Early toksikoze

Agri no rīta slimības grūtniecības laikā attīstās pirmajos 3-6 mēnešos pēc ieņemšanas. Pirmajās nedēļās hormonālo laikā nemainās, tāpēc sieviete nejūtas diskomfortu. Bet pieaugums embriju izraisa endokrīnās izmaiņas organismā, un grūtniece sāk izjust visus "charms" toksicitātes. Viņa parādījās sūdzības samazināta apetīte, garšas sajūtas pārmaiņas, siekalošanās, slikta dūša un vemšana.

Pakāpeniski hormonu stabilizējoties, un visi nepatīkamas simptomi izzūd. Ja termiņš agri toksikoze kavējas, vairumā gadījumu, ir teikts, ka sievietei ir problēmas ar iekšējiem orgāniem, īpaši nierēm. Nākotnē, šī valsts var ne tikai izraisīt priekšlaicīgu dzemdību, bet arī apdraud mātes dzīvību un bērna situāciju.

Ar daudzām vemšana, visvairāk raksturīgo iezīmi sākumā toksicitātes grūtniecības laikā, ir trīs grādi:

- Easy. Statusa sievietes necieš. Viņa ir bijusi īstermiņa tukšā dūšā rīta slimības. Vemšana var būt no viena līdz pieciem reizes dienā.

- Vidējais. Tādā gadījumā, vemšana var rasties pat līdz 10 reizes dienā. Stāvoklis grūtnieces pasliktinās, ir pazīmes dehidratācija: paātrina pulsu, parādās sausa āda, pazemināts asinsspiediens.

- Heavy. Sieviete uztrauc stipra vemšana, biežums kas palielina līdz 20-25 reizēm dienā. Ir krasu pasliktināšanos, arvien simptomi dehidratācija, ķermeņa temperatūra paaugstinās līdz subfebrile skaitļus, samazinātu svaru. Vemšana ar smagu posma sākumā toksiskumu var izraisīt pat mazākās fiziskās aktivitātes.

Visbiežāk pirmās un otrās pakāpes toksicitāti. Kā likums, daudz kaitējumu sievietes veselībai, tie nav piemēroti, un pēc 12 nedēļām, visas pazīmes agrīnā toksicitātes nevainojami jānomāc.

Late toksikoze, vai preeclampsia

Vēlu toksikoze ar noteikumiem, kas atšķiras no agrāk, ka tas nāk pēc 20 grūtniecības nedēļās, un tas vienkārši pazūd pēc dzemdībām.

Preeclampsia ir bīstama, jo šī slimība izjauca normālu funkcionēšanu visu orgānu un sistēmu.

Toksikozes ar noteikumiem pēc 20 nedēļām, sākas pakāpeniski, ar ārējās izpausmes tā nedrīkst būt tik ilgu laiku, viņa nesaprata, ka ir bijušas veselības problēmas. Preeclampsia grūtniecības laikā ir daudz retāk, taču sekas tam var būt daudz bīstamāka.

Šī slimība ir triāde simptomu: tūska, augsts asinsspiediens un proteīnu ar urīnu. Tas vēl nav zināms, ko tieši ir sprūda attīstībai smagas komplikācijas grūtniecības. Starp izgulsnēšanas faktoriem eksperti sauc par asins saindēšanās stresa situācijās, apgrūtināti dzemdniecības vēsturē, vecums grūtniecei, neliela pauze starp grūtniecībām, pārmērīga stiepjas no dzemdes, jo no lielākajiem augļu vai polyhydramnios. Bet lielākā daļa no preeclampsia grūtniecības laikā attīstās uz fona hroniskām slimībām.

Gadījumos, ja toksikoze attīstās veselām sievietēm, pirms runāt par "tīru" preeclampsia. Ja ir kādas problēmas ar veselību, piemēram, vielmaiņas traucējumi, hipertensija, aknu vai nieru slimība, pret kuru pastāv rīta slimības, tad viņi runā par "kombinēto" preeclampsia.

Atkarībā no slimības simptomus un formas izpausme, ir četras pakāpes smaguma preeclampsia:

 Tūska - viena no pazīmēm preeclampsia

- Pietūkums grūtniecēm, kas parādās sākumā attīstības preeclampsia. Tas notiek tāpēc, ka ūdens-sāls līdzsvara pārkāpumiem. Asinsvadu sienas kļūt caurlaidīgs, un šķidrums nevainojami nonāk audos. Sākotnēji manāms pietūkums ziņkārīgo acīm, tad tas kļūst skaidrs. Sieviete konstatētas anomālijas, ķermeņa masas palielināšanās urīnā var noteikt olbaltumvielas.

- Augsts asinsspiediens. Late toksikoze fona pietūkums pumpuri pārstāj funkcionēt normāli, tā attīstot nefropātija un kā rezultātā, spiediens palielinās. Tādējādi asinis sabiezē, kas var izraisīt asins recekļi.

- Pre-eklampsija. Šim posmā preeclampsia raksturīgs augsts spiediens, proteīna urīnā un tūska. Pietūkums neaprobežojas ar roku, kāju vai sejas, bet arī uz placentu uz smadzenēm. Rezultātā bērns trūkst skābekļa, un sievietei ir tādas pazīmes, asinsrites traucējumi CNS, piemēram, slikta dūša, vemšana, stipras galvassāpes, "mušas" priekšā acīm, redzes problēmas. Lai izvairītos no augļa hipoksija var būt patērē skābekļa kokteiļus. Saņemt noteiktā tās sagatavošanai par moykislorod.ru.

- Eklampsija. Status sieviešu pasliktinās, ir izstrādājusi lēkmi krampji, kam pievienots samaņas zudumu. Ievadot smagumu gestosis palielina risku placentas atdalīšanās, priekšlaicīgas dzemdības un augļa hipoksiju. Iespējams nāve kā daļa no mātes dēļ smadzeņu asiņošana, akūti traucējumi orgānu un sistēmu, un par daļu no bērnu.

Ārstēšana agrīnā un vēlīnā toksikoze

Ārstēšana agrīnās toksikozes nāk ievērot veselīgu dzīvesveidu, barojošu pārtiku un saprātīgu pārmaiņus darbu un atpūtu. Vemšana mērenas un smagas var būt nepieciešama hospitalizācija. Ārstēšana komplekss, ar displejiem agrīnās toksicitātes grūtniecības laikā ir veiksmīgi Antihistamīna līdzekļi normalizējot darbu iekšējās sekrēcijas, un ietekmē centrālo nervu sistēmu narkotikas. Grūtniecība agrīnā toksikozes redzams tikai tad, kad draudus sievietes dzīvi.

Atbrīvoties no preeclampsia nav iespējams, bet tas tiešām samazināt risku smagas komplikācijas. Mild vēlu toksikoze ārstēšanu var saņemt mājās citos gadījumos nepieciešami slimnīcā. Ārstēšana ir simptomātiska, lietotie antihipertensīvie un citas narkotikas. Kad ārstēšana neveiksme grūtniecība, lai saglabātu sievietes dzīvību tiek pārtraukta.

Novēršana toksicitātes

 Pareiza veselīgs uzturs - viens no faktoriem, kas kavē toksicitāti

Izpausmes agrīnās toksiskumu var ievērojami mazināt, ja ievērot dažus vienkāršus noteikumus:

- No rīta bez izkāpšana no gultas, ēst pāris krekeri, žāvētu augļu vai daži sīkumi, lai iedzert nesaldinātas tējas.

- Ēd frekvenču, mazās porcijās. Pārtikai jābūt viegli sagremojama, ar zemu tauku saturu vai pikanta.

Lai novērstu attīstību preeclampsia grūtniecības laikā ir nepieciešams, lai saglabātu dzeršanas režīmu, dzīvot veselīgu dzīvesveidu un ēst veselīgu pārtiku.

Attiecībā uz jebkuru kaites jākonsultējas ar savu ārstu un stingri ievērot šos ieteikumus tiem.

Яндекс.Метрика