Toksokaroz

Vispārējā informācija par šo slimību

Toksokaroz attiecas uz grupu, tārpu slimību izraisījis Toxocara - parazīts, kas ir ļoti līdzīgs normālu cilvēka roundworm. Diametrs kāpuru Toxocara ir 0, 02 mm. Šobrīd speciālisti zina, divus no tās veida:

 • tohosara mystax - tārpi Felines;
 • tocsocara canis - ietekmē suņiem un citiem suņiem (vilki, lapsas, lapsas).

Cilvēki saslimst ar toxocariasis galvenokārt no suņiem. Saskaņā ar Veselības ministrijas Krievijas, toxocariasis bērniem diagnosticēta katram bērnam 2-3. ASV, biežums ir daudz zemāks, bet tur katru gadu, 800-1000 tikko inficēti cilvēki.

Infekcijas avotiem

 Cilvēka acs ar slimību taskorozom

Tikai ņemiet vērā, ka cilvēki ir tikai pārvadātājiem toxocariasis. Inficēti ar slima persona nevar būt toxocariasis, jo Toxocara mūsu ķermenis - tas nav tipisks biotops, un tāpēc viņi nevar sasniegt seksuāli nobriedušu stāvokli. Suņi - ir cits jautājums. Viņu struktūras toxocariasis attīstās uz "pilnā apjomā", un ārējā vide ne tikai patogēniem ar izkārnījumiem, bet arī dzīvnieku blaugznas. Pētījumi, kas veikti vairākās Krievijas pilsētās liecina, ka parazītu olas atrasts 10-30% no augsnes paraugiem, kas ņemti ielās, pagalmos un parkos.

Kā Toxocara iekļūt organismā?

Ja daži dzīvnieki bieži novērota dzemdē un transmammarny (mātes piens) veidā infekcija, toxocariasis cilvēkiem izpaužas reibumā tikai ārējie faktori. Jūs varat inficēties ar pārtiku, dzīvnieku spalvas, netīru ūdeni un netīrām rokām. Galvenais virsotne biežums toksokorozom ir vasarā, bet kopumā, jauni pacienti tiek identificēti visu gadu. Palielinot pacientu skaitu par karstā laikā sakarā ar to, ka šajā periodā augsnē, un līdz ar to ietilpst pārtikas olu maksimālais skaits.

Tajā īpaši apdraudēti ir bērni, bieži spēlējot smilšu, veterinārārstiem, pārdevēji dārzeņu veikali, medniekiem un audzētājiem, īpašniekiem gabaliem.

Slimības simptomi toxocariasis

Cilvēkam, parazīti migrē periodiski no viena orgānu sistēmām citās. Tā rezultātā, ja tika veikta diagnoze toxocariasis ārstēšanu pacienta, vai arī viņš mēģināja atbrīvoties no tārpiem, izmantojot tikai tautas aizsardzības līdzekļiem, slimība ilgs toxocariasis, atkārtojas. Klīniskie simptomi toxocarosis atkarīgi uzņēmējas imūnsistēmas pārvadātāju, intensitāte infekcijas un slimības formām. Uz veidlapām, kas nepieciešamas, lai apturētu sīkāk.

Ādas toxocariasis redzējuši visādas alerģiskas ādas reakcijas, tūska, ekzēma, apsārtums un nieze vietās, kur kāpuri.

Visceral forma toxocariasis attīstās, kad organisms ir uzkrājusi lielu skaitu parazītiem. Kā likums, vēl ir atklāts viscerālo toxocariasis bērniem, sakarā ar imūnsistēmas nepietiekama bērnu. Galvenie simptomi toxocariasis ir:

 • vēdera sindroms (sāpes vēderā, caureja, slikta dūša, vemšana);
 • recidivējošas drudzis;
 • elpas trūkums, klepus, apgrūtināta elpošana un citas problēmas, kas saistītas ar funkciju traucējumiem elpošanas sistēmas;
 • palielinātas aknas;
 • limfadenopātija.

Neiroloģiska forma toxocariasis tiek diagnosticēta, ja Toxocara iekļūt smadzenes. Šo faktu apliecina ar šādiem simptomiem toxocariasis:

 • traucēta uzmanība;
 • hiperaktivitāte;
 • grūtības lasīšanā;
 • Citi neiroloģiski simptomi.

Toxocariasis Cilvēkam - sekām, un mīts par efektivitāti pašnodarbināto

Teiksim dažus vārdus par sekām infekcijas. Toxocariasis, ārstēšana tiek uzsākta pārāk vēlu, kā rezultātā audu traumas, asiņošana, nekroze, iekaisuma izmaiņas. Ar sakāvi redzes nerva var attīstīties vienpusēju aklumu. Turklāt toxocariasis bieži provocē veidošanos vairāku granulomas dzīvībai svarīgajos orgānos un sistēmās.

Runājot par valsts attieksmi pret toxocariasis un paziņojumiem, kas Toxocara joprojām mirst viens pats, un tāpēc var droši pašārstēšanos. Cilvēkam, parazīti, protams, mirst, bet tās joprojām var nodarīt būtisku kaitējumu. Līdz ar to diagnoze toxocariasis tautas aizsardzības līdzekļiem būtu jāizmanto tikai kā papildinājums pamata ārstēšanu. Pretējā gadījumā jūs riskējat saskarties dažādas komplikācijas infekcijas, kas būtiski ietekmē dzīves kvalitāti.

Ārstēšana toksokoroza

 Narkotiku ārstēšanas toskaroza

Ārstējot toxocariasis narkotiku izvēles ir tiabendazolu, mebendazols un medamin. Viņi ir diezgan efektīva, proti iznīcināšanas migrējošo putnu, bet praktiski neietekmē kāpuri, kas ir granulomas iekšējie orgāni. Ar jaunāko cīņas albendazolu, tomēr zāles ir spēcīga hepatotoksisks un tāpēc to var veikt tikai pēc konsultēšanās ar ārstu. Acu toxocariasis bērniem un pieaugušajiem, kuri ārstēti ar Subconjunctival injekcijas depomedrola. Dažos gadījumos eksperti lemj par nepieciešamību veikt operācijas.

Toksokaroz - tautas aizsardzības līdzekļiem, kas tiek izmantoti ārstēšanas kursa

Atkal, pievērst uzmanību uz to, ka valsts attieksme pret toxocariasis tiek izmantots tikai un vienīgi, lai atvieglotu pacienta stāvokli un nav spējīgs novērst cēloni infekciju. Visplašāk izmanto šādas receptes:

 • Vāra galvas ķiploku piena un izmantot iegūto maisījumu tīrīšanas klizmas. Ārstēšanas kurss ilgst apmēram nedēļu;
 • 1 ēdamk. karote biškrēsliņi ziedi uzlej verdošu ūdeni, vāra 10-15 minūtes un filtrē. Mēs ieviest novārījums klizma 1 dienā. Lūdzu, ņemiet vērā tikai to, ka šis instruments nav nepieciešama, ja toksokoroz attīstās bērniem;
 • Ieliet 3 ēdamk. ziedu karotes un lapas biškrēsliņi tasi verdoša ūdens. Uzstāt maisījumu stundā. Tas aizņem zāles 3-4 reizes dienā uz 1 st. karote;
 • Sajauc 1 ēdamk. karoti sēklas ar medu un estragonu Ēd šo masu starp ēdienreizēm.
Яндекс.Метрика