Vēzis valoda

Īss apraksts slimības

 Simptomi mēles vēzi

Šī ļaundabīgs audzējs vēža valodas balstīti uz plakanšūnu epitēlijā ir plakanšūnu karcinomas. Labdabīgi audzēji parasti nav tur.

Vēzis ir raksturīga infiltrācijas valodas - sastrēgumi audos vēža šūnas ar asinīm un limfas šķidrumu. Fakts, ka valoda ir tuvu smadzenēm un lielo asinsvadu padara audzējs (vēzis mēles) ir ļoti bīstama.

Cēloņi mēles vēzi

Starp cēloņiem vēzi, jūs varat izvēlēties vienu valodu, vissvarīgākais iemesls - smēķēšanu. Tabakas dūmi satur 196 savienojumus un 14 indīgas narkotikas. Degšanas produkti ir kancerogēni un var izraisīt ne tikai vēzis, mēles, bet arī plaušu vēzis, balsenes, barības vads, utt Pat ja jums nav smēķējuši diena un iepakot grīdu, jums joprojām ir risks.

Citi iemesli vēža Valoda:

 • Mehāniskā traumas gļotādas var izraisīt vēža attīstību valodas. Tie var būt dažādi veidi, iegriezumiem un bieži koduma.
 • Šiem termisku un ķīmisku apdegumu uz mēles gļotādas jāizturas uzmanīgi, pārbaudot klātbūtni valodas roņu, balto un sarkano plankumu.
 •   Pārmērīga alkoholisko dzērienu lietošana.

Saskaņā ar statistiku, mēles vēzis vīriešiem ir atrodams 7 reizes biežāk nekā sievietes. Tieši tāpēc vīrieši ir cieši uzraudzīt visus izmaiņas organismā, kas, iespējams, ir simptomi vēža mēles.

Simptomi mēles vēzi

Galvenie simptomi mēles vēzis parasti pamanīti. Galvenie simptomi mēles vēzi ietver:

 • Balti plankumi (bieži vien kļūdaini uzskata par parastu plāksne), apsārtums un sāpes jomā valodā.
 •   Blīvējuma valodu (vēlams uz sāniem).
 • Pietūkums limfmezgli zem žokļa.

Ja simptomi mēle vēža pacientu gāja bez ievērības, tālāka attīstība slimības nozīmētu:

 • Rezultātā infiltrācija drīz sadalās, izraisot, maigi sakot, sliktu elpu. Turklāt, sadalīšanās produkti, kas skāra asinis, izraisīt saindēšanos no pacienta.
 • Čūlu, kas parādījās uz vietas sabrukuma infiltrācijas, var asiņot un izraisīt sāpes.
 • Fakts, ka lielākā daļa cilvēku pie pirmā pazīme vēža valodas neattiecas uz zobārsta un onkologs, noved pie kāda ir nemanāms pēc pirmā acu uzmetiena audzējs sāk augt. Tas iekļūst dziļi valodā, liedzot viņam iespēju pārvietoties normāli. Šajā laikā ir izmaiņas runā, pārkāpjot dikcijas.

Vēža ārstēšana valoda

Vēža ārstēšana valoda neatšķiras no attieksmes pret citiem vēža: tiek izmantoti vieni un tie paši trīs ārstēšanas metodes. Atkarībā no attīstības stadijā mēles vēzi, audzēja lielums un vispārējā stāvokļa pacienta ārstiem izrakstīt vai nu vienu no šīm metodēm vai to kombināciju.

 • Staru terapiju. Par 1 un 2 posmos mēles vēzis ir piemērojama kontakts gamma terapija, starojuma avots atrodas attālumā, kas ir 3-6 cm no virsmas pacienta ķermeņa. Remote gamma-terapiju izmanto par 3. un 4. posmiem. Īpaša šūnu audzējs pakļauj starojuma, kas izraisa tās iznīcināšanu. Bet tas ir nepieciešams atcerēties, ka kopā ar vēža šūnām mirst un veselās šūnas, tāpēc viens no blakusparādībām radioterapijas - nodedzinātas seju.
 • Vēža ārstēšana ietver ķirurģiski mēli sagriež mutvārdu audus, novēršot tuvoties vietu iekaisumu. Tiek veikti šādi pasākumi tikai tad, kad vēzis audzējs mēle pagarināts līdz apakšā mutes dobumā. Ārstēšanai mēles vēzis ir raksturīga ar to, daļēji / pilnīgi noņemot mēles un apakšā gaisa telpā. Ķirurģiska iejaukšanās ir atļauta tikai tad, ja audzējs lokalizēts, nav dīgt kaimiņu orgānos.
 • Ķīmijterapija ir izstrādāta, lai apspiestu vēža šūnām kodīgu ķīmisko darbību narkotiku intravenozi. Ķīmijterapija ir ļoti efektīvs kā patstāvīgs metodi vēža apkarošanu mēles, vai kombinācijā ar staru terapiju. Ietekme ķīmijterapijas var tikt traucēta nieru funkcija, urīnpūšļa un nervu sistēmu.

 Propoliss - efektīvs līdzeklis, lai ārstētu mēles vēža

Vēža ārstēšana var valodu un bieži vien tas ir veiksmīgs un bez komplikācijām. Jautājums ir tikai stadijā mēles vēzi, vispārējā labklājībā pacienta un cerībā izārstēt.

Attiecībā uz lielāko daļu, vēža slimniekiem pilnībā atgūties, tāpēc perspektīvas mēle vēzis var būt ļoti izdevīga. Pēc pareiza un savlaicīga ārstēšana mēles vēzis atgriezās normālā dzīvē, apmēram 80% iedzīvotāju; vēzis valoda 3. un 4. pakāpes pilnīga atveseļošanās notiek 35% pacientu.

Яндекс.Метрика