Trūces

Patoloģisko procesus organismā, kurā izgrūšana intracavitary un kāda no iestādēm pārkāpumu, kolektīvi sauc trūce un to lokalizācija ir sadalīti vairākos veidos.  Cirkšņa trūce - visizplatītākais slimības

Veidi trūces

1. cirkšņa trūce

Visizplatītākais slimības - cirkšņa trūce. Saskaņā ar medicīnas statistikas datiem tas ir cirkšņa trūces veido vairāk nekā 80 procenti no visiem ārējiem vēdera trūces. Visbiežāk, cirkšņa trūce vīriešiem, pateicoties īpatnībām anatomiskās struktūras vīrieša ķermeņa.

Savā etioloģijas šāda veida trūce ir sadalīta iegūto un iedzimto cirkšņa trūce.

Tādas cirkšņa trūce simptomi ietver:

- Asas sāpes cirksnī;

- Dedzinoša sajūta, strauji palielinot fiziskas slodzes laikā;

- Vairumā gadījumu, ir raksturīga izvešana izvirzījums cirkšņa apvidū (kurā vīrieši var pāraugt maisiņā).

Lai noteiktu visprecīzāko diagnozi cirkšņa trūce un vietu tā lokalizācijas pacientiem piešķirtie ultraskaņu no cirkšņa kanālā.

2. nabas trūce

Nabas trūce visbiežāk diagnosticēts sievietēm. Šis fakts ir saistīts ar faktu, ka grūtniecība un dzemdības ir tendence vājināt muskuļu nabas gredzenu, kas var iespiesties vēdera dobumā saturu: cilpas resnās zarnas un tievo zarnu, omentum un vēdera sienu.

Īpaši apdraudēta ir gadījumi uz nabas trūce, kurā pacients ir strauji progresē pārkāpumu, un tur ir stāvoklis akūtas zarnu nosprostojums.

Simptomi nabas trūce ietver:

- Sāpes, ievērojami palielinot slodzes laikā, klepojot, šķaudot;

- Slikta dūša;

- Pēkšņi parādās vēlmi vemt;

- Diametra nabas gredzenu pieaugums;

- Izspiesties nabas gredzenu.

Par ekspertu diagnozi nabas trūce nav īpaši grūti, bet nesamazināms trūce izslēgt metastātiska audzēja nabas gredzenu, pacienti saņēma papildu instrumentālās izmeklēšanas metodes.

3. herniated

Visbiežāk izskaidrojums pastāvīgu un neizskaidrojamu sāpes muguras - starpskriemeļu trūce. Šķiet, šis patoloģisko stāvokli ar nosacījumu uzskrūvēšana šķiedrveida gredzenu starpskriemeļu telpā seko pārkāpumu un izjauktu tās saturu.

Ar izcelsmes vietu herniated diski ir iedalīti šādās apakštipiem:

- Trūces par mugurkaula jostas daļas;

- Trūce mugurkaula;

- Trūce no mugurkaula kakla daļā.

Par galvenajiem iemesliem herniated disku, protams, ietver stāvokli dehidratācija, citiem vārdiem sakot, žāvēšanu uz starpskriemeļu disku. Samazināšana no parastā šķidruma aizvietojamās daļas starpskriemeļu telpa noved pie stagnācijas, pēc tam uz išēmija, iekaisuma tūskas, un kā rezultātā, akūts sāpju sindroms jomā mugurkaula.

Simptomi mugurkaula trūces ietver:

- Dažādas pakāpes sāpes;

- Galvassāpes, sāpes kaklā, plecos, reibonis (ar herniated mugurkaula kakla daļā);

- Sāpes plecos, lāpstiņu, krūšu (ar herniated krūškurvja);

- Sāpes jostas vietas, sāpes un nejutīgums kājās, sēžamvieta (ar herniated jostas departaments).

 Trūce - veidi, simptomi, ārstēšana

Uzziniet, kā starpskriemeļu trūce ārstēt pie centra fizioterapijā Maskavā uz vietas http://www.zelkinezis.ru.

Ārstēšana trūce

Konservatīvā ārstēšana trūce ir iespējama tikai tajos gadījumos, ja ir nopietnas kontrindikācijas operācijas. Akūtas infekcijas slimības, sirds un asinsvadu sistēmas, vēlīnā grūtniecības un tā tālāk E. slimībām, tiek uzskatīta arī kategorisks atteikums pacienta operācijas. Turklāt, nav nepieciešams operācijas bieži izraisa pacienta vecumu. Trūces zīdaiņa vecumā parasti iet prom, kad nosacījums ierobežojot mobilitāti trūce sac.

Vairumā gadījumu ārstēšana trūce ir ķirurģiska izgriešana no viņas. Darbība tiek veikta vietējā vai vispārējā anestēzijā un ir biroju un atverot trūci sac, savu izlaidumu vēdera dobuma un īstenošanu īpašas plastmasas, lai novērstu hernial gredzenu.

Яндекс.Метрика