Trichomoniasis

Kas jums būtu jāzina par trichomoniasis?

 Trichomoniasis - slimība pārraida seksuāli
 Trichomoniasis - ir viena no visbiežāk slimībām, seksuāli transmisīvām slimībām. Agrāk tika uzskatīts, ka slimība neizraisa komplikācijas un viegli izārstēt ar palīdzību divu vai trīs tabletes, bet pēdējos gados, ārsti arvien vairāk runā par to, ka Trichomoniasis vīriešiem un sievietēm ir būtiska sabiedrības veselības problēma. Kā galveno pierādījumu šī viedokļa, tad daudzu pētījumu rezultāti, kas liecina, ka Trichomoniasis izraisa iegurņa iekaisuma slimības, neauglība, posttrihomonadnye komplikācijas un noved pie patoloģijām no jaundzimušajiem. Tas ietver ārpusdzemdes grūtniecību, pazīmes, kas ne vienmēr uzreiz ir iespējams atklāt.

Kas ir trihomonoze?

Trichomoniasis ietekmē orgānu uroģenitālā sistēma cilvēkiem un rada īpašu patogēnu - Trihomoniāze. Tas pieder pie grupas protozoju infekcijas un ir raksturīga spēja palikt iekšā uz ilgu laiku urīna orgānu, pat nelabvēlīgos apstākļos, un ietekmi dažādu narkotiku. Vairumā gadījumu diagnoze trichomoniasis simptomi norāda attīstību smagas slimības formas. Tas ir saistīts ar šādu iemeslu dēļ:

 • neatbilstoša ārstēšana;
 • vēlāk piekļuve pie ārsta;
 • aizkavēja pareizo diagnozi;
 • vilces sev un valstu receptes.

Kā Trichomonas iekļūt organismā, un bīstams Trichomoniasis sievietēm un vīriešiem?

Trichomoniasis ir nosūtīta, galvenokārt seksuālu kontaktu ceļā. Vai intrauterīna pārraidi, kad augļi (galvenokārt meitenes) inficēti ar trichomoniasis caur dzemdību kanālu no mātes. "Pick up" infekcija var būt, un, ja ne elementāri higiēnas noteikumi, taču šādi gadījumi ir ļoti reti, kas tomēr nemazina nozīmīgumu roku mazgāšanai pēc tualetes lietošanas, un nepieciešamība ir atsevišķi dvieļi par katru ģimenes locekli.

Mums jau ir minēts fakts, ka vēl nesen abas ārsti un pacienti tiek ārstēti trichomoniasis ir ļoti skeptiski. Tas tika izteikts vismaz ar to, ka diagnoze trichomoniasis ārstēšanas bija gandrīz "uz ceļa." Pacienti ar trichomoniasis bija pāris tabletes un mierīgi turpināja iet par savu biznesu, neapzinās, ka viņu ķermeņa attīstās infekcija, ātri noved pie anatomiskām un funkcionālām izmaiņām uroģenitālā sistēmā. In godīgumu jāatzīmē, ka daudzi cilvēki nezina par savu slimību, jo ļoti bieži trichomoniasis sievietēm un vīriešiem ir bez simptomiem.

Ja Trichomoniasis vīriešiem vislielākais risks ir prostatas dziedzera. Trichomonas izraisīt prostatītu, kas noved pie veidošanos jomās aktīvas iekaisums, provocēt attīstību cistas un akmeņiem. Runa ir par to, ka Trichomoniasis, kuras simptomi bieži vien ignorē inficētas personas progresē līdz sklerozes prostatas. Šī komplikācija neļauj cilvēkiem droši veikt aktu urinācija, nemaz nerunājot par seksu, kas izraisa stipras sāpes neprātīgi. Arī prostatīts, vīrieši var izjust visu "šarmu" citas smagas sekas, tostarp pārkāpumus sēklas pūslīšu, piederumu dziedzeriem un orgāniem sēkliniekos.

Tomēr Trichomoniasis sievietes ir daudz vairāk dramatiskas pārmaiņas. Pietiek pateikt, ka uzlabotas formas nesējs "nekaitīgs" infekciju var viegli būt par ķirurģisko galda, kur dzīvības glābšanas ārsti ir, lai novērstu sēkliniekos. Tas bieži notiek attīstībai strutaina iekaisuma iegurņa orgānos laikā. Ir daudzi faktori, kas var izraisīt slēptu trichomoniasis: simptomi sievietēm parādās pēc aborta, dzimšanas, intrauterīno kontracepcijas ierīce, slimības, samazina efektivitāti imūnsistēmu.

Ilgi trichomoniasis izraisīt neauglību gan vīriešiem, gan sievietēm.

Simptomi trichomoniasis

Simptomi trichomoniasis parādās 1 - 5 nedēļas. Sievietēm, Trichomoniasis izpaužas:

 • izdalījumi no maksts (dažreiz nepatīkama smaka vai ir raksturīga dzeltenā krāsā);
 • apsārtums ārējo dzimumorgānu un stipru niezi skartajā zonā;
 • Sāpes ar urinēšanu;
 • stipras sāpes dzimumakta laikā.

Trichomoniasis vīriešiem notiek gandrīz bez simptomiem. Dažkārt parādās šādas pazīmes slimības:

 • izdalījumi no urīnizvadkanāla;
 • sāpes aktu urinācija;
 • Simptomi prostatīts

Diagnoze slimības

Galvenā metode diagnozes trichomoniasis tiek uzskatīts studēt vispārējo insults. Sievietes pārbaudīts izdalījumi no maksts, vīrieši - prostatas sekrēciju un novadīšanu no urīnizvadkanāla. Tā kā diagnoze trichomoniasis simptomi bieži ir klāt, lai apstiprinātu diagnozi, izmantojot precīzākus laboratorijas metodes - Augkopība, PCR PIF.

Ārstēšana trichomoniasis sievietēm un vīriešiem

 Tabletes ārstēšanai trichomoniasis

Galvenais ārstēšana trichomoniasis sievietēm un vīriešiem ietver, ņemot metronidazolu (2 reizes dienā 7 dienas). Šajā sagatavošanā ir vēl daudzas citas tirdzniecības nosaukumus: Clione, medazol, Nycomed, akvametro, metronidazolu Teva, Trichopolum, trihazol. Dažreiz, ātrāku atveseļošanos un novērstu iespējamos sarežģījumus pacientiem tiek piešķirts papildu procedūras: prostatas masāža, imūnterapiju, fizikālā terapija, iepilināšanas urīnizvadkanāla.

Vēlreiz, mēs atzīmējam, ka diagnostikā trichomoniasis ārstēšanas jāveic tikai pēc konsultācijas ar speciālistu. Sevis ārstēšanu turpināt, jums būs ievērojami palielina komplikāciju risku, kas apdraud īstenošanu normālu cilvēku vajadzībām, un var novest pie pilnīgas sterilitāti.

Profilakse Trichomoniasis

Profilakse Trichomoniasis nāk vērojot, brīdinot venērisko. Galvenie ieteikumi:

 • lietot prezervatīvus;
 • uzmanīgs, izvēloties partnerus;
 • Izvairieties no gadījuma seksuālās attiecības;
 • Nelietojiet kopīgus dvieļus, washcloths un citus higiēnas priekšmetus.

Ievērojiet arī, ka Trichomoniasis ir viegli pārsūtīt dzimumakta laikā, tādēļ, ja ir aizdomas par inficēšanos ir nekavējoties jāpārbauda abiem partneriem.

Яндекс.Метрика