Trypophobia

Trypophobia panikas bailes no atklātām caurumi, caurumi, ādas abscesi uc Pirmo reizi slimības  Trypophobia panikas bailes no atklātām caurumiem
   Tas tika atklāts agrīnā 2000s, medicīnas eksperti Oksfordas universitātē.

Cēloņi un simptomi trypophobia

Stāvoklī personas pieredzi nekontrolējamu fobiju intensīva bailes attiecībā uz jebkuru objektu, darbību vai dzīvo organismu. Kad trypophobia pastāv vispārējs kritums sniegumu, koordinācijas, reibonis, slikta dūša un vemšana, nervozitāte zudums.

Objekti bailes pie trypophobia ir:

  • caurumi dzīvajiem organismiem, to skaitā cilvēku un dzīvnieku audu, ādas pinnes, pinnes, pockmarks, atvērtu poras, iznīcināšanu ādas, caurumu muskuļu, dažādu dziedzeru un diafragmu utt.
  • caurumi pārtikas produktos, ieskaitot vēnu un vēnām jēlas gaļas, siera aprindās, medus, caurumiem augļiem un dārzeņiem, maizes caurumi utt.
  • caurumi augiem (pupiņu pākstis, kukurūza, sēklas, uc);
  • dabiskas izcelsmes ģeoloģiskie caurumus (ūdens akmeņiem, bioloģisko, dabas resursiem, uc);
  • caurumi, ko dzīvo organismu (tārpiem, kāpuriem, kāpuri, uc).

Trypophobia āda tiek izteikts formā alerģiskas reakcijas, apsārtums vai bālums, pārmērīga svīšana. Ar šo fobiju sirdsdarbība atdzīvina, tur ir trīce ekstremitātēs, un reizēm apgrūtināta elpošana. Trypophobia uz ādas var parādīties kā gaiši plankumi uz emocionālu uzplūdiem.

Lielākā daļa fobijas notikt neizskaidrojamu iemeslu dēļ un spontāna, bet daži ir iedzimta, psiholoģisko, kultūras un vecumu saistītu izskaidrojums.

Kultūras faktori ir parādīšanās trypophobia viedokļi, viedokļi un parādības noteiktām kultūras grupām vai nacionālo apvienību. Dažos gadījumos tas fobiju var izpausties kādā konkrētā sociālo situāciju.

Arī  Objekti bailes pie trypophobia ir caurumi pārtikā
 trypophobia var rasties no ģimenes attiecībām, ģenētiskā predispozīcija un ārējiem notikumiem ģimenes dzīvē.

Ar vecumu trypophobia izpaužas atkarībā vecumu saistītās izmaiņas, dzīves pieredzi un situācijām piedzīvojuši.

Bieži vien tas fobiju izpaužas kā nekontrolēta pieaugums bailes, apsēstību, vispārējās nervozitātes un gag refleksu.

Ārstēšana trypophobia

Galvenais apstrādes metode ir desensitization trypophobia, ti atjaunošanai normālu fizisko un garīgo stāvokli harmoniju un līdzsvaru.

Psiholoģiskās metodes korekcijas un nomaiņas novērš apsēstību baiļu caurumu. Pacients parādīja apvaldīt ainu, kas normalizē savu stāvokli, un pēc tam parādīt attēlus ar caurumiem. Izrāde ir veikta pārmaiņus un ir paredzēts, lai mainītu domāšanu, novēršot sašutumu un atjaunot mieru.

Ja nepieciešams, lai ārstētu alerģijas un trypophobia laikā izrakstīt nomierinošus līdzekļus.

Medicīnas speciālists ārstēšanā konsultē, īpašās sesijas individuālā un grupu tipu, un piešķir pacientam daži veidi, lai atvieglotu simptomus psiholoģiskās trypophobia. Pacientam vajadzētu veikt ikdienas elpošanu, relaksējoša un nomierinošas uzdevumu.

Ja trypophobia smaga forma, kurā tiek ievērota pacients spazmas, konvulsijas, smagas galvassāpes, samaņas un paralīze zudums, tas tiek noteikts slimnīcas intensīvās aprūpes izmantojot pretkrampju, sedatīviem un pretiekaisuma zāles.

Яндекс.Метрика