Tuberkuloze kaulu

Īss apraksts slimības

 Tuberkuloze kaulu

Ja TB infekcija skar mugurkaula un kaulu locītavas, persona diagnosticēta tuberkuloze no kauliem. Slimība tiek veikta ar hematogenous no primārās bojājuma, un bieži vien skar bērnus pirmajos 10 dzīves gados. Vairumā gadījumu, tuberkuloze kaulu un locītavu jaunattīstības epifizāras locītavu galu kaula, kur, patiesībā, veidojas trajektorija. Infekcija tad ieņēmumus uz sinovijā un locītavu skrimšļa.

Jāatzīmē, ka slimība skar dažādas daļas locītavu, tāpēc eksperti atšķirt sinoviālo tuberkulozes kaulu un kaulu, simptomiem, no kuriem mēs apraksta zemāk. Pa to laiku, dažus vārdus par katras formas īpatnības. Sinoviālā tuberkuloze kaulu izraisa apsārtumu un izskatu daudziem izciļņiem, piepildīta ar serozs eskudatom. Ja ārstēšana tiek uzsākta laikā, infekcija process gandrīz uzreiz norimst bet sadzīšana ir izteikusi vietnes. Tuberkuloze kaulu, ārstēšana nav veikta vai veikta nepareizi, kā rezultātā iznīcināšanu ligamentous aparātu un, galu galā, pilnīga disfunkcija no locītavas galus kauliem.

Attiecībā uz kaulu tuberkuloze, tas plūst savādāk. Tas sākas ar kušanas slimības vai kaulu vielas kauliem, vai ar ievērojamu nekrozes ādas, process, kas galu galā sāk izplatīties uz lielākiem un lielāku laukumu. Neatkarīgi no sākotnējiem simptomiem, kaulu tuberkuloze kaulu un locītavu izraisa veidošanos strutojošu fistulas vai dobuma atvēršanu no ārpuses. Ievērojiet arī, ka dažas nedēļas vēlāk iekaisuma process var stabilizējies un pacients nāk remisiju.

Tuberkuloze kaulu - simptomi un klīniskā aina

Raksturīgākie simptomi tuberkulozes kaulu - tūska skartajā locītavā, mīksto audu atrofija, uzkrāšanos serozs vai serozs eksudāts fibrination, muskuļu kontraktūras un ierobežoto mobilitāti locītavas. X-ray, konstatēja: ierobežoto dobuma kaulu, kaulu smadzeņu depresija, un vielu paplašināšanai vai sašaurināšanos kopīgo telpu (atkarībā no pieejamības eksudāts).

Tuberkulozes kaulu - ārstēšana slimības

Tāpat kā tas ir ar citām ortopēdisko slimību, tuberkulozes ārstēšanu jālieto kaulu kompleksā. Ārstēšanas laikā speciālisti izmanto konservatīvas paņēmienus un operācijas. Nozīmīga sastāvdaļa procesā ir ķīmijterapija, kas kalpo par pamatu vairākiem citiem notikumu.

Ārstēšana obligāti ietver antibakteriāla terapija. Ja iespējams, viņai jāsāk pēc iespējas ātrāk, lai palēninātu attīstību iekaisuma procesu. Antibakteriālie var lokāli, intraosseously, intravenozi un iekšējo arterially. Dažreiz tās tiek administrētas abscesi un fistulas pēc punkciju. Ja cilvēks attīstās TB kaulus, simptomi, kas kādu iemeslu dēļ nevar novērst ar palīdzību operācijas, antibiotiku terapija ir kļuvusi par galveno ārstēšanas metodi.

 Ārstēšana Tuberkulozes kaulu vasks kožu tinktūra

Obligāta sastāvdaļa ārstēšanas procesā ir ortopēdiskās metodes, kuru mērķis - atslogot skartajā zonā līdz pilnīgai pārtraukšanai izplatību iekaisuma procesu. Lai to izdarītu, pacientam tiek noteikts gultas režīms kādā ģipša gultā, pēc kura pacients ir valkāt ģipša, un nedaudz vēlāk, un noņemams lencēm. Pēdējos gados, efekts ortopēdisko metožu tuberkulozes ārstēšanā kaulu nedaudz samazinājās saistībā ar jaunu medikamentu, bet, tomēr, tie joprojām veiksmīgi izmanto daudzās vietējās slimnīcās.

Ķirurģija ir indicēts pacientiem, kuriem rodas izteiktas destruktīvu procesu .  Šajā gadījumā tas ir vēlams, lai novērstu patoloģisko uzmanību iekaisuma, ko var izdarīt tikai ar ķirurģiskām metodēm, .  Mūsu valstī, mēs esam izstrādājuši dažāda veida operācijas .  Visbiežāk ārsti veic ekstirpācija kopīgā kapsulu vai synovectomy .  Plaši izmanto un reģenerācijas darbības, kad eksperti mērķis ir ne tikai izārstēt tuberkulozi kaulus, bet arī atjaunot funkciju skarto departamentā .  Tajā pašā laikā kompleksā ārstēšanā sarežģījumiem, kas bieži pavada tuberkulozi .  Pēc operācijas pacients kādu laiku redzams gulēt .  Viņš ieteica pēc konsolidēt rezultātus un apmeklēt kādu no specializētajiem medicīnas centriem, kurā atveseļošanās process turpināsies ātrāk un nesāpīgi .

Яндекс.Метрика