Tularemia

Īss apraksts slimības

 Simptomi turyaremii pacientu

Tularemia - infekcijas slimība, kas raksturojas ar dabas perēkļi, izraisot iekaisumu vietā ieraksta patogēnu, reģionālo limfadenīts, drudzis un vispārējās reibumā. Izraisītājvielas tularemia spēj saglabāties ilgu laiku nelabvēlīgiem apstākļiem, tāpēc, ja nav ārstēšanas, slīpuma uz ilgstošu slimību un pāraugt hroniskā formā.

Vietās, kur tularemia ir kopīgs, vakcinācija ir obligāta visiem iedzīvotājiem, izņemot bērniem līdz 7 gadu vecumam un tiem, kam ir kontrindikācijas uz vakcīnu. Pirmā vakcinācija ir vienota, atkārtota vakcinācija tiek veikta ik pēc 5 gadiem. Attiecībā uz definīciju nelabvēlīgo reģionu. Tie ietver platības, kurās bija gadījumi inficēšanās ar tularemia, vai jomas, kurās tularemia antigēni regulāri piešķirtas no objektiem vidi. Citos gadījumos vakcinācija iedzīvotāju attiecas tikai uz personām, kas pieder pie neaizsargātām grupām.

Kas notiek, kad iekļūšanu patogēna ķermenī?

Galvenie avoti tularemia ir ūdens žurkas, peles, truši un citi grauzēji. Slimi cilvēki nav bīstami, tas ir, ja jūs tularemia diagnosticēta, simptomi vajadzētu uztraukties jums tikai. Jūsu ģimenes locekļi, kolēģi un tuvi draugi tularemia nav apdraudēta. Tularemia var noķert tajos gadījumos, kad baktērijas ir atvērti, lai piekļūtu iekšpusi organismā caur skrāpējumiem un citu bojājumu ādas vai gļotādām. Vēl viens kopīgs veids infekcijas - dzeramā ūdens piesārņots ar grauzējiem.

Tūlīt pēc iekļūšanas cilvēka organismā, izraisītājvielas tularemia sāk vairoties un, agrāk vai vēlāk, baktērijas izplatās uz visiem orgāniem un sistēmām. Tie galvenokārt uzkrājas limfmezglos, aknās, liesā un plaušās. Ja jūs sākat attīstīt tularemia, simptomi parasti parādās 3-6 dienu laikā. Pacientiem pēkšņs drudzis, muskuļu sāpes, slikta dūša, galvassāpes. Ņemiet vērā, ka temperatūra nereti sasniedz kritisko līmeni, tāpēc diagnoze tularemia ārstēšana jāsāk tūlīt pēc pareizu diagnozi.

Klīniskā aina tularemia

Raksturīgas tularemia lielā mērā, cik tas ir baktērijas ienāca ķermeni. Visizplatītākais infekcijas - ādas tularēmijas, kas attīstās kā rezultātā bojājumu ādas. Šeit ir visspilgtākais simptomi tularemia:

  • izskats suppurating čūlas vietā iespiešanās baktēriju;
  • pastāvīga nieze jomā bojātu ādu;
  • Palielināti limfmezgli (var sasniegt ar diametru 5-9 cm);
  • lifmaticheskih mezglus abscess ar sekojošu plīsumu pavarda un atbrīvošanu bieza, krēmveida strutas.

Dažos gadījumos, pustulām atrisināt par to pašu, bet gaidīt "jūras laika apstākļiem," mēs neiesakām jums, jo process pašiznīcināšanos ir ļoti garš un čūlas izskatās diezgan nepatīkama un būtiski samazināt dzīves kvalitāti. Turklāt ādas tularemia, kas neveido diagnozi jebkādām problēmām, reaģēt arī uz ārstēšanu. Tas ir vēl viens spēcīgs arguments par labu ne atlikt vizīti pie ārsta.

Daži vārdi par cita veida tularemia:

  • glazobubonnaya tularemia - attīstās kā rezultātā iekļūšanu patogēnu konjunktīvas;
  • angiozno-Buboņu forma - izraisa baktēriju mutē hit cilvēks. Slimības simptomi ir līdzīgi stenokardiju, bet tas aizņem daudz grūtāk - ar augstu temperatūru, augstu temperatūru, un ievērojami palielināt kakla limfmezglu;
  • Vēdera tularemia - pavada sāpes vēderā, slikta dūša, vemšana, zarnu asiņošana atvērts (neparādās visiem pacientiem). Šajā gadījumā, infekcijas simptomi ir līdzīgi apendicīts, padarot to grūti labot diagnozi;
  • plaušu forma tularemia - hit sakarā ar patogēniem plaušās. Slimība iet grūti, pavada stipras sāpes krūtīs. Ja pacientam ir diagnosticēts plaušu tularemia, vakcinācija ir obligāta posms ārstēšanu, jo pastāv reāla iespēja nopietnas komplikācijas (abscesi), un neatgriezeniskas deformācijas plaušās.

Ārstēšana tularemia

 Ziede ārstēšanai tularemia

Narkotiku izvēles tularemia ir antibiotikas. Ādas forma tularemia nav bīstama cilvēkiem un var pāriet pati, bet specifiska ārstēšana var paātrināt šo procesu, novēršot cilvēka kontemplācija neglīts čūlas. Plaušu forma ir daudz dramatiskās sekas, un ir nepieciešama visaptveroša pieeja ar obligātu nepārtrauktu uzraudzību pacientam.

Profilakse Tularemia ir rutīnas vakcinācija iedzīvotāju. Riska grupā ir cilvēki, kas dzīvo plūdu līdzenumos, kā arī darbinieki, kompānijām, kas specializējas iepirkumos un ādu ondatru, ūdens žurkām un trušiem.

Яндекс.Метрика