Tuvredzība

Vispārīgs raksturojums slimības

 Simptomi tuvredzība

Tuvredzība vai tuvredzība - ir plaši izplatīts pārkāpums refrakcijas acs, kas noved pie sliktas redzes asums. Tuvredzīgs cilvēkiem ir grūti saskatīt tālus objektus no tiem. Šī funkcija bieži izraisa patoloģiska formas acs ābola. Kad tuvredzība tas ir ovāla forma, tādēļ galveno uzmanību starus notiek nevis uz tīklenes, un viņas priekšā, un attēls ir izplūdis.

Pagarinājums no acs ābola ar tuvredzība noved pie vēl lielāka pasliktināšanās redzes dēļ makulas deģenerāciju. Tā pakāpeniski kļūst plānāki un var saplīst vai nolobīties kā rezultātā traumas vai kritiena.

Tuvredzība - galvenokārt slimība jauno paaudzi. Visā pasaulē cieš no tā vismaz 1 miljards. Cilvēki, no kuriem lielākā daļa skolēni, studenti un citas personas līdz 30 gadu vecumam.

Skati tuvredzība formas grāds

Tuvredzība bērniem var būt iedzimta. Šajā gadījumā bērns jau ir piedzimis ar refrakcijas kļūdas acs no agrīna vecuma, kam nepieciešama korekcija tuvredzība.

Iedzimta slimības formu izpaužas ar 1 gada līdz 18 gadiem, puse no bērniem, kuru vecāki cieš no tuvredzība.

Attīstība iegūtās tuvredzība bērniem 7-16 gadu vecumam visbiežāk izraisa vizuālo darbu sliktos apstākļos (nepareizā gaismā vai nosēšanās rakstveida darba laikā, kā arī pārmērīga entuziasmu ar datoru). Tomēr slimība, kas šajā gadījumā arī provocēt iedzimtām faktoriem - nosliece uz vājumu acu muskuļus un neregulāras formas acs ābola.

Saskaņā ar slimības smaguma var būt vieglas tuvredzība (līdz 3, 0 dioptrijas.), Medium (līdz 6, 0 dioptrijām.) Un stipru (lielāks par 6, 0 dioptrijas.).

Atkarībā no slimības atšķirt stacionāriem un progresīvo formām tuvredzība. Pirmā forma tuvredzība redzes traucējumiem pacientu, bet pasliktinās laika gaitā. Progressive tuvredzība bērniem un pieaugušajiem, raksturo pastāvīga samazināšanās un redzes asumu līdz pat vairākiem dioptrijām gadā.

Diagnoze tuvredzība

Kad tuvredzība nav nekādas citas acīmredzamas morfoloģiskas izmaiņas struktūrā institūciju redzes izņemot ovālu formas acs ābola. Ir aizdomas tuvredzība klātbūtne bērniem, ievērojot uzvedību bērna, viena no acīmredzamiem simptomiem tuvredzība - Squinting caur kuru aina kļūst skaidrs.

Oftalmologs precizē diagnozi pārbaudes tabulas Sivtseva laikā. Tajā pašā laikā ārsts var izmantot korektīvas brilles. Fiziskā un klīniskās refrakcijas acs ar tuvredzība pārbauda, ​​izmantojot ophthalmometer, refraktometru un / vai dioptrona. Labākai redzamībai fundus pacienta iepriekš notika tsiploplegiya - midriāzi ar atropīnu vai skopalominom.

Lai noteiktu etioloģijā tuvredzība attiecas ehooftalmograf. Tas ļauj aprēķināt sagitālā ass acs (attālums no centra tīklenes uz redzes laukā). Šie rezultāti korelē ar vecumu pacienta, un tikai pamatojoties uz kvalitatīvo un kvantitatīvo novērtējumu diagnozi refrakcijas un plānoto ārstēšanu tuvredzība.

Konservatīvā ārstēšana tuvredzība

 Konservatīvā ārstēšana tuvredzība

Uzdevums konservatīvās korekcijas tuvredzība - bez operācijas tikai ar brillēm, kontaktinformāciju vai aparatūras metodes, lai mainītu anormālu refrakcijas kļūdas.

Norāda - visvairāk tradicionālā veidā koriģēt tuvredzības. Ar precīzu izvēli lēcas var nodrošināt ērtu redzējumu un novērst spriedzi acīm. Briļļu korekcija - viena no visbiežāk izmantotajām metodēm ārstējot tuvredzība bērniem. Tomēr tas arī ir savi trūkumi: neērtības īstenošanu, ierobežota perifēro redzi, pavājinātu telpiskās uztveres un traumatisku laikā.

Kontakts korekcija tuvredzība, izmantojot lēcas var izmantot dienas vai nakts režīmā. Otrajā gadījumā koriģējošas lēcas miegā maina izliekumu radzenes un nodrošina ietekmi normālu redzi visos nākamajā dienā.

Par korekcijai tuvredzība lēcas ir ērti un spēj ievērojami uzlabot redzi. Tomēr tie ir kontrindicēti valkātas infekcijas slimību laikā. Tāpat ir iespējams acs trauma vai infekcija, ja nav pareizi valkāt vai izmantot nesterilā objektīvs.

Aparatūra izmanto ārstēšanu tuvredzība brilles Massager, labojot datorprogrammas, ultraskaņa, infrasarkano, lāzera un magnētiskā terapija, vakuuma masāžas un elektriskās stimulācijas. Protams konservatīvais korekcija tuvredzība tiek veikta individuāli, vidēji par 10 dienām ar aizstājēju lietošanu līdz pat 5 dažādām ierīcēm.

Ar izvēle briļļu lēcas ir ļoti atbildīga pieeja, sliktas kvalitātes optiku, var pasliktināt simptomu tuvredzība.

Ķirurģiska ārstēšana tuvredzība

Lāzera redzes korekcija - mazāk bīstamu veidu operācijas tuvredzības. Procedūra sastāv mainīt izliekumu radzenes ar lāzera staru. Ārstēšana notiek ambulatoro pamata, izmantojot vietējo anestēziju. Minimāli invazīvas lāzera ķirurģija tuvredzības ilgst līdz pat 60 sekundēm. Viņas mūža efekts, un pēc tam, kad, piemērojot šo metodi pacientam vairs nav nepieciešams optisko metodi labošanai Vision - lēcas vai brilles.

Ārstēšana ar lāzera letes ar tuvredzība bērniem, grūsnības, laktācijas, katarakta, glaukoma laikā, kā arī enerģiska slimības progresēšanu. Šajā gadījumā, mēs iesakām turot scleroplasty. Viņas pacientu implantēts donoru sklēras laikā, lai novērstu turpmāku stiepjas no acs ābola. Un uz nākamo posmu, ārstējot tuvredzība kļūst lāzera redzes korekcijas.

Vēl ķirurģisko operāciju tuvredzība Lāzerkoagulācija uzticēto pacientu tipa tīklenes deģenerāciju laikā. Šis paņēmiens nav uzlabot redzi, bet, lai novērstu turpmāku retināšanas, atslāņošanās vai saraujot tīklenes.

Operācijas tuvredzība ar implantācijai acī no kontaktlēcām notiek ar kontrindikācijas lāzera korekcijas slimības. Lens materiāls ir saderīga ar acu audos un ir mūža garantija. Dabiskā lēca tiek saglabāta un ilglaicīgi uzlabojusies redze rodas pēc 5-6 stundu laikā pēc operācijas.

Яндекс.Метрика