Žultsakmeņi

 Žultsakmeņi

Vārds žultsakmeņi daiļrunīgi runā pats par sevi un pārstāv patoloģisko stāvokli žults ceļu ar veidošanos smilšu un akmeņu viņiem - sākumā slimības, lai pabeigtu savu obstrukciju - pēdējā posmā. Mānīgs žultsakmeņu slimība parasti neizdod savu klātbūtni organismā, kad process "akmeņu veidošanos" ir tikai sācies. Tā pēc pirmās akmens prasīs vairāk nekā vienu gadu, acīm neredzamu, tas parādīsies žultspūšļa un kamēr cilvēki jūtas kā sāpīgas lēkmi žultsakmeņu slimības pirmo reizi.

Tāpēc ir svarīgi zināt raksturu katra iestāšanās žultsakmeņu slimības un iespējamos cēloņus, izraisot to, jo, brīdināja cilvēkus nav atzīta par neapbruņoti.

Cēloņi žultsakmeņi

Jūs bieži vien var dzirdēt žultsakmeņu slimība, ko sauc veiksmīgi cilvēki. Ir grūti nosaukt dzīvi mūsu tautieši laimīgs, bet, tomēr, tikai ar oficiālo statistiku, piektā daļa krievu ir pareizajā augšējā kvadrantā, dažāda lieluma, "dārgumu", kas sastāv no dažāda izmēra un krāsas oļiem. Tas izskaidrojams ar faktu, protams, ne labklājību, un jo īpaši neveselīgs uzturs un dzīvesveids. Tikai lielais stresa situācijām skaits un padara mūsu pilsoņi "jam" viņu nemiers trekna, cepta, augsts holesterīna līmenis pārtikas. Pārpalikums holesterīna kopā ar sliktu vidi un iedzimtību izraisa to, ka traucējis normālu funkcionēšanu žultspūslī un izraisa attīstību žultsakmeņi.

Kopā ar monotonu pārtiku, top no žultsakmeņu slimība veicina arī mazkustīgs dzīvesveids. Sakarā ar fizisko aktivitāšu trūkumu un galvenokārt mazkustīgu veida dzīvi žultspūšļa un žultsvadu, tas nepalielinās un tas veido kristālus holesterīna, kalciju, fosforu, oglekli, un citas skābes. Neaizstājams partija gall "akmens veidošanās" - dažādiem pigmentiem, īpaši bilirubīna. Tas pigmenti atbildīga par žultsakmeņi visdaudzveidīgākā, dažreiz diezgan dīvaino krāsu.

Diagnoze žultsakmeņu slimības

 Diagnoze un simptomi žultsakmeņi

Sniedz skaidru novērtējumu stāvokli organismā un nodot klīnisko diagnozi žultsakmeņu slimība, pamatojoties tikai uz pacienta sūdzības, nevar neviens pats pieredzējis. It īpaši, ka uzbrukumi žultsakmeņu individuālo sajūtu var būt diezgan specifiska. No sūdzējās par smagu sirdslēkmes, lai izvirtule traucējumi krēslu. Dažiem pacientiem ir saistīti simptoms kairinātu kuņģi, ir smaguma sajūta, dedzināšana un tādējādi pilnībā prombūtnē sāpes labajā augšējā kvadrantā.

Ar regulāras izpausme paroksismālo sāpes pēc ēšanas traucējumiem (trekna, cepta pārtika), bieži slikta dūša, vemšana, vēdera uzpūšanās ir nepieciešams nekavējoties veikt ultraskaņas pārbaudi aknu, žultspūšļa un žultsceļu. Ja Jums ir aizdomas, ka veidošanos kalcija akmeņiem, ārsts var ieteikt darīt rentgenoloģiskā izmeklēšana vēdera. Dažos gadījumos, žultsakmeņu slimība, un ļoti progresējusi, diagnosticēta nejauši bez klīniskiem simptomiem vai sūdzībām no pacientiem kārtējo medicīnisko pārbaudi organismā laikā.

Simptomi žultsakmeņi

Paziņojums sākumu veidošanās žultsakmeņu slimība ir gandrīz neiespējami. Primārais slimības stadijā ir pilnīgi bez simptomiem un pirmais nozīmīgais sāpes pacients var atrast vēlāk gadu desmitus pēc veidošanos pirmā akmens.

Galvenie simptomi žultsakmeņi, kas būtu jums labs iemesls aizdomām ir sāpes savā labajā pusē, un jostas reģionā, regulāri rodas rūgta garša mutē, dzeltenīgu nokrāsu ādas un acu ābolu.

Bieža lēkmes žultsakmeņu slimības dēļ līdzīgas sāpes sajaukt ar uzbrukumu stenokardija vai sāpes kuņģī, bet rūpīgu uzmanību uz savu ķermeni tās var atšķirt vienu no otra. Ja žultsakmeņi sajūta sāpes parasti ir stundu vai pusstundu pēc ēšanas. Uzklikšķinot uz labajā augšējā kvadrantā sāpes ir ievērojami uzlabota, it īpaši, ja palpācija ražot elpu.

Bieža simptomi žultsakmeņi - tas ir nesaprātīgi pēc pirmā acu uzmetiena, gremošanas un vēdera uzpūšanās.

Ārstēšana žultsakmeņu slimības

Metodes ārstēšanai žultsakmeņi ir tieši atkarīga no tā, kādā stadijā slimība ir. Uzsākta žultsakmeņu slimība, ko sauc pie tās pašreizējais pirms akūtas lēkmes - žultsceļu kolikas, diemžēl, nav izārstēt tautas līdzekļiem, un jūs vadāt lielu risku ne tikai savu veselību, bet arī dzīvību, iesaistoties sevis ārstēšanā.

 Simptomi un ārstēšana žultsakmeņi

Zinot un atzīstot to, ka jūs veikt jūsu žultspūšļa akmeņi, kas jebkurā laikā var bloķēt žults ceļu pie akūtas lēkmes žultsakmeņu slimību, cik vien iespējams, cenšas savākt drosmi, lai reaģētu uz to, kas notiek pa labi. Ja pietiekami stipras sāpes vai pat mērens spēks, bet neiet uz stundu, izsauciet ātro palīdzību, vai iet pats, ja iespējams, medicīnas iestādē, lai saņemtu palīdzību. Ja sāpes ir nepanesams, varbūt pieņemšana papaverīns vai shpy (1-2 tabletes).

In sākumposmos žultsakmeņu slimību var uzskatīt par kādu no pasākumiem, par to pašu, kā līdzekli, profilakses, nevis pilns ar viņas atbrīvošanu. Pirmkārt, kā viens no šiem pasākumiem, mēs varam ieteikt ievērošanu īpašu diētu žultsakmeņi, kas novērstu veidošanos jaunu akmeņi žultspūslī. Turklāt, pareizi organizēta vara žultsakmeņu veicinās dabas likvidēšanu un pakāpenisku izņemšanu no organisma esošo maziem akmeņiem un smiltīm. Attiecībā uz liela izmēra akmeņiem žultsakmeņu ārstēti tikai ar diētu skaidri būt neefektīva šādā situācijā, tas bieži nāk likvidēt tos nekavējoties.

Яндекс.Метрика