Ureaplazmozi

Īss apraksts slimības

 Simptomi ureaplazmozi vīriešiem un sievietēm

Ureaplazmozi vīrieši un sievietes ir viena no visbiežāk infekciju kategoriju slimībām, seksuāli transmisīvās slimības .  Neskatoties uz to, ka patogēni ureaplazmozi noteikti ilgu laiku un ir labi saprotams, daudzi eksperti joprojām šaubos, vai jūs var uzskatīt par atsevišķu slimību ureaplazmozi, vai arī tas ir sekas jebkuriem citiem procesiem cilvēka organismā .  Šādas šaubas ir balstītas uz jaunākajiem pētījumiem, kurā tika konstatēts, ka klāt patogēni makstī ureaplazmozi 60% no veselām sievietēm .  Turklāt tie ir atrodami 30% jaundzimušo meiteņu .  No Ureaplasma biežums veseliem vīriešiem ir reģistrēti retāk, bet tas notiek regulāri, un var kalpot kā augsni labi pamatotu secinājumu .  Taču tie jau ir .  Pirms dažiem gadiem ureaplazmozi vīrieši un sievietes saņēma noteikšanu oportūnistisko infekciju, un šobrīd savus sākotnējos naidīgu patogēnus attiecībā uz attiecīgo personu .

Izraisītājs slimības ierosinātājs

Ureaplazmozi sievietes un vīrieši izprovocēja ureaplasmas darbības, kas ir līdzīgi lieliem vīrusiem, jo ​​viņiem nav šūnu sienas vai DNS utrachenennye baktēriju dabiskās evolūcijas .  Tātad nosaukums infekcija "ureaplazmozi", jo Ureaplasma nevar pastāvēt bez urīnvielu, ka tie iznīcina tās dabisko dzīves cikla laikā .  Nosūtīšana patogēnu ureaplazmozi veikta galvenokārt dzimumakta laikā .  Iekšzemes veids infekcijas reti reģistrē, un būtībā inficētie bērni, sakarā ar nepilnībām imūnsistēmas .  Ir iespējams arī intrauterīnās infekcijas, ja slimība tiek pārnesta uz augli dzemdē .  Es gribētu teikt, ka ureaplazmozi, kuras simptomi grūtniecības laikā tiek novērotas var novest pie ļoti drausmīgas sekas, tāpēc pārliecinieties, lai pārbaudītu grūtnieces klātbūtni ureaplasmas .  Baidās no pozitīvie analīžu rezultāti nav nepieciešams .  Galvenais, ka slimība tika konstatēta laikā, un to var viegli iznīcināt patogēnus izmantojot pretmikrobu narkotikas .

Simptomi ureaplazmozi

Simptomi ureaplazmozi vīriešiem un sievietēm ir apmēram mēnesi pēc inficēšanās, bet, kā jau iepriekš minēts, ar labvēlīgu protams, tas nedrīkst izpausties jau vairākus gadus .  Šajā gadījumā, tas viss ir atkarīgs no veselības stāvokļa pacientu ureaplazozom personai - precīzāk, viņa imūnsistēmas .  Galvenais aizsardzības faktors ķermeņa kļūst maksts mikrofloru, normālu attiecību dažādu mikroorganismu .  Ja kāda iemesla dēļ trausls līdzsvars tiek traucēts, ureaplazmozi sāk attīstīties, ārstēšanas mērķis ir samazināt skaitu ureaplasmas .  Tomēr galvenais grūtības, šajā gadījumā, ir ne tik daudz ārstēšana kā slimības konstatācijas .  Ureaplazmozi uzvedas nelieli simptomi .  Daudzi pacienti nepievērš nekādu uzmanību tiem, un tāpēc, ka ļoti bieži ureaplazmozi tikai atklāti kārtējām pārbaudēm vai studiju paraugiem, kas ņemti pavisam citu iemeslu dēļ laikā .

Tipiskākais simptomi ureaplazmozi ietver:

  • skaidrs izdalījumi no maksts;
  • dedzinoša sajūta urinējot;
  • velkot sāpes vēderā;
  • smags un ilgstošs menstruāciju;
  • menstruālā pārkāpumi;
  • asiņošana (reti sastopami);
  • izskats balti izdalījumi no dzimumlocekļa galviņa.

Tā apgalvoja, ka ureaplazmozi vīriešiem un sievietēm bieži izraisa neauglību. Tas nav gluži taisnība. Kā jau esam teikuši, infekcijas aģentu, kas atrodas mikrofloru pat pilnīgi veseli cilvēki, tāpēc nespēja grūtniecību galvenokārt ietekmē klātbūtni iekaisumu. Ilgstošas ​​nekontrolēti pavairošana ureaplasmas izraisīt reproduktīvās traucējumi, kas var izraisīt neauglību tiešām.

Ureaplazmozi grūtniecības laikā

Vienlaikus veicot bērnu, kad aizsargbarjeras no ķermeņa ļoti novājināta, lai sākuma infekcija ir ļoti neliels daudzums pat ureaplasmas. Tie nerada malformācijas bērnu, bet var izraisīt spontāno abortu, priekšlaicīgu dzimšanu, polyhydramnios un fetaplatsentarnoy neveiksmes, kas ietekmē normālu augļa attīstību, tās piegādi skābekļa un barības vielu. Šī iemesla dēļ, ureaplazmozi kura simptomi grūtniecības laikā ir ievērojami vairāk starp infekcijām, kas prasa nepārtrauktu uzraudzību un savlaicīgu ārstēšanu. Ja jums bija iespēja noteikt simptomus ureaplazmozi laiku, topošajai māmiņai iecelts drošākas zāles, kas samazina apjomu ureaplasmas pārejošo un dzemdēt veselīgu bērnu.

Infekcija auglim no mātes grūtniecības laikā ir ļoti reti, jo bērns ir aizsargāts ar placentu. Tomēr jaundzimušo skaits diagnosticēta ureaplazmozi pieaug, jo laikā dzemdību aizsargbarjerām vairs nav aktīvs. Tādējādi pirms dzimšanas ureaplazmozi grūtniecības laikā ārstēti ir nepieciešams. Parasti kurss antibiotiku terapijas tiek dota laikā 2 noteikumiem.

Diagnoze slimības

Par precīzu diagnostiku, ārsti izmanto kombināciju vairākām metodēm:

  • Bakterioloģija - precīzi aprēķināt ureaplasmas par kuru paraugi, kas ņemti materiāli tiek novietoti barotni. Arī šī metode tiek izmantota, lai atklātu patogēnu jutību pret noteiktām zālēm;
  • polirazmernaya ķēdes reakcija - operatīva diagnostikas metode, lai precīzi noteiktu, ureaplazmozi sievietēm un vīriešiem 5 stundu laikā pēc testu. Vienīgais atmaksas šāda veida pētījums ir, ka tas nesniedz nekādu informāciju par to, cik patogēniem, un līdz ar to nav pamats izvēloties konkrētu produktu;
  • seroloģiskās metode - izstrādāts, lai noteiktu antivielas antigēnu ureaplasmas. Izmanto, lai noteiktu cēloņus sākumā dzimšanas, neauglība, komplikācijas pēcdzemdību periodā.

Ārstēšana ureaplazmozi

 Tabletes ārstēšanai grūtniecības ureaplazmozi laikā

Ja pētījumi ir atklājuši, lielāku skaitu patogēnu organismā, ureaplazmozi vīrieši un sievietes nepieciešama ārstēšana. Neliels daudzums ureaplasmas nav pamats ārstēšanas ureaplazmozi piešķiršanu. Izņēmumi ir sievietes, kuras plāno grūtniecību vai ir jāsedz bērnu.

Tā kā patogēni viegli pielāgojas rīcību dažādu antibiotiku, lai atrastu efektīvs līdzeklis var būt ļoti grūti. Lai palīdzētu šajā var tikai baktēriju pētījumā ar definīciju jutību mikroorganismu esošo komponentu narkotiku. Parasti eksperti izmantot tetraciklīni (doksiciklīnu, tetraciklīna) un makrolīdiem (vilprafen, klaritromicīns, azitromicīnu). Praktiski visi antibiotikas ir stingri kontrindicēti grūtniecības laikā. Ja tiek diagnosticēta topošajai māmiņai ureaplazmozi ārstēšana ietver iecelšanu drošu makrolīdiem (eritromicīns, Rovamycinum) un imūnmodulatori. Nesenie palīdzēs nostiprināt imūnsistēmu, kas ir būtiska veiksmīgai ārstēšanai infekciju.

Яндекс.Метрика