Urīna nesaturēšana ir gados vecākiem cilvēkiem

Senils nesaturēšana - piespiedu atbrīvošanu urīnā - novērota 70% sieviešu un vīriešu vecums ļoti bieži sastopama parādība. Urīna nesaturēšana gados vecākiem pacientiem problēma ir krustcelēs vairākās jomās medicīnā: uroloģija, ginekoloģija un neiroloģijas, aptver gandrīz visus dzīves aspektus pacientu, apgrūtinot viņu mājsaimniecības, profesionālo un ģimenes adaptāciju.  Urīna nesaturēšana, kas vecākiem cilvēkiem rasties 70% gadījumu

Tomēr, lai nesaturēšana jāizturas tāpat kā jebkuru citu slimību, kurām nav kauns. Urīna nesaturēšana ir gados vecākiem cilvēkiem ir dabiska izpausme novecošanās, kas var būt iemesls novirzes un neveiksmju funkcionēšanā dažām sistēmām.

Cēloņi un veidi urīna nesaturēšanas veciem cilvēkiem

Jo normāls vesels cilvēks urinates aptuveni 5-6 reizes dienā, bet ar vecumu cilvēka ķermenis var mainīties, izjauca procesu urinēšanu. Formas šī slimība tiek iedalīti:

  • Stress nesaturēšana gados vecākiem pacientiem (30-40% gadījumu), kas izraisa vājināšanos iegurņa sēžas muskuļus. Parasti tas notiek, kad darbojas, šķaudot, smejoties, pacelšanas svars, fizisko aktivitāti;
  • Urīna nesaturēšanas (15-20% gadījumu), kas saistīts ar paaugstinātu aktivitāti urīnpūsli. To izraisīja ārējie kairinātāji: troksnis tekošu ūdeni, mazgājot traukus, alkoholu, aukstā sezona, uc;.
  • Pārejošas (pagaidu) nesaturēšana. Vecāki cilvēki var būt saistīta ar infekcijas un iekaisuma slimībām, urīnpūšļa (akūts cistīts). Sievietēm, šāda veida nesaturēšana var būt saistīta ar iekaisumu maksts vai urīnizvadkanāla, kopā ar savu klātbūtni steidzamību, bieža urinēšana, dedzinoša sajūta;
  • Urīna pārpildes. Šis nesaturēšanas veids vecākiem vīriešiem bieži vien ir saistīta ar labdabīgu prostatas hiperplāziju vēsturē, sašaurināšanās urīnizvadkanāla, vismaz - prostatas vēzis.

Dažos gadījumos iemesls urīna nesaturēšana vecākām sievietēm var būt hormonālās izmaiņas organismā. Vecumu saistītas samazināšanās sieviešu hormoniem izraisa atrofisku izmaiņas dzemdes kakla un urīnizvadkanāla epitēliju.

Bez tam, urīna nesaturēšana, kas vecākiem cilvēkiem var būt saistīts ar spēcīgu stresu un nervu sistēmas (trieka, Parkinsona slimība) slimībām.

Urīna nesaturēšanas ārstēšanai, kas vecākiem cilvēkiem

 Spazmeks - spazmolītiskais zāles, lai ārstētu urīna nesaturēšanu vecākiem cilvēkiem
 Lai noskaidrotu, cik lielā mērā un cēloņus nesaturēšanas savākt pacientu sūdzības, optiskās inspekcijas, X-ray un ultraskaņas izmeklēšana urīnpūšļa, urodynamics, urīna kultūras veic uz mikrofloru. Pašlaik ir vairākas metodes, lai ārstētu urīna nesaturēšanas veciem cilvēkiem:

  • Non-ārstniecisko;
  • Medicīnas;
  • Ķirurģiskā.

Metodes būtība slēpjas ne-narkotiku urīnpūšļa apmācības, kuru mērķis ir palielināt intervālu starp urinēšanu. Lai to izdarītu, pacientam jābūt dabisko vēlmi urinēt ar spēcīgu kontrakcijas anālā sfinktera. Arī pacientiem, kas cieš no piespiedu atbrīvošanu urīnu, ir ieteicams veikt apmācības vingrinājumi iegurņa muskuļus.

Medikamenti prakses mērķis ir samazināt saraušanās aktivitāti urīnpūšļa izmantojot antidepresantu un spazmolītiskais narkotikas.

Neskatoties uz to, ka konservatīva ārstēšana urīna nesaturēšana gados vecākiem sasnieguši labus rezultātus atsevišķos gadījumos ir nepieciešams, lai veiktu operācijas. Visbiežāk operācijas lieto, lai ārstētu pacientus ar stresa urīna nesaturēšanas, retāk - ja steidzami formas nesaturēšana.

Яндекс.Метрика