Urīna nesaturēšana sievietēm

Urīna nesaturēšana sievietēm sauc valsti, kurā ir neapzinātas noplūdes urīnu. Urīna nesaturēšana ir sadalīta pārpildes nesaturēšana, anatomiskās nesaturēšana, funkcionālās nesaturēšanas, un kopējā nesaturēšana.  Trūkums iegurņa dienas - viens no iemesliem nesaturēšana sievietēm

Aptuveni 20% sieviešu piespiedu noplūde urīna notiek starp cilvēki 20 līdz 55 gadiem, 15% sieviešu - 35 gadi, 28% - pēc 55 gadiem.

Simptomi un cēloņi urīna nesaturēšana sievietēm

Ir divi galvenie iemesli urīna nesaturēšana. Urīna nesaturēšana var rasties, ja spiedienu uz urīnpūsli brīdī smejoties, šķaudīšana, klepus un citas aktivitātes. Urīna nesaturēšana, ko izraisa stress, neparādās sapnī un izmaiņas ķermeņa stāvokli.

Urīna nesaturēšana cēlonis sievietēm var būt nekontrolējama vēlmi urinēt notiek, kad neapzinātas kontrakcijas urīnpūšļa muskuļus.

Urīna nesaturēšana var būt saistīts ar neveiksmes iegurņa grīdas. Pēc traumas iegurņa grīdas dzemdes, urīnpūšļa un maksts sienas krišanas, nemainot savu dabisko atrašanās vietu. Urīna nesaturēšana var izraisīt iedzimtu faktoru dažādas anatomisko traucējumi (iedzimtas un iegūtas), ķirurģija, smaga darba, urīnceļu infekcijas, ņemot dažas zāles, ir liekais svars.

Slimība var attīstīties pakāpeniski ar akmeņiem urīnpūslī, iegurņa orgānu prolapss, diabēta, Alcheimera slimība vai Parkinsona slimība, izkaisītā skleroze, urīnpūšļa vēža, insulta, muguras smadzeņu traumas, un pēc tam, kad veikta histerektomija (noņemšana no dzemdes) un hronisks klepus saistītas ar smēķēšanu vai ilgstoša gaitu bronhīts.

Urīna nesaturēšana var attīstīties smēķēšana, nepietiekama šķidruma uzņemšana un kofeīna ļaunprātīgu izmantošanu.

No urīna nesaturēšanas simptomi

Nesaturēšana sievietēm steidzama vajadzība urinēt mainīgo. Simptomi steidzamības var atšķirties atkarībā no konkrētās situācijas un dzīvesveidu. Tomēr visi simptomi vienmēr saglabāja nekontrolējamu vēlmi urinēt. Palielināta urinēšana notiek naktī. Ja bieža urinēšana stāvoklis pacienta pasliktinās, jo urīnpūslis vairs tur lielu daudzumu urīnā.

Mudināt uz urinēt nesaturēšana var rasties pat ar gandrīz tukšu urīnpūsli. Neliels daudzums urīna plūsma plūsmas, augstas plūsmas vai pilienus. Urīna notiek braucot, pastaigas, gultā, pie skaņu tekoša ūdens no krāna. Neirogēnu nesaturēšana izpaužas pārmērīgā stiepjas pilnu urīnpūsli. Kad urīnpūslis ir pilnībā aizpildīts, šķidruma spiediens pārvar pretestību sfinktera un urīna noplūde no urīnpūsli. Šāda veida pārkāpuma sievietes nespēj urinēt parasti spēcīgu stabilā plūsmā.

Diagnostikas metodēm un urīna nesaturēšanas ārstēšanā sievietēm

Lai precizētu diagnozi urīna nesaturēšana sievietēm ārsts precizē informāciju par slimības un veic fizisku pārbaudi. Infekcijas urīnpūslī klātbūtne palīdz noteikt sētu sterilitātes, urīna analīzi un urīna culturological. Lai veiktu stresa testu par urīnpūsli, ārsts ievieto šķidrums uz urīnpūsli, un lūdz klepus. Un Bonnie pacelšanas tests (stiepjas) urīnpūšļa kakla nāk ar instrumentu vai pirkstu ievada makstī. Testa spilventiņi palīdz noteikt, cik bieži un cik daudz urīna noplūde notiek dienas laikā.

Turklāt nesaturēšana ārsts var izrakstīt tsistometrografiyu cystometry, uroflowmetry - vairākas pārbaudes, lai noteiktu spiedienu uz urīnpūsli citā pildījumu. Kad cystometry noteiktu spiediena noplūdi un maksimālo spiedes stiprību urīnizvadkanāla. Noteikt atlikušo daudzumu šķidruma urīnpūslī pēc urinēšanas palīdz metodi un ultraskaņas diagnostikas radiogrāfijas. Tās palīdz noteikt nostāju urīnizvadkanāla un urīnpūšļa stresu, klepus un urinēšana.

Atsevišķiem pacientiem noteikti cystoscopy - metode pētot iekšējo struktūru urīnpūšļa un urīnizvadkanāla izmantojot plānas endoskopu. Identificēt fiziskos defektus no urīnceļu sistēma palīdz cystourethrogram. Ar šo metodi, kas ir X-ray iekšējās sienas urīnvada un urīnpūšļa izmanto joda saturošām kontrastvielām.

Lai urīna nesaturēšanas ārstēšanā sievietēm, pastāv vairākas pieejas. Labākais terapijas pamatā cīņai pret cēloni urīna nesaturēšana. Un atkarībā no iemesla pārkāpumu piemērot fizioterapija, īstenošanu, hormonu terapiju, medikamentus, psihoterapiju un ķirurģijas terapiju. Veselības stāvoklis var uzlabot ar vienu zāļu aizvietotāju no urīna nesaturēšanas sievietēm uz otru, vienlaikus novēršot patoloģisko stāvokli pamatā esošo slimību.  Kegel vingrinājumi - viens no ārstēšanas urīna nesaturēšana sievietēm

Ar jebkura veida urīna nesaturēšana sievietēm, lai palīdzētu tikt galā Kegel vingrinājumi. Šie vingrinājumi palīdzēs nostiprināt muskuļus vēdera un iegurņa. Kad jūs izmantot pacientam vajadzētu būt trīs reizes dienā trīs sekundes sasprindzināt iegurņa muskuļus. Of a pessary, speciālām gumijas intravagin ierīču efektivitāte ir atkarīga no nesaturēšanas veida un individuālajiem parametriem anatomiskās struktūras organismā.

Lai stiprinātu iegurņa muskuļus, ir iespējams, izmantojot ekstrakorporāla magnētisko stimulāciju. Šīs procedūras laikā, magnētiskais lauks iedarbojas uz nervu galiem ķermeņa.

Urīna nesaturēšana fiziskas slodzes laikā, bet nevājinot muskuļus iegurņa pamatnes, maksts atrofijas ārstēti ar dažādiem līdzekļiem (piemēram, decongestant un tūskas Zyudafed). Tiek uzskatīts, ka dažas zāles par urīna nesaturēšana sievietēm spēj sniegt mūža terapeitisko efektu.

Ja nesaturēšana izraisa bezdarbību vai dzemdes prolapss, jūs nevarat iztikt bez operācijas. Darbība nesaturēšana sievietēm, un var novērst fistulu, kas var izraisīt nesaturēšana.

Operācijas nesaturēšana sievietēm tiek veikta vai nu chrezvaginalnym vai transperitoneal piekļuvi saskaņā ar vispārējo anestēziju. Ārkārtīgi smagos gadījumos nesaturēšana ārstēti palielinot urīnpūsli vai urīna novirzīšanu.

Яндекс.Метрика