Uveīts

Vispārīgs raksturojums slimības

 Simptomi uveīta Eye

Uveīts - ir iekaisuma process asinsvadu apvalku. Atkarībā no vietas iekaisuma vairāku veidu uveīts.

Anterior uveìts attīstās iekaisums ciliārajā ķermeņa un varavīksnenes. Šī slimība veids tiek saukts arī iridociklīts.

Perifērijas uveìts ietekmē ne tikai ciliārā (ciliārais tas ir), bet stiklķermenī acs un tīklenes un acs asinsvadu apvalku - aizmugurējā daļā no acs asinsvadu apvalku.

Kad horioditah vai limfadenopātija, šķirnes mugurējās uveīts acs ciest dzīsleni, tīklenes un redzes nerva.

Uveīts var būt vai nu akūta vai hroniska. Jo hronisku slimības stadijā kļūst tad, ja simptomi uveīta pacienta turpinājās 6 nedēļas vai vairāk.

Bez savlaicīga ārstēšana uveīta var novest pie pieauguma objektīva uz skolēnu, kataraktu, glaukomu vidusskolas, tūska vai tīklenes atslāņošanās, stiklķermeņa apduļķojumi acīm.

Cēloņi uveīta Eye

Iemesli recidivējošas formas uveītu bieži ir alerģija raksturs. Un ar iekaisumu priekšējā acs asinsvadu apvalka cēlonis uveīts ir visbiežāk alergēnu streptokoku etioloģija. Un iekaisums aizmugurējā korpusa departamenta parasti izraisa toksoplazminom.

No uveīts cēlonis ir infekcija, tuberkulozes etioloģijas acu Mycobacterium Mycobacterium tuberculosis. Ir arī syphilitic uveīts, citomegalovīrusu, gerpevticheskoy daba.

Bērniem, cēlonis uveīta bieži kalpo dažāda veida traumu asinsvadu apvalku. Starp iespējamiem cēloņiem uveītu sauc arī sistēmiskās iekaisuma procesus organismā reimatoīdā artrīta, ankilozējošā spondilīta, sarkoidozi, Reitera sindroms, utt

Simptomi uveīta Eye

Simptomi uveītu atkarībā no slimības veida. Tipiski simptomi uveīta, piemēram, uz priekšu, ir:

  • fotofobija,
  • apsārtums un sāpīgums no acīm,
  • ievērojami samazināt redzes asuma,
  • hroniskas acu asarošana,
  • sašaurinātas zīlītes,
  • paaugstināts acs iekšējais spiediens.

Starp raksturīgajiem simptomiem uveītu sauc perifēro tips:

  • simetrisks zaudējums abām acīm,
  • traipi (lido) pirms manas acis,
  • samazināts redzes asums.

Simptomi uveītu, mugurējās tipa notiek diezgan vēlu. Par šo sugu iekaisums acs asinsvadu apvalku, nav tipiski sāpes vai apsārtums. Visbiežāk mugurējās uveīts uzrādījuši pakāpenisku samazināšanos domām, objektu deformācija un veidošanos plīvura pirms acīm.

Diagnoze uveīta Eye

No uveīta diagnoze ir svarīga slimības vēsture pacienta un imunoloģisko stāvokli. Ar oftalmoloģisko pārbaudi norādīts lokalizāciju iekaisuma asinsvadu apvalku.

No uveīts etioloģija, acs ir noteikts ar ādas testu alergēniem baktēriju (Streptococcus, Staphylococcus vai toksoplazminom). Diagnostikā TB slimības etioloģijas izšķirošajā simptoms uveīta apvienota bojājums no konjunktīvas kļūst acis un izskatu ādas pacientu specifiskās plankumi - fliktenov.

Sistēmiskās iekaisuma procesus organismā, kā arī klātbūtnē infekcijas diagnostikā uveīts, acs atbalsta analīzes asins serumā pacientam.

Ārstēšana uveīta Eye

 Acu pilieni ārstēšanai uveīta
 Driving uveīts ārstēšana ir atkarīga no etioloģijas un slimības veida. Tomēr jebkura veida iekaisuma simptomātiskai ārstēšanai uveītu ietver novērstu iznīcināšanu struktūras stiklveida un lēcas. Šim nolūkam, pacientiem tika ievadīts risinājumu, atropīns, Skopolamīnu, adrenalīns, uc

Medicīniskā ārstēšana streptokoku etioloģijā uveītu izmantota plaša spektra antibiotiku, kortikosteroīdi un vitamīnu terapija. Izzušana iekaisuma process notiek aptuveni 3-5 dienu ārstēšanai uveītu acīm.

Kad uveìts acu par fona terapijas toksoplazmoze un sulfadimezin hloridin. Ārstēšana uveīta formas turpina vismaz 2 nedēļu laikā nepārtraukti uzraugot nieru un pacienta asinīs.

Uveìts tuberkuloze etioloģija docked ar palīdzību ārstēšanas TB. Smagos gadījumos ar būtisku iznīcināšanas stiklķermenī dažreiz nepieciešama ķirurģiska ārstēšana uveītu.

Яндекс.Метрика