Vaginismus

Vaginismus ir medicīnisks stāvoklis, sievietēm, kas ir izteikts sāpes un nespēja nevienu no maksts iespiešanās, ieskaitot dzimumakta, higiēnas preces, un ieviešana  Vaginismus ir medicīnisks stāvoklis, sievietēm
 medicīniskā pārbaude. Kad izplatība notiek neapzinātas kontrakcijas vai spazmas pubococcygeus muskuli.

Cēloņi un simptomi vaginismus

Vaginismus pavada sāpes, muskuļu no iegurņa pamatni un maksts spazmas un var izraisīt iekaisumu dzimumorgānu un neiroloģiski traucējumi.

Galvenais iemesls slimības stāvoklī ir neirotiski traucējumi, traumas un kairinājumu, kas izraisīto asu aizsargājošu mehānismu bezsamaņā raksturs. Bieži cēloņi vaginismus ir depresija, histērija un apsēstības.

Izskats spazmas makstī var izraisīt neapdomāti darbības dzimumakta, sliktu erekciju seksuālo partneri laikā un strauji pārtrauktais dzimumakts.

Visbiežāk simptomi vaginismus ir muskuļu spazmas no maksts, gurni, iegurņa un vēdera un stipras sāpes jebkurā vaginālā dzimumakta. Spazmas var būt akūta vai lēni raksturs, kas rodas dzimumakta vai maksts eksāmenos, kā arī izpratni par garīgās iespiešanās laikā. Kā rezultātā spazmas bloķēja ieeju makstī, kas izraisa traucējumi no dzimumlocekļa partneri.

Iezīmes slimības

Pašlaik medicīnā ir identificējusi vairākas pakāpes vaginismus - gaismas, vidēja un smaga. No kā ārstēt vaginismus noteiktā posmā ir atkarīgs terapeitisko efektu. Viegla slimība, ko izraisa neiroloģiski traucējumi, fobijas un neirozes. Jo Smagos posmos plūsmas vaginismus prasa nopietnu psiholoģisku un ārstēšanos no narkotikām, jo ​​slimība ir pievienota stipras sāpes un smagas krampji ilgstošs raksturs.

Vaginismus ir nekontrolējams slimība, kas negatīvi ietekmē psiholoģisko, uzvedības un emocionālo stāvokli sievietēm. Šīs meitenes un jaunas sievietes, slimība, kas noved pie neiespējamību dzimumakta var radīt kompleksus, depresija un pašnāvnieciskas tieksmes. Tāpēc ārstēšana vaginismus jābūt ne tikai medicīniska, bet arī psiholoģiski.

Diagnoze vaginismus

Vaginismus diagnoze tiek veikta ginekoloģiskā izmeklēšana, medicīniskās konsultācijas un diagnostisko procedūru (ultraskaņu, asins savākšanas tamponi, uc). Priekšnoteikums diagnoze slimības ir psiholoģiskā konsultācija ar identifikācijas pacienta sūdzībām, problēmām seksuālā jomā, psiholoģiskajām traumām un fobijas, negatīvo seksuālo pieredzi un fiziskās anomālijas.

Ginekoloģiskā apskate  Visbiežāk simptomi ir muskuļu spazmas vaginismus maksts
 Tā atklāj maksts stāvokli un to spazmas klātbūtni, iekaisumu dzimumorgānu un traucējumus to struktūru. Ja nepieciešams, šāda pārbaude notiek saskaņā anestēziju vai ar vāju pretsāpju.

Cēloņi vaginismus un to, kā novērst to gaismas fāzes plūsmas var identificēt terapeits un neirologu ar īpašu aptauju.

Ārstēšana vaginismus

Par to, kā izturēties pret vaginismus un ātri identificēt tā cēloņus, noteikt terapijas efektivitāti un iespējamību pilnīgu atveseļošanos. Visefektīvākā ir psihoterapija, lai risinātu cēloņus slimības.

Neirologs un ārsta noteikt faktorus, kuri izraisa maksts muskuļu spazmas un sāpes. Lai iegūtu pilnīgu atveseļošanos, ir nepieciešams, lai novērstu fiziskās, fizioloģiskās, emocionālās un psiholoģiskās cēloņus vaginismus.

Ārstēšana ir unikāls un sastāv no psiholoģisko nodarbību, arī sarežģītu Valtarda un relaksācijas procedūras.

Ja nepieciešams, ārsts pretsāpju, prokaīnu ziede, lai mazinātu jutīgumu un sāpes ģenitālijām. Arī neirologs var ieteikt konkrētus vingrinājumus, lai mazinātu spriedzi, regulāru dušu un elpošanas praksi.

Яндекс.Метрика