Vajāšana mānija

Vajāšana - pārkāpums psihi, kas psihiatrijā ir arī sauc par "murgiem vajāšanas." Šāds pārkāpums psihiatri ir vieni no galvenajām iezīmēm garīgās ārprāts.

Brad - ir  Vajāšanas mānija sauc arī par "murgiem un vajāšanas"
 pavājināta domāšana, kad tur viltus domas un idejas, pilnīgi aizraujošu pacienta apziņa un nav pakļauts ārējai ietekmei, neskatoties uz to pilnīgu nesakritību realitātē. Pie galvenajiem murgiem ir nepatiesa premisa. Galvenokārt absurds ir pazīme garīgo slimību (šizofrēnija). Bet tas notiek, tas ir absurds un neatkarīgs pārkāpums.

Bieži vien ikdienā mēs saucam blēņas paziņojumus un argumentus par citiem cilvēkiem, kas neatbilst mūsu koncepcijas. Bet nejauciet šos paziņojumus ar patiesu murgiem vai murgiem vajāšanas, ar šādām raksturīgām pazīmēm:

  • tas ir izpausme slimības;
  • pavada izgudrojot faktus par realitāti;
  • tas nav iespējams labot viltus idejas uzskatus par citiem;
  • ir pārkāpums pielāgošanās telpā, dzīvot un strādāt sabiedrībā kļūst grūti.

Galvenie iemesli vajāšanas mānija

Psihiatri jau sen pētot pārkāpumu psihi, un tās simptomi var atrast daudzās medicīnas mācību grāmatas un uzziņu literatūra. Bet cēloņi murgiem vajāšanas vēl nav precizēts. Ja jums nav ņemta vērā dažādu nezinātnisks teoriju, slimība attīstās reibumā dažu iekšējiem un ārējiem faktoriem. Pacienti ar murgiem vajāšanas iezīmēja īpašu struktūru centrālās nervu sistēmas, noslieci uz dažādiem garīgiem traucējumiem.

Arī ievērojama nozīme saslimšanas ir psiholoģisku traumu, ģimenes problēmas, slikta izglītība. Izrādās, ka vienu dienu uz šādu augsni uzlikt jebkuru nopietnu stresa sindroms, un cilvēka prāts nevar stāvēt, izraisot slimības. Tomēr neviens no iespējamiem cēloņiem slimības nav zinātniski pierādīta un nav apstiprinājumu.

Vajāšanas mānija simptomi

Galvenais simptoms šī slimība ir maldīgas apsēstība cilvēks, ka viņš cenšas atrast, noķert un nodarīt kaitējumu. Pacientam vienmēr domāju, ka jebkura persona vai cilvēku grupa šādām viņam ar noteiktu negatīvu mērķi - lai kaitētu viņu (sakropļot, nogalināt, Robs). Vajāšanas forma var būt atšķirīga. Piemēram, augsta līmeņa sistematizēšanu murgiem jūs varat runāt, kad pacients var aprakstīt sīkāk, kad vajāšanas sākās, kāds kaitējums ir un vēlas radīt jebkādiem līdzekļiem vajātājs konkrētam lietošanas veidam. Tas liecina, ka simptomi vajāšanas mānija ir klāt pacienta diezgan ilgu laiku.

Brad vienkārši nevar kļūt sistemātiska. To ievada noteiktu stāvokli, ko sauc "murgi noskaņojums." Šajā posmā, viss ap pacienta saņem noteiktu sajūtu, viņš sāk justies pastāvīgu trauksmi visā redzamā draudiem. Viņš vienmēr gaidīja viņu kaut kas notiktu. Pakāpeniski, nemiers kļūst pastāvīga un pārvēršas vajāšanas mānija.

Diemžēl, vajāšanas pastiprina laika gaitā un attīstās. Aizdomas pacients saņem vairāk cilvēku. Piemēram, pacients var pieņemt, ka mēģina inde savu sievu. Pakāpeniski, pacients ir pārliecināti, ka ir iesaistīti arī kaimiņi, bet vēlāk viņš atklāj, ka viņi ir aģenti slepeno izlūkošanas, uc Kad vajāšanas, ne tikai būtība domāšanu, bet arī raksturs. Pacients var būt ļoti liels, detalizēti aprakstīt savas idejas, bet viņš nespēs atšķirt svarīgo no nesvarīgas, un var būt tikpat ilgs laiks, lai aprakstītu ārpuses viņa vajātāji, un krāsu mežģīnes uz viņa kurpēm.

Simptomi  Vajāšana - pārkāpums psihi
 murgiem vajāšanas neaprobežojas tikai ar traucējumiem domāšanu. Šīs pazīmes ir pievienoti, un personības traucējumi. No pacienta radinieki bieži pamana, ka viņš ir mainījies daudz, kļūst agresīvs un aizdomīgs, gandrīz nekādas atbildes uz jautājumiem dīvaina uzvedība.

Bieži murgojošs pievienoties "pārvērtēts idejas", kas galvenokārt balstās uz jebkādiem reāliem faktiem vai notikumiem, bet pilnībā ir nepareizi pacientiem. Pārvērtēts idejas - robežlīnija parādība, kas ir raksturīgs pat garīgi veseliem cilvēkiem (dažreiz, ejot uz tumšā ielā, jūs varat atrast, ka jums tiek vajāti ar cilvēku grupai, bet patiesībā cilvēki vienkārši iet pa to pašu ceļu), taču šīs idejas bieži vien rezultāts psihiski traucējumi, piemēram, depresija, un citi.

Ārstēšana vajāšanas mānija

Vajāšana ir grūti ārstēt. Varbūt tas ir saistīts ar nepilnīgu ārstēšanu. Neskatoties uz salīdzinoši ilgu pētījumu par šo parādību, adekvāta ārstēšana murgiem vajāšanas vēl nav atrasts. Tiek plaši uzskatīts, ka muļķības - sekas smadzeņu pārkāpumiem. Pat Ivan Petrovich Pavlovs rakstīja, ka anatomiskās un fizioloģiskās cēloņi vajāšanas mānija - patoloģisks uzmanība ierosināšanas, tādējādi novēršot pilnībā funkcionāla smadzenes. Visa dzīve pacientam sāk paklausīt destruktīvas domas.

Līdz šim, ārstēšana murgiem vajāšanas lielākoties farmakoloģiskās metodes. Psihiatrs nosaka zāles pacientu, kas kavē attīstību slimību. Kad paranojas valstis Elektrošoka terapija un insulīna terapija parasti ir neefektīva.

Jāatzīmē, ka vajāšanas nevar būt pakļauti ārpuses, tas ir psihoterapijas metodes ārstēšanā delīrijs ir arī neefektīva. Tomēr, uzdevums psihiatra ir radīt komfortablu vidi pacientam.

Яндекс.Метрика