Varicocele

Vispārīgs raksturojums slimības

Varicocele ir varikozas vēnas ap spermatic vadu un sēklinieku.

 Reverse plūsma sēklinieku vēnā - cēlonis Varicocele
 Slimība bieži cēlonis vīriešu neauglības - traucēta termoregulācija un piegādāt sēklinieku audiem, kas savukārt izraisa pasliktināšanos morfoloģisko parametru un spermatozoīdu kustīgumu, samazinot to skaitu.

Varicocele ir viens no visbiežāk slimībām vīriešu reproduktīvo sistēmu. Tas patoloģija var būt abpusējas, labās puses un kreisās vienpusīgs, ar daļu no pēdējo tipa veido aptuveni 90% no visiem gadījumiem.

Kad varicocele operācija ir nepieciešama stadijā nosakot slimības, citādi iespējams sēklinieku atrofija.

Cēloņi slimības

No Varicocele cēlonis ir reverse plūsma sēklinieku vēnā, ko var radīt iedzimtas vājumu asinsvadu sienas vai paaugstinātu asinsspiedienu vēnās maisiņā un iegurni. Pirmajā gadījumā slimība rodas, kā rezultātā ģenētiskā nosliece - viņa radinieki var novērot sirds vārstuļu, dzīvoklis, phimosis, vēnu ekstremitāšu vai citām slimībām, kas saistītas ar trūkumu saistaudu. Otrajā gadījumā, sakarā ar to nav Varicocele, vai sliktu sniegumu esošo vārstu vēnās, kas kalpo kā novērst plūsmu atpakaļ asinīs. Pārtraukumu Šo vārstu izraisa šis pieaugums spiediens vēnās slodzes vai kad ir vertikālā stāvoklī izraisa paplašināšanu vēnām.

Diagnoze un simptomi Varicocele

Diagnosticēt slimības vairākos veidos: palpācija pampiniform pinumu, ultraskaņas un doplera stāvokli un guļus, Valsalva manevru (spēcīga izelpošana pret slēgtā muti un degunu, ar intensīvu vēdera). To var arī jāizskata līmeni dzimumhormonu līmenis asinīs un sperma tiek veikts.

Klīniskie simptomi Varicocele nenozīmīgas:

  • ptoze no kreisi;
  • puse no šajā sēkliniekos pieaugumu;
  • nav ļoti stipras sāpes sēkliniekos, sēkliniekos, cirksnis, parasti velkot rakstura;
  • palielināta sāpes izmantošanas, seksuālās arousal vai staigāšanas laikā.

Ja ne uzreiz sāka ārstēšanu var pasliktināt simptomus Varicocele: pastāvīga un ilgstoša sāpes samazināšanas kreisajā sēklinieku, ievērojams pieaugums maisiņā, konturēšanai vēnās spermatic vadu.

Ir četras pakāpes Varicocele:

1. Pēc pirmās pakāpes slimība var atklāt tikai ar ultraskaņu vai Valsalva manevru, kas apliecina, ka pieaugums pampiniform pinumu.

2. otrajai pakāpei Varicocele vēnām var redzēt ar neapbruņotu aci, kas stāvus.

3. trešajai pakāpei un palpācijas guļus un stāvokli ļautu diagnosticēt šo slimību.

4. ceturtajai pakāpei Varicocele vēnām var redzēt ar neapbruņotu aci, bet olu mīksts uz tausti, un tās izmēri ir samazināti.

Vairumā gadījumu, varicocele jebkuras medicīniskās pārbaudes laikā ir konstatēts, piemēram doprizyvnikov vai neauglību.

Ārstēšana Varicocele

 Kad varicocele ķirurģija - tikai ārstēšana, kas var glābt spermatoģenēzi
 Šodien Varicocele operācijas ir tikai ārstēšana, kas var glābt spermatoģenēzi.

Ir vairāki veidi, lai ārstētu slimības ķirurģiski, bet parasti Varicocele operācijas ietver izņemšanu no varikozas vēnas vai apturēšanu apakšējā pola sēkliniekos (izmantojot sloksnes fasciju slīpas vēdera muskuļiem).

Ja simptomi nav apnikt, un cilvēks neplāno bērnus, varicocele remontu var veikt bez ķirurģiski, piemēram valkāšana jockstrap.

Komplikācijas ķirurģiskas ārstēšanas Varicocele

Pēc Varicocele dažos gadījumos var rasties šādas nepatīkamus brīžus:

  • Kas ir agrīnā pēcoperācijas periodā asinsvadu nosiešanas un sabojāt limfātiskās kuģi var izraisīt lymphedema. Pirmajās dienās šī parādība notiek pēc varicocele bieži, tomēr parasti divu nedēļu sāpes un pietūkums maisiņā pilnībā pārbaudīta.
  • Vissmagākā komplikācija ķirurģiskas ārstēšanas Varicocele var kļūt atrofija vai izšķērdēt no sēklinieku. Šī parādība var izraisīt izlases asinsvadu nosiešanas no spermatic artēriju. Samazināšanās apjoma olu līdz atrofijas tiek novērota mazāk nekā 1% no mikroķirurģiskā ārstēšanu.
  • Pēc varicocele sāpes samazinās vai pazūd 90% gadījumu, bet katrs cilvēks 3-5 no 100 darbojās turpina nomocīt sāpes sēklinieku un spermatic vadu. Šīs sāpes var saglabāties diezgan ilgu laiku, reizēm vairākus gadus.
  • Šķērsojot limfvadu pa ½-4 gadus pēc operācijas, un reizēm dažos pirmajos mēnešos, pēc 0, 5-9% pacientu var izraisīt hidrocēle (hidrocēle). Tā mikroķirurģiskā metode ietver saglabājot varicoceles limfmezgli, šajā gadījumā, šīs komplikācijas novēro mazāk nekā 1% pacientu.
  • Pieaugušo vīriešu varicocele atkārtošanās ir mazāk izplatīta nekā bērniem - 2-9% un 1-20%, attiecīgi. Šajā sakarā daudzi urologi ieteicams, lai ārstētu slimības, operācijas pēc pubertātes.

Par attieksmi pret Varicocele panākumi liecina uzlabota kvantitatīvie un kvalitatīvie raksturlielumi spermas, ķirurģija parasti novēro pēc 3-6 mēnešiem.

Яндекс.Метрика