Vecuma tālredzība

Vispārīgs raksturojums slimības

 Simptomi vecuma tālredzība

Vecuma tālredzība, vai tālredzības vecums - dabisks, kaut nepatīkama fizioloģiska parādība. Ar vecumu, lēca cilvēka acs pakāpeniski zaudē spēju miteklis, ti, spēja pielāgot optisko jaudu acs mainīt viedokli fokusēta.

Agrīnie simptomi vecuma tālredzība acu vidēji novērota cilvēkiem no 40-45 gadiem. Tas bija šajā laikā, ka viņš sāk sajust pirmos grūtības strādājot ar maziem objektiem vai lasījuma laikā. Uz brīdi, jūs varat kompensēt vecuma tālredzība, novietojot objektu rokas stiepiena attālumā personai.

Tomēr, ja šī metode sāk nedarbojas, mums ir jādomā par to labošanu vecuma tālredzība pieejamajām metodēm mūsdienu medicīnā.

Pirmais, kas cieš no vecuma tālredzība acu pacientiem ar dažāda veida tālredzības. Problēmas ar redzes asuma, pirms viņi sāk izjust citus cilvēkus, apmēram 35 gadu vecumu.

Simptomi vecuma tālredzība

Simptomi vecuma tālredzība ietver neskaidra, neskaidra redze tuvumā. Tas padara to neērti daudziem pazīstami cilvēka darbības: lasīšana, strādājot pie datora, dažāda veida rokdarbi. Vecuma tālredzība pastāvīgi piespiežot cilvēkus celms acis un izraisa sistēmisko acu nogurumu, galvassāpes un vispārēju sliktu veselību - tā saukto astenopija izraisa redzes diskomfortu.

Diagnoze vecuma tālredzība

Vecuma tālredzība tiek diagnosticēta testa redzes asuma laikā, izmantojot speciālu aprīkojumu - phoropter. Tas ir oftalmoloģijas ierīce formā ķivere uz dažādiem optiskās lēcas un projekcijas. Phoropter mēra atstarošanas spēju, cilvēka acs. Līdzīgas iespējas diagnosticēt vecuma tālredzība acs ir metode datora autorefractometry.

Ārstēšana vecuma tālredzība

 Bifokāls lēcas redzes korekcijai ar vecuma tālredzība

Vislētākie veids, kā labot vecuma tālredzība - bifokālas brilles. Viņiem ir divu veidu fokusu, un to var izmantot, lai apskatītu gan tālu un tuvumu. Šī funkcija nodrošina atšķirīgu fokusa spēku augšējās un apakšējās daļas brilles bifokālas brilles.

Optiskās ārstēšanai vecuma tālredzība acis analogais ir multifokālas kontaktlēcas. Tie nodrošina redzes asumu pie tuvākā laikposma, vidēja un attālo objekta atrašanās vietas. Ja nepieciešams, vecuma tālredzība vienlaicīgi ar briļļu lēcas var izmantot.

Ķirurģiska ārstēšana vecuma tālredzība acīm

Ķirurģiskā korekcija vecuma tālredzība acis, jo pastāv vairākas iespējamās metodes.

Vadošo vietu ķirurģiskas ārstēšanas vecuma tālredzība aizņem lāzera thermokeratoplasty. Vēl par tehniku ​​nosaukums - LTC. Vecuma tālredzība ar LTC korekcija nāk caur radio viļņiem. Viņi mainīt formu radzenes cilvēka acs un uzlabo redzes asumu, vienlaikus nedaudz pakāpi vecuma tālredzība. Tomēr adaptīvās spējas objektīva turpina samazināties, un galu galā izmantot LTC kā metodi korekcija vecuma tālredzība kļūst neefektīva.

Uzlabots tehnoloģiju sauc vecuma tālredzība operācija LASIK. Viņas acīm ar labāko redzes asuma laikā tiek iecelts līderis, un tās forma radzenes maina eksimerlazera attālumu redzējumu. Radzene ir otra acs, lai tuvākajā redzamības deformēts. Un tajā pašā laikā vīziju ar abām acīm pie personas ar vecuma tālredzība rada situāciju optimālu skaidrību.

Radikālākais metode ķirurģiskas korekcijas vecuma tālredzība acīm - nomaiņa objektīva. Pašreizējā laikmetā tālredzības apvienojumā ar kataraktu, šī tehnika ir labākais ārstēšanas iespēja vecuma tālredzība. Tā vietā, tālvadības pacients implantēts objektīva multifokālas lēcas. Tas spēj kompensēt jebkādu pārkāpumu cilvēka refrakcijas un vecuma tālredzība acīm, kā arī.

Яндекс.Метрика