Ventriculomegaly

Ventriculomegalia apzīmē patoloģisku izmaiņas auglim, kurā ir maz vai ievērojami palielināt izmēru sirds kambarus smadzeņu, kā rezultātā neiroloģiskiem traucējumiem un smadzeņu slimības.  Ventriculomegaly - augļa anomālijas

Cēloņi un simptomi ventriculomegalia

Patoloģiskā ventriculomegaly auglim var valkāt kā izolētu raksturs, un būt defekts, kas saistītas ar citiem patoloģiju attīstību. Šajā slimības auglim ir liels daudzums smadzeņu vēderiņus, sasniedzot līdz 12-20 mm.

Mūsdienu medicīnā, viens no galvenajiem cēloņiem ventriculomegaly izolētu hromosomu anomālijas tiek novērota 17-20% sieviešu ar novirzes grūtniecības laikā.

Cēloņi ventriculomegaly var būt obstruktīva hidrocefālija, fizisko traumu, infekcijas, asiņošana un ģenētiskajiem faktoriem. Patoloģija ir uzlabot ar citu anomālijas.

Ventriculomegaly auglim var izraisīt attīstību bērna Dauna sindroms, Tērnera sindromu un Edwards. Slimība skar izmaiņas smadzeņu struktūrās, sirds un muskuļu un skeleta sistēmas.

Simptomi ventriculomegaly var skaidri identificēt ar ultraskaņas palīdzību, un to izskats ir pamanāma 20-23 grūtniecības nedēļās. Dažos gadījumos, patoloģija ir noteikta sākumā trešajā trimestrī, labākais periods diagnozi un atklāšanas simptomiem ir 25-26 nedēļas.

Ja vienība ir ventriculomegaly patoloģija auglim, tad varbūtība nopietniem hromosomu ir zems. Ārstējošais ārsts nosaka risku smadzeņu bērna slimību saskaņā ar platumā sirds kambarus pieaugumu.

Medicīniskie pētījumi ir atklājuši, ka risks ventriculomegaly ir augsts starp grūtnieču vecumā no 35 gadiem (sastopamība 0, 5-0, 7%), un jaunie grūtnieces ir ievērojami samazināts.

Pediatrijā, ir trīs galvenie veidi ventriculomegaly:

  • smagā tipa ar klātbūtni ievērojami lielāku par ventrikulu smadzeņu augļa vai jaundzimušo, kā arī apvienojumā ar citām patoloģijām, smadzeņu;
  • medijs tips ar pieaugošu kambara līdz 15 mm, un nelielas izmaiņas aizplūšanu cerebrospinālā šķidruma;
  • apgaismojuma veids, kas ir vienība, un nav nepieciešama nopietna ārstēšana.

Diagnoze slimības

Ventriculomegaly diagnosticēti grūtniecības laikā (17. līdz 33. nedēļas) ar ultraskaņas palīdzību un spektrālās karyotyping auglim laikā. Perinatālā aptauja jāiekļauj izpēti anatomisko struktūru auglim, īpaši kambaru sistēmu smadzenēs.

Lai noteiktu precīzu diagnozi tiek veikta šķērsvirziena skenējot galvas augļa definīciju sliekšņa sānu vēderiņiem smadzenēs. Ventriculomegalia kambarus nosaka summu, kas pārsniedz 10 mm.  Ārstēšana ventriculomegaly ir novērst sekas šīs slimības

Ārstēšana ventriculomegalia

Galvenais ārstēšanas ventriculomegalia mērķis ir novērst sekas šī slimība, kas var būt smagas slimības smadzeņu un centrālās nervu sistēmas.

Pediatrs un neirologs kā medikamentus uzņemšanas antihypoxants, diurētiskiem līdzekļiem un vitamīniem.

Ārstēšanai ventriculomegaly noteikts masāžas un fizioterapijas vingrinājumi (vingrinājumi ar statiskām slodzēm uz iegurņa muskuļus un iegurņa pamatnes).

Kā medikamenti mērķis ir novērst bērna attīstībai neiroloģiskiem traucējumiem, administratīvi zāles, kuras mērķis ir turot ķermeņa kāliju.

Яндекс.Метрика