Vestibulārā-ataktisku sindroms

Vestibulārā-ataktisku sindroms - otrs notikums, kopā ar pseudobulbar sindromu, cephalgic, piramīdas, amiostaticheskim,  Novēršana vestibulārās-ataktisku sindroms ir novērst attīstību cerebrālā išēmija
 un tas ir raksturīgs ar to, cerebrālas išēmijas.

Tur vestibulārā-ataktisku sindroms, dažādu iemeslu dēļ, bet galvenokārt, lai dotu viņam asinsvadu slimības, kas saistītas ar noturīgu vai spazmas no artērijās smadzeņu bojājumu.

Simptomi vestibulārās-ataktisku sindromu

Simptomi vestibulārās-ataktisku sindroms sākumposmā, ir:

  • Reibonis;
  • Mirgo "lido" pirms acīm;
  • Loss koordinācijas;
  • Slikta dūša;
  • Nestabilitāte un gaita.

Vēlīnā var izsekot subjektīvu un objektīvu diskoordinatornye pārkāpumu skaidri savstarpēji saistīti.

Cēloņi vestibulārās-ataktisku sindromu

Par vestibulārā-ataktisku sindromu izraisa hronisku asinsrites nepietiekamība tādās vertebrobasilar arteriālā gultas iegādāto vai iedzimtas dabas. Arī fenomens vestibulārās-ataktisku sindroms, kas saistīts ar Fronto-stumbra traucējumiem, normāla spiediena hidrocefālija, atrofiju garozā, hipertensiju un aterosklerozi.

Ārstēšana vestibulārās-ataktisku sindromu

Ārstēšana vestibulārās-ataktisku sindroma jāsākas ar kvalitatīvo analīzi, intervējot pacientam, neiroloģisko un otoneurological pārbaudi. Tad seko meklēt pazīmes izkliedētiem bojājumiem smadzenēs, ka antihipertensīvās terapijas, ikdienas uzraudzību asinsspiedienu un holesterīna līmeni izmantošanu nolaišanas statīnus. Pacientam jābūt pilnībā mainīt uzturu un veselīgu dzīvesveidu (atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem).

Viens no svarīgākajiem komponentiem ārstēšanai sindroma ir iecelšana antioksidantiem, piemēram:

  • Aktovegin;
  • Mildronāts;
  • Mexidol.

Arī izrakstīt zāles, kas optimizē smadzeņu asinsriti, proti Instenon, Cavinton un Trental.

Lai ārstētu hronisku smadzeņu išēmija 2-3 posmu, kopā ar vestibulārā-ataktisku sindromu, varbūt iecelšanu simptomātisku terapiju, kas ietver antidepresantus. Visvairāk  Ārstēšanai vestibulārā-ataktisku sindroms attiecas Grandaxinum
 Starp tiem ir drošas zāles benzodiazepine, piemēram, Grandaxinum.

Ārstēšana vestibulārā aparāta-ataktisku sindroms galvenokārt nodarbojas neirologi, kas papildus iepriekš minētajiem līdzekļiem var piešķirt arī fizioterapijas efektus, un dažreiz pat hipnoze.

Dažos gadījumos ārstēšana sindroma nepieciešama operācija, kurā cietusī puse krustojumā tiek veikta vazomotoros šķiedras mugurkaula artērijas. Par operācijas rezultāti ir samazināt spazmas izturīgs rakstura artērijas un uzlabo asinsriti smadzenēs, kuras atbild par uzturēšanu koordināciju un līdzsvaru.

Preventīvie pasākumi, lai izvairītos attīstību vestibulārā-ataktisku sindroms ir novērst attīstību smadzeņu išēmijas. No agrīnā vecumā, lai izvairītos no stresa situācijās, nav ļaunprātīgi alkohola un smēķēšanas, un pie pirmajām pazīmēm išēmijas nepieciešamo samazināšanu fiziskās aktivitātes un izvairīties no ilgstošas ​​saules.

Citi svarīgi preventīvie pasākumi ir cīņa pret aptaukošanos un bezdarbības ārstēšanu. Un tādas slimības kā diabēts, hipertensija un aterosklerozi, vingrinājums terapija būtu tikai no medicīnas speciālistu.

Яндекс.Метрика