Narkomānija

Īss apraksts slimības

 Narkomānija

Vielu lietošanu - tā ir ieelpošana gaistošo narkotikām. Vielu lietošanu ir veids narkomānija un atkarības un rada nopietnus traucējumus cilvēka organismā. Cieš no šīs slimības ir galvenokārt bērni un pusaudži no 8 uz 15 gadiem. Narkomānu izmanto plastmasas maisiņus, lai tvaiku ieelpošanas dažādu toksisku vielu.

Ja persona ir viela ļaunprātīgu vāja eiforiju, kad īsā laika periodā apziņas kļūst duļķains, cilvēks zaudē orientāciju sākas slikta dūša. Smaga toksiskas vielas var izraisīt murgiem un halucinācijas, paškontroles, traucēta domāšana zaudējumus. Pie ļoti lielas devas var parādīties lēkmes, cilvēks var nonākt komā vai mirt. Narkomānu izmanto dažādas lakas, līmes, sadzīves ķīmijas ieelpojot. Visas šīs vielas ir toksiskas cilvēka organismā.

Diagnosticēt un vielu lietošanu par nogrimušo sarkanas acis, iesnas nepāriet, bronhītu. Mēs narkomānu apstāties personīgo attīstību, ir traucējumi prātā, ka ir sagrozīti tā.

Stāvokļa ļaunprātīgas izmantošanas veidi

Trankvilizatori

Pēc garās uzņemšanas trankvilizatori peld atkarību no tiem. Atkarība no trankvilizatori - forma vielas ļaunprātīgu izmantošanu. Ja cilvēks ar šādu atkarību padara pārtraukumu saņemšanas trankvilizatori, tas noved pie bezmiegs, murgi, pastāvīgu trauksmi un nepamatotas trauksmi. Var izstādīt muskuļu spazmas, iespējamos krampjus, akūtu psihoze.

Kofenizm

Kafija - ļoti bieži produkts daudzās pasaules daļās, bet šāda veida vielas ļaunprātīgu izmantošanu, kā kofenizm diezgan reti. Ja persona dzērieni kofenizme līdz 10 un pat vairāk tases kafijas dienā, un dažreiz var un ēst tā saukto "Coffee želejā."

Chifir

Bieži vien ir ļaunprātīgi chifir - novārījums ļoti stipru tēju. Sākumā tas palielina veiktspēju, cilvēks jūtas pieaugums spēku un sparu. Abuse chifir noved līdz izsīkumam, sirds aritmija, hronisks gastrīts, emocionālo nestabilitāti.

Smēķēšana

Smēķēšana ir arī viens no veidiem, vielas ļaunprātīgu izmantošanu. Tabakas dūmi satur apmēram 30 kaitīgas vielas cilvēka organismā. Šī nikotīna, oglekļa dioksīds, oglekļa monoksīds, amonjaks, ūdeņraža cianīds, uc Visbīstamākais viela cilvēka organismā ir nikotīns. Lielās devās, tas nomāc nervu šūnas, paralizē darbību uz centrālo nervu sistēmu. Vīrieši nikotīns veicina impotenci.

Turklāt smēķēšana ir tieši kaitē elpošanas sistēmu. Veicina rašanos hroniska bronhīta, izraisa spazmas asinsvados sirds. Saskaņā darbība nikotīna smēķētājiem notiek pārmērīga kuņģa sekrēciju, un tas, savukārt, var izraisīt sliktu dūšu, un kā rezultātā - vemšanu.

Pusaudžu vielu lietošanu

Nesen teen vielu lietošanu bija diezgan izplatīta. Bieži vien jūs varat tikties uz ielas pusaudzis dienesta rokās mainstream pāra toksisko vielu. Vidējais vecums jauniešu narkomānu - 8-15 gadi. Teenage vielu lietošanu bieži redzams lielos daudzumos. Tas var būt grupa, 2 vai vairāk cilvēku. Vielu lietošanu ir bērni no ģimenēm nelabvēlīgā situācijā un zemiem ienākumiem.

Toksiskas vielas ir ļoti negatīva ietekme uz bērna ķermeņa. Ārēji, sejas apsārtums un pelēkā krāsa nasolabial trijstūri. Skolēni paplašinātas pusaudzis, rokas trīce, gaitas kļūst nestabila, traucēta kustību koordināciju.

Lai palīdzētu pusaudzis atbrīvoties no atkarības, vispirms ir izolēts no nemierīgajā uzņēmuma. Daudzos gadījumos, tas ir pietiekami. Bet, kad attiecības jau ir izveidota, tā prasa psihologu un psihiatru.

Sekas vielu lietošanas

Par vardarbības sekas var izpausties dažādos veidos. Atkarībā no tā, cik daudz laika cilvēks inde savu ķermeni šādā veidā. Sākumā tas ir sāpes muskuļos, slikta dūša, krampji, galvassāpes, bezmiegs. No psiholoģiskā depresijas līmenis ir spēcīgāka, nekā jebkura beznosacījuma agresiju, dusmas, uzbudināmība, cilvēks kļūst grūti kontrolēt sevi.

Bet pēc pāris mēnešiem, narkotiku meklētājiem var sākt iznīcināt iekšējos orgānus, diagnosticēt ciroze, neatgriezeniska iznīcināšana var pakļaut un smadzenes. Ir ļoti iespējams, ka pēc 2 gadiem narkotisko vielu lietotājs var kļūt nederīgs. Bieža narkotiku pārdozēšana pārsvaru demenci.

Substance Abuse Ārstēšana

Attieksmi pret vielu lietošanu var veikt tikai slimnīcā.

 Substance Abuse Ārstēšana

Ir nepieciešams, lai atjaunotu traucēts somatiskās funkcijas apspiest psihisko atkarību vielu lietošanu, lai normalizētu pacienta garīgo stāvokli.

Pacienti piedzīvoja toksīnu izvadīšanai no ķermeņa, ievadīts intravenozi glikoze izrakstīt diurētiskie līdzekļi, vitamīni. Lai novērstu depresiju pacientam, viņš noteiktajā narkotikas parazidol vai amitriptilīnu.

Tā vielu lietošanu - sava veida atkarības, kurā novērstu break-up mājās ir diezgan reāls, tas ir nepieciešams, lai narkomānu atzīmēt narkomānijas klīnikā, kur pēc ārstēšanas, lai tie varētu turpināt uzraudzību.

Яндекс.Метрика