Vasoneurosis

Īss apraksts slimības

 Veģetatīvās-asinsvadu distonija - Simptomi

Pirms mēs runājam par veģetatīvās-asinsvadu distonija (VVD), ir nepieciešams pateikt dažus vārdus par veģetatīvo nervu sistēmu personas. Tā veic vairākas nozīmīgas funkcijas, it īpaši, nodrošina pilnīgu darbu visas pamata dzīves atbalsta sistēmas. Veģetatīvā daļa nervu sistēmas, kas atbild par regulēšanas sirdsdarbība, asinsspiediens, ķermeņa temperatūru, uzrauga aktivitāti bioķīmisko procesu. Pie mazākās izmaiņas ārējos vai iekšējos apstākļus, veģetatīvo nervu sistēmu, nosaka kustības kontroles un kompensācijas mehānismus. Tieši tāpēc īstajā laikā mēs elpa atdzīvina, mainīt toni asinsvadus, aktivizē garīgo aktivitāti.

HDR sindroms, kuras simptomi ir ļoti dažādi gan izcelsmes, gan izpausmēs - ir grupa, traucējumi, kas traucē normālu funkcionēšanu veģetatīvo nervu sistēmu un padarīt nevēlamas izmaiņas neurohumoral regulējumā veģetatīvo funkciju. Šie traucējumi ir novēroti neirozes, mazkustīgs, pubertātes laikā un citās situācijās fizisko un garīgo nogurumu. Parasti veģetatīvā-asinsvadu distonija nav drauds cilvēka dzīvībai, bet tā ir būtiska ietekme uz tās darbību, mazina izturību pret emocionālo stresu, noved pie attīstības sekundāro slimību un tādēļ ir nepieciešama savlaicīga, kvalificētu ārstēšanu.

Iemesli veģetatīvās-asinsvadu distonija

Visi faktori, kas izraisa izskatu HDR? To var iedalīt vairākās lielās grupās:

 • psiho-emocionālo iemeslu dēļ - miega traucējumi, garīga pārslodze, spēcīga nervu satraukums;
 • traucējumi mugurkaula - trūce, osteohondroze, funkcionālās blokāde segmentos, muskuļu nelīdzsvarotību;
 • intoksikācija eksogēnas un endogēnā dabā;
 • hroniskas slimības - diagnoze VSD, simptomi bieži parādās pēc sakāves no sirds un asinsvadu, aknu un žultspūšļa un bronhu-plaušu sistēmas;
 • vielmaiņas traucējumi - it īpaši, ūdens-sāls līdzsvaru un mikroelementu līdzsvars;
 • disfunkcija endokrīnās sistēmas - patoloģija, vecumu saistītās izmaiņas.

Veidi ESP

Vegetovascular Deaton hipotonijas veids attīstās cilvēkiem, kam ir uz ilgu laiku piedzīvo nopietnas psiho-emocionālo traucējumu. Šī ESP forma ir pievienota svīšana, zilganu nokrāsu ādas, zems asinsspiediens.

Savukārt, hipotonijas, veģetatīvās-asinsvadu distonija (VVD) hipertensiju veida izraisa asinsspiediena paaugstināšanos. Tādējādi daži pacienti uzrādīja pieaugumu tikai augšējā spiediens, bet apakšējā palika normālā līmenī. Interesanti ir arī tas, ka šis process bieži notiek izlases veidā, bez jebkāda redzama iemesla. VSD par hipertonisku tipa Poti vienmēr noved pie attīstības hipertensijas. Pacientiem, kuri cieš no nervozitāte, elpas trūkums, nepietiekama miega un slikta ēstgriba. Viņi bieži rodas migrēnas sāpes, krampji, sirdsklauves, traucēta koordinācija. Klausoties sirds skaņas atklāta raksturīgo un aritmija. Raksturīgi, hipertensija VVD, kas bieži prasa attieksmi pusaudžu pubertātes sākas ar hipotonisku formā, ar laiku iet hipertensijas.

Veģetatīvās-asinsvadu distonija (VVD) ir jaukta tipa ir daudz sarežģītāka ziņā diagnostiku, kā attīstībā šādā veidā, pacientiem ir simptomi un hipotonisku un Hipertonisku VSD. Īpaši bīstami VSD par jaukta tipa grūtniecēm, jo ​​tas bieži vien izraisa gistoz un citus funkcionālos traucējumus auglim.

Veģetatīvās-asinsvadu distonija - simptomi un klīniskā aina

Izpausmes IRR ir ļoti daudzveidīga, un ir atkarīga no slimības formu, un šie iemesli, kas to sauca. Tomēr ir simptomi, kas ir kopīgi visiem ESP veidiem. Jāņem vērā, ka tos varētu uzrādīt ne tikai kopā bet izolēti viens no otra. Šī nianse ir jāņem vērā, nosakot pareizo diagnozi. Tātad, galvenās iezīmes IRR:

 • sirds simptomi - sirdsklauves, sāpes krūšu zonā, bieža sirds aritmija;
 • elpceļu simptomi - sajūta aizlikuma krūtīs, elpas trūkums, pēkšņas uzbrukumi elpas trūkums;
 • svārstības artēriju un vēnu spiedienu;
 • ķermeņa temperatūras celšanās, vai otrādi, samazinot to līdz 35 grādiem un zemāk;
 • traucējumi kuņģa-zarnu traktā, sāpes vēderā, slikta dūša, vemšana;
 • sāpīga urinācija;
 • seksuāla disfunkcija;
 • vājums, letarģija, nogurums, un zemu efektivitāti;
 • nemierīgs miegs, flinching nakts atpūtas laikā.

Veģetatīvās-asinsvadu distonija - ārstēšana un profilakse slimības

 Ārstēšana veģetatīva-asinsvadu distoniju

Par dažāda veida VSD netiek pieļauta savu dzīvi, jums ir nepieciešams, lai tiktu galā ar to novēršanai, sākot no bērnības . Daudzi cilvēki uzskata, ka veģetatīvās-asinsvadu distonija - ir būtisks solis procesā pieaugošo cilvēku un ka laika gaitā tas pāries pats no sevis .  Vai nav maldināta .  Tā kā nav atbilstošu ārstēšanas sindroma IRR pavadīs jūs uz mūžu, un tas veicina rašanos un attīstību desmitiem citu slimību, tostarp smagiem traucējumiem veģetatīvo nervu sistēmu, izmaiņas struktūrā smadzenēs, psihisko un seksuālo disfunkciju, slimībām un endokrīno dziedzeru .  Tieši tāpēc tas ir nepieciešams, lai savlaicīgi ārstēšanai pie ārsta, un tas ir iemesls, kāpēc simptomi VSD ir skaidrs trauksmes zvans ikvienam .  Kad diagnosticēta VSD, ārstēšana ietver plašu darbību, tostarp ne-narkotiku metodēm, normalizācijas dzīvesveidu, spa ārstēšanu, psiho-fiziskās sagatavotības, fizikālā terapija un rehabilitācijas .

Pirmkārt, pacientam ir jāizveido optimālu darba režīmu un atpūtu. Nepieciešamā veselīgs, mierīgs miegs vismaz 8-9 stundas. Veģetatīvās-asinsvadu distonija bieži vien izraisa hronisku miega trūkums, tāpēc jums vajadzētu izveidot mājā visus nepieciešamos apstākļus labi atpūsties. Jums nevajadzētu gulēt pārāk ciets vai mīksts matrači. Perfekta izvēle - īpašs ortopēdisko gulta, kas veicina visvairāk dabas, fizioloģiskā ķermeņa stāvokli miega laikā.

Ja diagnoze veģetatīvās-asinsvadu distonija ārstēšana ietver optimālu pārmaiņus garīgās un fiziskās slodzes. Lai atbrīvotos no noguruma vajadzētu apmeklēt kursus psiholoģiskās atvieglojumu, motivācijas. Ja iespējams, samazināt līdz minimumam, bet, skatoties TV, un, izmantojot datoru. Ja tas nav iespējams, pārliecinieties, ņemt pārtraukumu, lai atpūstos acis.

Nodarboties ar sportu. Best disciplīnas ir: pastaigas, slēpošana, peldēšana, ūdens aerobika. Būs noderīga HDR un regulāru piepilsētas pārgājienu un tūrismu. Jūs varat iesaistīties sporta sacensībās, bet nesaņem pārāk aizrāva, jo vispirms jums ir nepieciešams domāt par baudu, nevis par uzvarētāju un rezultātus. Ja esat atradis veģetatīvās-asinsvadu distonija, brīdī izmetumu klašu pie vingrošanas zāle, barošanas vingrošana, ķermeņa ēkas un aerobiku ar augstu lec, kā šādai izklaidei, kas saistīts ar ievērojamu stresu uz sirds un asinsvadu sistēmu.

Ir iespējams, ka uzlabotas formas VSD pacientu nepieciešami medikamenti. Tas ir tikai ar ārsta uzraudzībā un ietver izmantošanu kalcija, vitamīnu-minerālu kompleksi, nootropic narkotikas, sirds un asinsvadu narkotiku un antidepresantiem.

Яндекс.Метрика