Velku pirkstiem

Īss problēmas apraksts

 Velku pirkstiem

Mūsu laikā, deformācija pirkstiem ir viens no visbiežāk problēmas ortopēdija. Tas notiek sakarā ar patoloģiskām izmaiņām muskuļu vai sakarā ar dažādiem savainojumiem un zilumi.

Kā zināms, kustība pirkstiem kontrolē vairākas muskuļu, rīcība, kas, patiesībā, nodrošina mobilitāti pēdas. Pirksta deformācija izraisa traucējumi muskuļu funkcionalitāti. Viņi nevar veikt savus parastos pienākumus, un laika gaitā tas rada disfunkciju dažādu sarežģījumu. Piemēram, ja pacientiem ir plakana kājas pēdas pagarinājumu, vienlaikus stiprinot īsu FLEXOR toni - kogteobraznaya deformāciju lielā pirksta. Ja papildināts toņu flexor digitorum garais izstiepējmuskulis, tad veidojas ts āmurs deformāciju.

Mūsdienu ortopēdija kroplība pirkstiem aizņem aptuveni 15-20% no skaita apstiprināto diagnozēm, kas saistītas ar pārkāpumiem muskuļos un locītavās. Visbiežāk problēma novērots sievietēm, sakarā ar organisma īpatnībām un struktūru skelets.

Cēloņi deformāciju

Galvenais cēlonis slimības - pārkāpums par Flexor un extensor muskuļus līdzsvaru. To izraisa dažādu iemeslu dēļ - artrīta, traumatiskiem bojājumiem, plakanās pēdas. Turklāt deformācija pirmā pirksta bieži notiek reibumā blakus slimībām, piemēram, cerebrālo trieku, vai kā dažādu iekaisumu (psoriāzes, reimatoīdā artrīta). Arī deformācija īkšķis var būt saistīts ar attīstību diabētu.

Simptomi

Galvenās pazīmes celma - ir:

  • izskats varžacis vietā kontakta starp kurpi un locītavu, sakarā ar palielinātu slodzi uz locītavu, kam seko berzes;
  • izskats čūlas jomā metatarsālā galvas;
  • sāpes kad kājām.

Pirmā pirksta un citas šādas problēmas deformācija prasa tūlītēju ārstēšanu pie ārsta. Pretējā gadījumā patoloģija turpina augt, un galu galā noved pie ļoti nopietnas sekas un komplikācijas, nemaz nerunājot par to, ka cilvēka pēda kļūst nepievilcīga izskatu un ievērojami samazina dzīves kvalitāti.

Diagnoze dažādu celmu pamatojoties uz klīnisko datu un noteikt slimības, kas varētu novest pie funkcionalitāti muskuļu pārkāpumiem. Lai to izdarītu, visbiežāk izmanto metodes, piemēram, rentgenoloģijas (atklāj artrīts) un asinis (palīdz novērst diabētu).

Warp pirkstiem - ārstēšana slimības

 Korekcijas ierīces ārstēšanai deformētiem kāju pirkstiem

Piešķiršana apstrādes metode lielā mērā, cik tas izpaužas, un deformācija pirkstu no smaguma esošo simptomu. Gadījumā, plakanā pēda pacientu parādītas valkājot ortopēdiskie apavi, kā arī fizioterapiju, kas ļauj jums, lai atjaunotu normālu funkcionēšanu muskuļos un locītavās. Ja persona ir mīksto audu fiksācijas un fiksēto deformācija īkšķa, ārsti iesaka ķerties pie operācijas. Izmantojiet efektīvu koriģējošu apakšveļu, lai saglabātu skaistu sieviešu formu.

Pašlaik visbiežāk izmanto darbību veidus, piemēram, artroplastika un arthrodesis. Pirmajā gadījumā, virsmas apstrāde locītavas kaula mērķis ir iztaisnošanas pirkstus. Braucot deformācija būs efektīvāku arthrodesis - noņemšanu un nomaiņu kaulu fiksācija stāvoklī.

Яндекс.Метрика