Karmīns

Carmine (krāsviela E120) - uztura bagātinātājs sārti purpura krāsa. Carmine krāsa ir atkarīga skābumu vidē. In skābajā vidē karmīns krāsa ir oranža. Neitrālā Vidējā krāsu tiek krāsotas sarkanā krāsā, un sārmainā vidē karmīns krāsa ir violeta.  Formula krāsviela karmīns

Karmīna - visstabilākā no visiem krāsvielas grupas. Tas nav jutīgi pret oksidāciju, termiska apstrāde, lai saules gaismas.

Vēsture karmīns

Pat senos laikos karmīns bija vērts vairāk nekā zelts. Eiropieši pirmo reizi uzzināja par to 1518. Kamēr krāsa tika ieviests uz Eiropu ar Spānijas konkistadoriem. Iedzīvotāji Latīņamerikā ir tradicionāli lieto vielu, krāsošana dzijas un audumu, un Armēnijā, kas jau sen ir dabas krāsu rakstīja miniatūras uz pergamenta. Masveida ražošana sākās karmīns 90 gadiem. Tad tas sāka izmantot šo savienojumu pārtikas rūpniecībā kā krāsvielas.

Getting krāsu Carmine

Karmīnskābe, no kuriem piedeva E120, iegūt ļoti oriģinālā veidā - no iestāžu sieviešu laputīm koshenilnoy. Šie kukaiņi dzīvo Kanāriju salās, ASV, Peru, un parazitāras par dažiem krūmiem un kokiem veidiem.

Karmīnskābe - pigmentu olas un vēders sieviešu karmīns. Krāsu sagatavoja izgulsnējot karmīnskābes klātbūtnē kalcija un alumīnija katjonu. Ekstrakts krāsu iegūts no iestāžu kukaiņiem, var būt 15-20% no karmīnskābes.

Krāsa sieviete kļūst sarkans, pirms kukaiņi likt savas olas. Šajā laikā mēroga kukaiņi tiek savākti, tie attīrīts no iekšējo čaulu, žāvē un apstrādā ar nātrija karbonātu vai amonjaku. Attīrīts ūdens šķīstošs ekstrakts karmīns Carmine sauc. Par vienu kilogramu krāsu prasa vairāk nekā pusmiljons mātītes koshenilnoy laputīm. Tāpēc ir dārgāks nekā citi līdzīgi bagātinātājiem.  Carmine - sarkanīgi krāsot violeta

Of Carmine izmantošana

Carmine tirgus daļa dabisko krāsvielu ir 11%. Būtībā, krāsviela ir izmantots zivju un gaļas apstrādes rūpniecībā, konditorejas un piena nozarēs ražošanai mērces, desas, glazūras, kečupi, sulas un želejas. Viņš dod delikatesi un delikateses dabas sarkanīgi nokrāsu. Šo dabisko krāsu ļauj labāk prezentāciju par produktiem un uzlabot pakāpi krāsošanu.

Carmine krāsu izmanto smaržu un kosmētikas nozarēs. Carmine izmanto iekrāsošanu histoloģijas preparātu.

Harm karmīns

Tas krāsa ir īpaši bīstama cilvēka veselībai, ja Jums ir paaugstināta jutība visas sintētiskās un dabiskās krāsvielas. Bojājums no Carmine var izpausties formā smagas alerģiskas reakcijas.

Яндекс.Метрика