Aluminosilikāta

Alumosilikāta attiecas uz grupu silikātu, kura silīcija saturs un alumīnija. Ir dabas un sintētisko  Dabas alumosilikāta
   alumosilikātus. Dabas veidi ir minerālvielas zemes garozā, un sintētiskie alumosilikātus sagatavoti ķīmiski ar hidrotermālās sintēzes.

Sagatavošana un īpašības aluminosilikāta

Alumosilikāta ir formu smalka pulvera, dzeltenīgi baltā krāsā, bez smaržas, nešķīst ūdenī, bet noārdās kad reaģējot ar fluorūdeņražskābes.

Alumosilikātus ir laukšpata tips (Albīts, orthoclase, uc), vizla un māls tipa minerālvielas.

Plaši izmantot alumino-silikātu iegūti pārtikas rūpniecībā, kur visefektīvāk izpausties savus īpašumus, kuru mērķis ir šķērslis, lai pīlings un Balling pārtikas produktus un pārtikas produktu sastāvdaļas. Arī šis savienojums ir īpašības precizēšanu un atdalīšanas beztaras produktu.

Alumosilikāta ir raksturīga zemei ​​līdzīgs aromāts, un tai nav piemaisījumi var kombinēt ar citu veidu silikātiem.

Izmantot alumosilikāts

Pārtikas rūpniecībā alumosilikāta marķēts kā pārtikas piedevu E 559, un to izmanto sauso pulveri un maisījumu.

Alumosilikāta izmanto ražošanā sauso piena produktiem (piens, krējums uc), kā arī cukurs, pūdercukurs, pārtikas sāls, garšvielas un garšvielas. Tas silikāts var ietvert sāls aizstājējiem dabas produkts ar līdzīgām īpašībām.

Šis emulgators sastāvs pievieno sieru, kā arī siera blakusproduktu, kas ir sagriezta ietin folijā.

Saskaņā ar tehnoloģiskajām instrukcijām un sanitāri epidemioloģisko normas pārtikas piedevu E 559, var būt daļa no uztura bagātinātājiem, cukura tabletes, konditorejas un konservēti produkti.

Alumosilikātus  Sintētiskie alumīnija silikāts
   izmantotas vīna ražošanā, ražošanas melases, sviesta kulšana, augļu sulu un cieti.

Eiropā alumosilikātus izmanto medicīnas un kosmētikas vajadzībām. Tos pievieno ziedes un ārstniecisko želejas, balto mālu, narkotiku un losjoni. Alumosilikāta var būt klāt barības un vitamīnu bagātinātāji dzīvniekiem un putniem.

Kā atbalsts datu silikātu ražošanā izmantoto iepakojumu papīra un produktu iepakošanai.

Kontrindikācijas un lietošanas ierobežojumi

Alumosilikātus būtu patērēts stingri ierobežota, jo tie var radīt nopietnu kaitējumu cilvēku veselībai. Pārtikas piedevu izmantošanu, kas ir atļauts daudzās Eiropas valstīs, tostarp Lielbritānijā, Krievijā, Francijā, Ukrainā uc

Яндекс.Метрика