Benzilspirts

Benzilspirts attiecas uz aromātiskā spirtu no grupas, kura benzola. To var uzskatīt par  Formula benzilspirts
 esteru vai brīvajā valstī, kas ir ēterisko eļļu iegūst no jasmīna un hiacintes dažas citas krāsas.

Properties Benzilspirts

Benzilspirts ir formā bezkrāsaina šķidruma un patīkamu ziedu aromātu. Viņš dedzinoša garša saskarē ar gļotādām, alkohola ir mestnoanesteziruyuschee (pretsāpju) ietekme.

No benzilspirta šķīdums ir ūdenī stabilu un skābā un sārmainā nesēju. Par antiseptiskas īpašības benzilspirta atļaut tā izmantošanu kā konservants. Neskatoties uz to, ka viela zema toksicitāte lietošana benzilspirta ražošanā bērnu kosmētikā nav vēlams.

Sagatavošana benzilspirtu

Ražošanai ar benzilspirtu avots var būt no dabiskiem materiāliem. Šis materiāls var noņemt vai hidrolīze ekstrakcijas metodi, un izmantot dažus ķīmisko reakciju.

In rūpnieciskā mēroga sagatavošanai benzilspirta, pamatojoties uz oksidēšanas toluola un benzilhlorīds, iedarbojoties uz ūdens sārma šķīduma. Benzilspirts Uzglabāt hermētiskā traukā vēsā un tumšā vietā.

Benzilspirta izmantošana

Cik  Benzilspirts ir kā bezkrāsains šķidrums
 pārtikas piedeva benzilspirts ir izraudzīta par E1519, tas ir atļauts pievienot pārtikai visās valstīs. Benzilspirta izmantošanu kā konservantu ļauj produktus saglabāt savu garšu.

Benzilspirts bieži izmanto kosmētikas līdzekļu ražošanā - losjoniem, matu krāsas, krēmi, zobu pastām. Tie attiecas antiseptiska benzilspirtu, tās spēju būt šķīdinātāja smarža un fiksēšanas.

Benzilspirts ir pievienots ūdens kosmētisko preparātu ar koncentrāciju 3%. Kā tas tiek izmantots smaržu smaržu, vājš risinājums šīs vielas smaržo jasmīns.

Tīrīšanas salvetes pēc impregnēšanas šķīduma tiek izmantots, kurā daļa no benzilspirta ir no 3 līdz 8%. Jo alkohols iztvaiko, tas neatstāj pēdas vai lipīga sajūta uz ādas. Kad uz ādas kosmētiku, kas satur benzilspirtu, tas ir ļoti reti, bet tomēr ir gadījumi, alerģiskas reakcijas, piemēram, izsitumi vai apsārtums.

Benzilspirta farmakoloģijā izmanto kā starpproduktu sintēzei dažu narkotiku, sauļošanās aģenti ādas.

Яндекс.Метрика