Cistīna

Cistīna (cisteīna hidrohlorīds, pārtikas piedevas E921) - alifātisko sēru saturošu aminoskābe. Organismā,  Cistīns iepakojumā
 Cilvēka sniegtie aminoskābju formas un saglabā augstāko struktūru proteīniem un peptīdiem. Tā ir daļa no imūnglobulīna, insulīna, un somatostatīns.

Pretty mnogotsistina zivju, auzas, sojas pupas, rīsi, kvieši, olas dzeltenumu, sīpoliem un cistīnu chesnoke.V komerciāli ražotas formā bezkrāsas sešstūra kristāli Willow pulveri.

Vispārīgās īpašības cistīna

Cistīna - stabils forma aminoskābes cisteīna. Viela kūst pie 247-249 ° C. Cistīna - spēcīgs antioksidants. Metabolismu savienojuma laikā veido sērskābi, saistoši toksiskos metālus un destruktīvas brīvos radikāļus. Dažas atsauksmes no cistīna apstiprināja, ka aminoskābe terapeitiskās devās aizsargā pret radiāciju un rentgena stariem. Viela sāk tīrīšanas procesus organismā, ja tiek pakļauti gaisa piesārņojums, ķīmiskās vielas.

Piemērošana cistīna

Galvenais uzdevums šajā aminoskābes ir tās lietošana medicīniskiem nolūkiem .  Iekļauti ar lielu skaitu medikamentu, kas nepieciešama kompleksa dažādu slimību ārstēšanai sastāva savienojums .  Zāles ir osnovetsistina hepatotropic, antioksidants, detoksikāciju, reparative, imūnmodulējošu, brūču dzīšanu, mucolytic un atkrēpošanas efektu .  Ar regulāra lietošana cistīna uzlabo ādas stāvokli, tas stimulē atjaunošanās procesus naga plāksni, matiem, kā arī samazina risku jaunattīstības kataraktu un vēzi .  Zāles ar cistīnu iesaistīti šūnu un audu vielmaiņas procesus aktivizēt bioķīmiskas reakcijas, stiprina visu ķermeni, palielinot izturību pret stresa situācijām un infekcijām . Cistīns palīdz mazināt sāpes dažādās iekaisumiem, paātrina sadzīšanu un stimulē aktivitāti balto asins šūnu .

Preparāti  Cistīns uzlabo stāvokli matiem
 pamatojoties uz cistīnu paredzētais Alcheimera slimības, anēmija dažādas izcelsmes, elpošanas sistēmas (bronhīts un pneimonija), kā arī alkoholisms, cistīta, ar proteīnu badošanās un smagu infekcijas slimību slimības. In emfizēma, ateroskleroze, reimatoīdais artrīts, ādas slimības, trauslā mati, matu izkrišana ir ļoti noderīga, lai izmantotu produktus, pamatojoties uz šo vielu.

Pārtikas piedeva E921 tiek izmantota, lai uzlabotu miltu un maizes izstrādājumu kvalitāti. Cistīns stabilizē krāsu pārtikas, kā arī uzlabot savu izskatu.

Kontrindikācijas un cistīna

Kombinētā izmantošana cistīnu un vitamīnu B1 un C mazina insulīna. Tādēļ pacientiem ar cukura diabētu, šis savienojums būtu jāņem tikai ar ārsta recepti. Izmantošana aminoskābes ir kontrindicēts cystinuria. Grūtniecības un zīdīšanas laikā viela ir jālieto piesardzīgi.

Яндекс.Метрика