Glikonskābe

Glikonskābe - viela dabīgas izcelsmes. No skābes atlikums fosforilētā forma  Formula glikonskābe
   Tas ir viens no starpproduktiem ogļhidrātu vielmaiņas dzīvajos organismos.

Dabas veids veidošanās glukonskābei ar oksidācijas glikozes ir klāt dažādus pārtikas produktus -. Alus, medus un citi Izstrādāts kā mākslīgās metodes ražo glikonskābe. Šim glikozes oksidē, izmantojot ferments glikozes oksidāzi. Glikozes oksidāzes sevi kā rūpniecības produktu, kas iegūts no kultūrām mikroskopisko sēņu. Daži mikroorganismi tiek izmantoti tieši, gatavojot glikonskābes.

Izmantot glikonskābes

Rezultāts glikonskābes ražo mākslīgo balta vai bezkrāsas kristāli, bez smaržas un garšas. Tie ir viegli šķīst ūdenī, veidojot gaiši dzeltenu viskozu šķīdumu.

Glikonskābe tiek izmantots kā pārtikas piedevu. Tas ir minēts arī E574, piedeva ir atļauta lietošanai Krieviju un Eiropas Savienību. Galvenais mērķis glukonskābei - skābums un atslābināšanās regulēšana. Turklāt, tas ir oksidētājs kompleksu veidošanas aģenta uzlabo rīcība antioksidantiem.

Kā oksidētājs neracionālu lietošanu vielas. Fakts, ka garša glukonskābei, citronskābe vājāka 5 reizes, un, lai piešķirtu tartness preci tā tiek izmantota izņēmuma gadījumos.

Ar smago  Glikonskābe ir klāt alus
 metāli, kā arī kalcijs, dzelzs glukonskābes skābju formās viegli šķīstoši savienojumi, tādējādi liecinot sinerģisku antioksidanta īpašības.

Pārtikas piedeva E574 ir viegli uzsūcas no gremošanas trakta un ir labi panes organismā. Tā spēj palielināt metabolismu un uzlabotu organisma. Ļoti reti glikonskābe var būt kairinoši vai caureju veicinoša iedarbība uz zarnu.

Skaits glukonskābei vien iespējams, lai nodrošinātu to piemērošanu, nav precīzi noteikts. Vairāki zinātnieki teica, ka nedrīkst patērēt vairāk kā 50 mg / kg vielas dienā.

Arī pārtikas rūpniecība, glikonskābe tiek izmantota vairākās citās nozarēs. Ar palīdzību sintezēt mazgāšanas un farmācijas nozarē tā ir piepildīta tabletes.

Яндекс.Метрика