Uztura bagātinātājs kompānija Herbalife
 Kopš beigām divdesmitā gadsimta amerikāņu kompānija Herbalife, kas ir kļuvis laika gaitā liela starptautiska korporācija, ražo un pārdod produktus visā pasaulē par skaistumu un veselību. Tajā pašā laikā šis produkts ir gan dedzīgi atbalstītāji un pretinieki ir nesavienojami.

Kopā popularizēšana Herbalife

Kaut Herbalife konkurenti parādās tirgū, un iet ar to, zīmols turpina palielināt savu finansiālo ietekmi. Saskaņā ar oficiālajiem datiem 2012. gadā, kompānija nopelnīja vairāk nekā 4 miljardus. ASV dolāru. Gullible patērētāji joprojām nav jāsaista ar panākumiem šo augstas ražošanas efektivitāti.

Milzīgs peļņa kompānija Herbalife parādā kompetento mārketinga stratēģiju. Starp tās izstrādātājiem - biznesa līderiem, kas iepriekš strādājuši tādos korporācijām kā "Disney", "L'Oreal", Estée Lauder. Herbalife regulāri sponsorē dažādas aktivitātes, tostarp pētniecības darbus, kas saistīti ar tēmu veselību, un, lai veicinātu zīmolu izmanto pakalpojumus apmaksāto mediju personām. Tas viss darbojas uz izvēlēto koncepciju pozicionēšanas preces, jo, iespējams, izrādījusies efektīva praksē.

Herbalife: negatīvas atsauksmes

Šīs pilnvaras neveicina Herbalife svara zudums eksperti ir pārliecinoši pierādījuši Vācijas Uztura biedrības. Šajā tirgus analīze liecina, ka viņu produkti Herbalife tiek pozicionēts kā elite un pārdod daudz dārgākas kolēģiem.

Tikai maksājot $ 6 miljoniem EUR., Uzņēmuma Herbalife izvairīties tiesas ASV. Papildus maksājumiem ēkā finanšu piramīdas un uzmācīgiem pārdošanas, tas ir regulāri apsūdzēts patērētāju apgānīšana un milzīgs pārspīlējums pēc būtības saviem produktiem, kas ir būtībā lēti augu Badami.

Daudzās pasaules valstīs pret Herbalife masveidā iesniegts tiesas prāvas par produktiem nodarīt kaitējumu patērētājiem. Šajos gadījumos ārstu skaitlis, kas apliecina to, ko zīmolu produkti varētu ļoti, varētu novest pie smagām slimībām.

Profesionālās medicīnas publikācijas, daudzi darbi apliecina hepatotoksicitātes Herbalife produktus. Negatīvas atsauksmes par neatkarīgu pētījumu rezultātiem ir dokumentāli pierādījumi, ka dažos gadījumos produkts var izraisīt smagu aknu mazspēja, līdz nepieciešamību pēc aknu transplantācijas un nāvi. Tajā pašā laikā, nav viens publicēts pētījums, kas apliecina efektivitāti tablešu Herbalife.

Herbalife: kontrindikācijas

Ja citos gadījumos Herbalife tabletes vienkārši nebūs terapeitisko efektu vai pierādīt placebo efekts, cilvēki ar mazāko traucējumu aknu papildināšanu Herbalife ir kontrindicēta.

 Herbalife - negatīvās atsauksmes un kontrindikācijas
 Liels risks Herbalife kā parādību slēpjas faktā, ka tā vietā, laiks meklēt risinājumu problēmai ergoterapeita, cilvēks var zaudēt dārgo laiku un sāktu slimības kritiskā posmā, ko uz bagātinātājiem fiktīvu cerību kā izārstēt.

Būtu skaidri jāsaprot, ka Herbalife, tāpat kā jebkurš cits uztura bagātinātājs, nevis zāles, kas nespēj izārstēt šo slimību. Persona, kas ēd sabalansētu, regulāru uzturu ietver tās gaļas, zivju, piena produkti, olas, vērtīgas augu eļļas, graudaugi, augļi un dārzeņi, ne uztura bagātinātāji nav vajadzīgi. Salīdzinot cenas pārtikas Herbalife, no vienas puses, un pieejamu sezonas vietējo produkciju, no otras puses, cilvēki, kuriem ir ieradums domāšanas, secinājums ir acīmredzams.

Яндекс.Метрика