Hlorofila

Hlorofila - zaļais gaismas jutīgs pigments augos. Hlorofila molekulas ir unikāla spēja pārvērst saules enerģiju absorbē augu šūnās, uz ķīmiskās enerģijas. Konversijas saules enerģijas procesu sauc fotosintēze.  Hlorofila - zaļais pigments

Funkcijas hlorofila

Zinātnieki ir atklājuši pārsteidzošu līdzību struktūrā hlorofila molekulas un hemoglobīna molekulu - galvenais elpošanas sastāvdaļa cilvēka asinīm. Vienīgā atšķirība to struktūras, ka centrs helāts kompleksa augu pigments ir magnija atoms un hemoglobīns - dzelzs atoms.

Augi absorbē oglekļa dioksīdu fotosintēzei, skābekli, gaisā. Skābekļa veidošanās fotosintēzes laikā - vēl viens pārsteidzošs iezīme hlorofila. Ar hlorofila funkciju var salīdzināt ar hemoglobīnu veikti, bet spektra ietekme uz cilvēka ķermeni hlorofila ievērojami plašākas.

Daudzi atsauksmes no hlorofila tiek apstiprināts, ka viela aktivizē aizkuņģa dziedzera un uzlabo tās darbību, vairogdziedzera. Pigments regulē asinsspiedienu, novērš trauksmi, veicina veselīgu zarnu. Slavens ārsts BS Tayts ieteica pievienojot hlorofilu pārtikā bērniem ar alerģijām.

Atsauksmes par hlorofila apstiprina, ka šī viela ievērojami paātrina sadzīšanu divpadsmitpirkstu zarnas un kuņģa čūlu. Turklāt, tas uzlabo šūnu membrānu, paātrina fagocitozi uzlabo imunitāti.

Unikāls sastāvs hlorofila padara lielisks līdzeklis, lai likvidētu potenciāli kaitīgs cilvēka ķermeņa vielu. Pigmenta saistās un izvada toksīnus no organisma. Svarīga funkcija hlorofila ir aizsargāt šūnas no iznīcināšanas brīvajiem radikāļiem. Šis materiāls var iedarboties arī pretaudzēju iedarbība. Dažas atsauksmes no hlorofila ir teicis, ka viņš ir labvēlīga ietekme uz gremošanas, sirds-asinsvadu un elpošanas sistēmu.

Pateicoties tās sastāvs hlorofila ir spēcīgs antioksidants un toniku, palēnina novecošanās procesu.  Liquid hlorofila no lucernas

K vitamīns sastāv no hlorofilu, koriģējot likmi veidošanās kalcija oksalāta kristāli urīnā, tiek novērsta nierakmeņu.

Farmācijas nozarē, pamatojoties uz hlorofila ražot dažādas bioloģiski aktīvas vielas. Pārtikas rūpniecībā tas tiek izmantots kā pārtikas piedevu E140. Dabas krāsvielas E140 pievienotās ražošanā saldējumiem, piena deserti, majonēzi un dažādām mērcēm, lai piešķirtu produktiem patīkamu toni olīvu.

Ražošana šķidro hlorofila

Visbiežāk šķidrums hlorofila iegūst no lucernas. No augu lapas izspiest sulu un tad sula tiek žāvētas ar speciālu tehnoloģiju. No gala produkta padara šķīdumu vai kapsulas tiek ražotas.

Liquid hlorofila, kas iegūti no lucernas, ir apveltīta ar visām derīgās īpašības augu. Lucerna - labākais avots šķidro hlorofila. Liels un dziļš sakņu sistēma ļauj augs iegūt no zemes visu visvairāk noderīgu. Visi vitamīni un minerālvielas lucerna ir viegli sagremot ar ķermeņa formas. Tā pietiekami dzelzs, magnija un kālija. Iekārta ir četras reizes vairāk askorbīnskābes nekā citrusaugļiem.

Hlorofila bagātinātāji ir ļoti noderīgi ikvienam, jo ​​tie palīdz neitralizēt kancerogēniem, kas iekļūst organismā caur pārtiku.

Яндекс.Метрика