Kalcija laktāta

Kalcija laktāta - pārtikas piedeva no grupas antioksidantiem, ko izmanto pārtikas un farmācijas rūpniecībā.  Ķīmiskā formula kalcija laktāta

Kopējs nosaukums kalcija laktāta - piedeva E327. Sinonīmi vielas nosaukums, kuru var atrast uz iepakojuma produktus, kas satur kalcija laktātu - kaltsinol, kalcija laktāts, kalcija sāls pienskābes, kalcija dilactate, kalcija laktāta.

Kalcija laktāts, ko iegūst, apstrādājot pienskābes hidroksīds vai karbonāts.

Kalcija laktāts ir šķīst karstā ūdenī, slikti šķīst ēterī, etanolā, aukstā ūdenī.

Izmantojot E327 kā piedevu pārtikas rūpniecībā ir atļauta Krievijā, Ukrainā, ES valstīs.

Kalcija laktāta izmantot pārtikas rūpniecībā

Vērtība E327 pārtikas rūpniecībā sakarā ar to, ka piedeva uzlabo struktūru produktu un to garšu.

Kalcija laktāts tiek izmantots arī kā pārtikas rauga, kā skābuma regulētāju, cietinātāja, sāls aizstājēju, pastiprinātāja darbības antioksidanti, emulgatori sāļi mitrinātāju.

Kalcija laktāts pievieno augļu sulām, dzērieniem, pamatojoties uz tiem, konditorejas - bagātināt tos ar kalciju.

Uztura bagātinātājs, ko izmanto ražošanā, konservētu augļu - tas ļauj saglabāt augļus elastīgs.

Ražošanā želejas, augļu deserti, ievārījumi, želejas, kalcija laktāts tiek izmantots kā recēšanas sāls - dot produktu blīvumu. Šis īpašums Piedevas jo kalcijs darbojas kā cementēšanā aģents pektīnu, kas ir augļus.

E327 tiek izmantots konditorejas uzlabotājs kā miltu kvalitāti.

Kalcija laktāts pievieno vārītas, vārīts, kūpinātas un kūpināta, aknu desas, cīsiņi, desas, headcheese, deli gaļu, gaļas izstrādājumus. Šeit piedeva E327 spēlē lomu vielas, kas uzlabo mikrobu produktu stabilitāti, dodot tām iespēju palielināt glabāšanas laiku, garšas veicinošus produktus, samazinot to krāsu. Palielinot glabāšanas laiku pārtikas produktu ir iespējams saistīts ar to, ka kalcija laktāta nomāc patogēnās baktērijas E-coli, Listeria, salmonellu, stafilokokus, botulisma patogēniem, pienskābes baktērijas.  Kalcija laktāta tabletes

Kādi ir ieguvumi un kaitē kalcija laktāta uz cilvēkiem

Pirmkārt, pārtikas piedeva E327 labvēlīgi ar citām piedevām, ka tas satur nepieciešamo kalciju cilvēka dzīvību. Jāatzīmē, ka šajā jautājumā "kalcija laktāta" kalcija lielāks nekā kalcija glikonātu.

Kalcija laktāta ārsti iesaka lietot grūtnieces, zīdītājas, aktīvi aug bērni, sievietes piedzīvo post-menopauzes, alerģijas, tiem, kuri cieš no pastiprināta nosliece uz asiņošanu, ādas slimības, augsts caurlaidību asinsvadiem.

Viela būs noderīga tiem, kas strauji zaudē kalcija sakarā ar hronisku caureju pacientiem, kuri saņem diurētiskos līdzekļus un pretkrampju līdzekļi glikokortikoīdus.

Kalcijs var saglabāt toni vienmērīgu un skeleta muskuļos, nodrošina normālu asins recēšanu, pārraidi nervu impulsiem. Tas ir nepieciešams, lai tiem, kuri saindējušies fluors, skābeņskābe, magnija sāļus.

Tas nav vēlams lietot produktus, kas ir kalcija laktāta tiem, kuri ir atrodami: iedzimtu laktozes nepanesamība, hiperkalciēmiju izraisa kaulu metastāzēm, sarkoidoze, aterosklerozes un tromboze.

Pēc tam, izmantojot kalcija laktāts, var būt grēmas.

Яндекс.Метрика