Kalcija oksīds

Kalcija oksīds (e529) - uztura papildināšanai grupas emulgatori.

Raksturojums

Ņemot vērā, ka oksīda  Nonākot saskarē ar ūdeni, kalcija oksīda formas dzēstie kaļķi
   Kalcijs ir cieta masa vai pulveris higroskopisks balts vai pelēcīgi baltas un bez smaržas. Piedeva ir viegli šķīst glicerīna, ne šķīst etanolā, un, reaģējot ar ūdens formām dzēstie.

Getting kalcija oksīdu

Saņemt piedevas vairākos veidos. Izplatīja iegūt kalcija oksīdu pēc termiskās sadalīšanās kalcija karbonāta, kaļķakmens, kā arī termiskās sadalīšanās kalcija hidroksīdu un kalcija sāļu oxyacids.

Kalcija oksīda izmantošana

Īpašības kalcija oksīdu ļauj to izmantot kā reaģentu un pildvielas. Izmantojiet to Miecētavā nozarē neitralizēt lieko skābi rafinēšanas nozarei ražošanā eļļas piedevu (sulfāts, fenatnym, alkilsalitsilatnym). The ķīmiskās īpašības kalcija oksīdu izmanto ražošanā kalcija stearāts.

E529 piedeva pārtikas rūpniecībā, tiek izmantoti, lai ražotu maizes izstrādājumu, maizes un miltu uzlabotājs (piedevas daudzumu regulē tehnoloģiskās instrukcijas). Kalcija oksīds ir viena no sastāvdaļām pilnīgiem cepšanas ielabošanas. Rauga piedevu ir barotnes. Pārtikas maizes un konditorejas izstrādājumi e529 atbalstīt noteiktu līmeni skābumu.

Turklāt e529 izmanto cukura nozarē kā flokulants, sorbenta un precizēt filtra materiāls. E529, ko izmanto ražošanā, pārtikas eļļu, kā hidrogenēšanas katalizators. Ar kalcija oksīds apstrādāts ūdens, ko izmanto alkoholisko dzērienu ražošanā.

Nepieciešama, ņemot vērā ķīmisko savienojumu neitralizēt skābos vidi, jo, pildot notekūdeņu ūdenstilpēs. Agroķīmisko aģents ir no skābā augsnē apstrādei, un ar pārtikas ražošanā un farmakopejas sāls  Kalcija oksīds tiek izmantots, lai ražotu maizes izstrādājumu
   - Attiecībā uz sālsūdens attīrīšana no kalcija un magnija karbonātu. Naftas ķīmijas rūpniecībā, kalcija oksīds tiek izmantots ražošanā tauku un bremžu kluči.

E529 tiek pievienots, lai ražotu dažāda sauso maisījumu par apdares darbu, kā arī, lai ražotu cieto kaučuku. Bieži vien, kalcija oksīds pievieno maisījumam, lai palīdzētu cīņā pret kaitēkļiem dažādu kultūru.

Ietekme uz cilvēka ķermeni

Lietojot kalcija oksīda nepieciešami drošības pasākumi (valkāt aizsargbrilles un aizsargcimdus). Gadījumā, ja ķīmiskais savienojums uz ādas vai cilvēka organismā, šādas sekas: stiklveida acu tūska, acu apsārtums, ķīmiskie apdegumi, tas ir grūti, lai dziedēt ādas brūces, apdegumus barības vads vai kuņģī. Varbūt izskats konjunktivīts un dermatīts.

Pārtikas e529 negatīvi neietekmē cilvēku veselību. Noteikt skaidrus noteikumus, kas kontrolētu apjomu piedevu pārtikas e529, kas garantē tās drošību cilvēkam.

Яндекс.Метрика